Buyrukların İçyüzü !

alone_man

Re: Buyrukların İçyüzü !

Mesaj gönderen alone_man »

3nokta yazdı: Ancak o şahsa niyeti kötü olduğu için inisiyatif kullanarak doğrudan sürekli uzaklaştırıyoruz. Yani zaten sana merhametliyiz, Ehl-i Beyt as düşmanlarına merhametsiziz.
Ben bu forumlarda yönetici olduğum sürece doğru bildiğim gibi davranacağım. Bir kere daha uyarı cezası alırsan artık merhamete bir gerekçe kalır mı? Sana sabret, hiddetlenme hemen diye de tavsiyelerde bulunuyor büyüklerimiz. Ancak dikkate almıyorsun. Ya sonra sürekli uzaklaştırılınca daha mı güzel olacak sence?
ee tamam işte iyiniyetli olanla kötüniyetli olana aynı ceza verilirse adil olmaz bende bunu anlatmaya çalışıyorum ayrıca her önüme çıkana hiddetleniyormuşum gibi yazmışsın halbuki sadece bir kişiyle cedelleştim onunda sonuna kadar hakettiğini hepiniz gördünüz bende sana sorayım beni sürekli uzaklaştırınca güzelmi olacak? eline ne geçecek? oysa ben sınırlı cezayı zaten göze almışım göze aldığım cezaları hakediyorum sürekli ceza kural bile olsa bana karşı yapılırsa adil olmaz haksızmıyım?
Ali

Mesaj gönderen Ali »

Canlar
u-z-a-t-m-a-y-ı-n

Alone sen bizim canımız ciğerimiz gençlerimizdensin yönetici olup olmaman önemli değil ama ceza yemen gerekincede yiyeceksin ve merhametli davranıldığınada inan vede merhamet devam ediyor

3nokta
istediğin cezayı verebiliyorsun zaten bir yönetici bu ceza kesindir derse diğer yöneticiler ona karışamaz ama ben ceza veriyorum isteyen değiştirsin denirse diğerleri istediği değişikliği yapabilir bu yüzden her türlü cezayı verebilirsin ama sonuna bu ceza kesinmi yoksa diğerleri değiştirebilirmi eklemelisin
3nokta

Mesaj gönderen 3nokta »

Belki hitap tarzında bile haklısın. Ancak o şekilde hitap etmek forum kurallarına aykırıdır. Ancak sen neden ısrar ediyorsun, anlamıyorum. Hoş değil o tip hitaplar.
Kuralları ve ceza sistemini okursan uyarılardan sonra gelen cezaların en sonuncusu sürekli uzaklaştırmaktır. İş haddine varmadan ihlalin üzerinden 6 ay geçince cezalar silinir.
Sen biraz sabırlı ol, sinirlerine hakim ol iş o boyuta gelmesin. Küsmece yok. Ne ben sana süreli ya da süreksiz ceza verince küs ne de ben yöneticiliği bırakmaya karar verirsem küs.
Ben kural ihlali yapan kim olursa olsun ceza sisteminin uygulanması taraftarıyım. Eğer bu biralevi abi de olsa, alimuhsin ya da Ali abi de olsa ben de olsam durum değişmemelidir. Burada arkadaşlarımın bir karar vermesi gerekiyor. Senin gibi bizim canımız, ciğerimiz arkadaşımız kural ihlalleri yaparsa inisiyatif kullanarak ihlallere göz mü yumulacak yoksa kurallar uygulanacak mı?
Ali abi
ben alone_man'nin sürekli uzaklaştırılmasını istemediğim için sadece onu uyarıyorum, dikkatli olmaya davet ediyorum.
nokta koymuyoruz artık cümle sonlarına
noktayı koyacak olan sensin anlasana
. . .
Ali

Mesaj gönderen Ali »

3nokta yazdı:. Senin gibi bizim canımız, ciğerimiz arkadaşımız kural ihlalleri yaparsa inisiyatif kullanarak ihlallere göz mü yumulacak yoksa kurallar uygulanacak mı?
Ali abi
ben alone_man'nin sürekli uzaklaştırılmasını istemediğim için sadece onu uyarıyorum, dikkatli olmaya davet ediyorum.
kural ihlali yapanlar iyiniyetliyse merhametli olup merhamete uygun ceza vermeliyiz buda yazılı olmayan bir kural olabilir tıpkı aloneye verdiğimiz cezalar gibi sanırım oda daha dikkatli davranır
alone_man

Ali yazdı: aloneye verdiğimiz cezalar gibi sanırım oda daha dikkatli davranır
zaten dikkatliyim ama bu ........... bektaşiye birisinin layık olduğu hitapları yapması gerekiyordu o ben oldum
fedakarlığımdan dolayı kutlayacağınıza ceza verip merhamet ediyorsunuz )))))
3nokta

Mesaj gönderen 3nokta »

Onun istediği senin ona hakaret etmen. Böylece amacına ulaşmış oluyor.
. . .
Ali

Mesaj gönderen Ali »

3nokta yazdı:Onun istediği senin ona hakaret etmen. Böylece amacına ulaşmış oluyor.
evet belkide kendisini attırıp mağduru oynuyor böylece hepsini rezil edecektim ama susturuldum ayağına yatıyor böyleleride çok
alone_man

Ali yazdı:
3nokta yazdı:Onun istediği senin ona hakaret etmen. Böylece amacına ulaşmış oluyor.
evet belkide kendisini attırıp mağduru oynuyor böylece hepsini rezil edecektim ama susturuldum ayağına yatıyor böyleleride çok
öyle olsa 50 kere kovulup 51 kere gelmezdi amacı eğitim yapmak bağışıklık kazanmak açık aramak ama bunu en aşağılık şekilde yapıyor bu yüzden ona onun yöntemine göre davranmak istedim anladığı dilden yani
neyse aynı şahıos gelirse zamanında kovarsınız bende ceza almaktan kurtulurum
3nokta

Mesaj gönderen 3nokta »

Amacı bizim ona hakaret etmemizi sağlayarak konuları dağıtmak, konuları ağız dalaşına çevirmektir.
. . .
Ali

Mesaj gönderen Ali »

alone_man yazdı:
öyle olsa 50 kere kovulup 51 kere gelmezdi amacı eğitim yapmak bağışıklık kazanmak açık aramak ama bunu en aşağılık şekilde yapıyor bu yüzden ona onun yöntemine göre davranmak istedim anladığı dilden yani
neyse aynı şahıos gelirse zamanında kovarsınız bende ceza almaktan kurtulurum
haklı olabilirsin buda ihtimal dahilinde gelirse kovarız geç kalırsak ta 10 kadar say kendini tut )))

“Bektaşi Kaynakları” sayfasına dön