Hacı Bektaşın soyu

şahturna

Re: Hacı Bektaşın soyu

Mesaj gönderen şahturna »

saygımı? siz o kelimenin anlamını biliyormusunuz sahiden?
Ebu Hasaneyn

Mesaj gönderen Ebu Hasaneyn »

ben ciktim cumbus omer sen yaz rahatini al zaman senin ne oldugunu gosterir zaten
ALLAHIN SELAMI IKI AGIR EMANET OLAN KURAN VE EHLI BEYT A.S'A SIKICA SARILANLARIN UZERINE OLSUN in$aallah vesselamu aleykum ve rahmetullahi ve bereketuh ali muhsin kardesim :wink:
LA İLAHE İLLALLAH (celle celelehu) - MUHAMMEDEN (sallallahu aleyhi ve alihi vesellem) RESULULLAH - ALİYYEN (aleyhisselam) EMİR-EL MÜ'MİNİN VELİYULLAH -(KURTULUŞ YOLU) Allah (c.c) Hz.MUHAMMED (s.a.a.v) Hz.12 HAK İMAMLAR (a.s)
ali muhsin

Mesaj gönderen ali muhsin »

Bak Sahturna Seni Ziyaretci defterindende taniyoruz , gerek ziyaretci defterinde olsun gerekse burda bile Agzinin bozuk oldugunu hidetlenip Ahlak sinirlarini astiginida biliyoruz ,Burasini Sahsi Savas ortamina... Cevirmeyin Delilleriniz varsa konusun .Sizin tavirniz nasil ise bizde öyle davraniriz ..Siz Saygili olursaniz bizde iki adim öne geliriz ,Camur atip iftira edip sonra bizlerden saygi beklemenizde mantiksizdir ..hakaretlerini ise Sana geri iade ediyorum...Agir ve tahrik edici yazi yazip sonrada Saygidan söz edemezsiniz..Diger Arkadasdanda rica ediyorum Sakin olalim .
Aleviler, Al-i Muhammedin Yetim ( UNUTULAN ) Evlatlarıdır
Allahume Salli Ala Muhammed ve Al-i Muhammed
------
Insana Secde etmek ,insanlik onurunu ayaklar altina almak demektir !
Insana Secde etmek ise insanlik icin bir Zillettir !
şahturna

iyi edersin ömerin evladı,daha fazla canımı sıkma kaybol git...
Ebu Hasaneyn

Mesaj gönderen Ebu Hasaneyn »

cumbus yazmis:
iyi edersin ömerin evladı,daha fazla canımı sıkma kaybol git...
:lol: :lol: :lol:
LA İLAHE İLLALLAH (celle celelehu) - MUHAMMEDEN (sallallahu aleyhi ve alihi vesellem) RESULULLAH - ALİYYEN (aleyhisselam) EMİR-EL MÜ'MİNİN VELİYULLAH -(KURTULUŞ YOLU) Allah (c.c) Hz.MUHAMMED (s.a.a.v) Hz.12 HAK İMAMLAR (a.s)
şahturna

bak ali muhsin kendi yazılarına iyi bak ve tekrar tekrar oku,nasılda ağza alınmayacak hakaretler
etrafa savurduğunu gör,senin üslubununda çok düzgün olduğu söylenemez,bana gelince karşım
daki hangi dilden anlıyorsa öyle konuşurum...
mesela ben şu anda işim gereği gece çalışıyorum ve bu yüzden uyanığım,siteye zaman geçirme
gayesiyle takılıyorum ve yazdıklarınