Hacı Bektaş Vilayetnamesinin İçyüzü!

alone_man

Re: Hacı Bektaş Vilayetnamesinin İçyüzü!

Mesaj gönderen alone_man »

ALIBABA yazdı:
Sizinkileride gorduk ? Delikten hz mehdiyi bekliyorlar . Cok bilimsel canim . Birde ona mektup atiyorlar mehdi o delikte okuyormus ? Cok bilimsel canim Allah icin .

Seytanin oyuncagi olmussunuz haberiniz yok !!

Dilinizi aci biber yaksin emi !
pinokyo arkadaş
hangi kitabımızda delikten beklediğimiz yazıyor Kabeden gelecek yazıyor pinokyo
mekttup yazanda kimmiş
iblisin oyuncağı konusuna hiç girme rezil olursun oluyorsun da
ali muhsin

Mesaj gönderen ali muhsin »

Ali baba denilen saskin

insallah Imam Mehdi (af) hismina ugrarsinda aklin basina gelir ! Sen galiba hic Vilayetnameyi okumamissin icinde yalan dolan binbir gece masallari ile dolu seyler yaziyor.. mantikli düsünen birileri zaten Siz Bektasilerin Alevilere oynadiginiz oyunlari hemen fark eder ..bakin.., isinize gelmeyince Imam Zamana (af) bile dil uzatiyorsunuz ..Sizin Beyniniz dönerse imamlara bile hakaret edersiniz yeterki Bektasiniza dokunulmasin ..iste siz busunuz !!! Saskin ve asalaksiniz !! Tasi Bekleyenlerde Biz degil Siz Bektasilersiniz ! o sizin meshur Cile magrasi denilen Delikli tastan Siz cikiyorsunuz Alevileride o yalanlariniza maal etmekten dahi utanmiyorsunuz !!
Aleviler, Al-i Muhammedin Yetim ( UNUTULAN ) Evlatlarıdır
Allahume Salli Ala Muhammed ve Al-i Muhammed
------
Insana Secde etmek ,insanlik onurunu ayaklar altina almak demektir !
Insana Secde etmek ise insanlik icin bir Zillettir !
ALIBABA

Mesaj gönderen ALIBABA »

alone_man yazdı:
pinokyo arkadaş
mekttup yazanda kimmiş
Bir seyin kitapta yazili olmasi sart degilki ? Yasayis biciminizde var bunlar .

Iranda bir cami , sozde o cami hz mehdi icin yapilmis , sozde bir adam imami gormus imam bu adami yanina cagirtmisda orayi cami yapsinlar demis burasi hz mehdi buradan ghelecek diye ondan sonra camiyi yapmislar birde kucuck delik sozde mehdi ooradan gelecekmis mektuplarida okuyormus ?

Iman ehli iman ehli . Bu dustugunuz haller nedir . Bektasileri kinarken kinanacak halemi dusutunuz ?

Allahim ya ordan cin cikarsa neme lazim olur olur ????
ALIBABA

Mesaj gönderen ALIBABA »

ali muhsin yazdı:Ali baba denilen saskin

insallah Imam Mehdi (af) hismina ugrarsinda aklin basina gelir ! Sen galiba hic Vilayetnameyi okumamissin icinde yalan dolan binbir gece masallari ile dolu seyler yaziyor.. mantikli düsünen birileri zaten Siz Bektasilerin Alevilere oynadiginiz oyunlari hemen fark eder ..bakin.., isinize gelmeyince Imam Zamana (af) bile dil uzatiyorsunuz ..Sizin Beyniniz dönerse imamlara bile hakaret edersiniz yeterki Bektasiniza dokunulmasin ..iste siz busunuz !!! Saskin ve asalaksiniz !! Tasi Bekleyenlerde Biz degil Siz Bektasilersiniz ! o sizin meshur Cile magrasi denilen Delikli tastan Siz cikiyorsunuz Alevileride o yalanlariniza maal etmekten dahi utanmiyorsunuz !!

Ha demkki ikimizdede cahillikler oluyormus !

Demekki bu cahillikler yuzunden bir dine savas acmamak gerek , yok etme girisimi etmememk gerek demekki .

Piri dinleyin o haktir . Sifa burdadir dileyen gelsin . O size ogretir gercegi , ilim irfan sahibi eder sizi dinleyin kulaklarinizi genisletin .

Allahim sana sukur
alone_man

ALIBABA yazdı:
alone_man yazdı:
pinokyo arkadaş
mekttup yazanda kimmiş
Bir seyin kitapta yazili olmasi sart degilki ? Yasayis biciminizde var bunlar .

Iranda bir cami , sozde o cami hz mehdi icin yapilmis , sozde bir adam imami gormus imam bu adami yanina cagirtmisda orayi cami yapsinlar demis burasi hz mehdi buradan ghelecek diye ondan sonra camiyi yapmislar birde kucuck delik sozde mehdi ooradan gelecekmis mektuplarida okuyormus ?

Iman ehli iman ehli . Bu dustugunuz haller nedir . Bektasileri kinarken kinanacak halemi dusutunuz ?

Allahim ya ordan cin cikarsa neme lazim olur olur ????

maydonoz pirim!!
Kaynak Kurandın yazılıdır
Kaynak ehli beyttir rivayetleri yazılıdır bilirsin zaten akıl vermiş gibi olmayım da
bari her duyduğuna inanmasan diyorum
ALIBABA

Mesaj gönderen ALIBABA »

alone_man yazdı:
maydonoz pirim!!
Kaynak ehli beyttir rivayetleri yazılıdır bilirsin zaten akıl vermiş gibi olmayım da
bari her duyduğuna inanmasan diyorum.
Maydonoz pir derki ! siz kendinize cikis yolu aciyorsunuz sanki kurandaki herseyi uygulamis gibi birde sanki onda olmayan seyleri yapmiyormus gibi gostermen hos degil. Ben ot degilim maydonosum arada fark var . Inek ot yer insan maydanos ?

Mesela kendini sopalamak , kiliclamak , yarmak kuranda yazmaz ama sizin topluluk yapiyor vallahi billahi yapiyor , e buyrun !

mesele sizin topluluk aynen tipa tip dedigim gibi hz mehdiyi bekliyor delikten onu bekliyorlar kulaktan dolma degil programda izledim arti kendi sitelerinde de yaziyor .

Siz sadece aciklarinizi inkar etmekle ortmekle ancak bana maydaniz dersiniz yada ot hakikatte iltifat bunlar siz bilmiyorsunuz !

Allah eyvallah
Hasan Akça

Mesaj gönderen Hasan Akça »

ALIBABA yazdı:
alone_man yazdı:
maydonoz pirim!!
bari her duyduğuna inanmasan diyorum.
Maydonoz pir derki ! siz kendinize cikis yolu aciyorsunuz sanki kurandaki herseyi uygulamis gibi birde sanki onda olmayan seyleri yapmiyormus gibi gostermen hos degil. Ben ot degilim maydonosum arada fark var . Inek ot yer insan maydanos ?

Mesela kendini sopalamak , kiliclamak , yarmak kuranda yazmaz ama sizin topluluk yapiyor vallahi billahi yapiyor , e buyrun !

mesele sizin topluluk aynen tipa tip dedigim gibi hz mehdiyi bekliyor delikten onu bekliyorlar kulaktan dolma degil programda izledim arti kendi sitelerinde de yaziyor .

Siz sadece aciklarinizi inkar etmekle ortmekle ancak bana maydaniz dersiniz yada ot hakikatte iltifat bunlar siz bilmiyorsunuz !

Allah eyvallah
pişkinlik ve arsızlıkta pri! oldun
sana neden maydanoz dendiğini bile pişkinliğe vurduruyorsun
sanırım eceli gelen köpek donuna yaklaşıyorsun
insanda ar haya olur yahu
kafirlerde bile fıtraten ar haya var sende yok neden pirim? neden?
insan biraz utanır susar yahu
sana kaynak sormuşlar demogoji yapıyor arsızlık yapıyorsun
pirim aklını başına topla
misafir olduğun evin duvarına e işeme
alone_man

evet
maydonoz piri !!
arifsen denileni anlarsın
seni
hayırla anmayız ama
kendi ipini kendin çekersen
en azından fıtratında biraz insanlık kalmış deriz
ALIBABA

Mesaj gönderen ALIBABA »

Hasan Akça yazdı:
pişkinlik ve arsızlıkta pri! oldun
sana neden maydanoz dendiğini bile pişkinliğe vurduruyorsun
sanırım eceli gelen köpek donuna yaklaşıyorsun
insanda ar haya olur yahu
kafirlerde bile fıtraten ar haya var sende yok neden pirim? neden?
insan biraz utanır susar yahu
sana kaynak sormuşlar demogoji yapıyor arsızlık yapıyorsun
pirim aklını başına topla
misafir olduğun evin duvarına e işeme
Bana ettiginiz kelimelerden Allah sizi af ettsin ! Diyecek daha hayirli bir kelime bulamiyorum !
ALIBABA

Mesaj gönderen ALIBABA »

alone_man yazdı:evet
maydonoz piri !!
arifsen denileni anlarsın
seni
hayırla anmayız ama
kendi ipini kendin çekersen
en azından fıtratında biraz insanlık kalmış deriz
Efendim gidin yapilmamasi gereken 7 ci kurali okuyunuz ilk once forum kurallarina uyunuz bence tavsiyem !

Allah bagislasin senide !

“Bektaşi Kaynakları” sayfasına dön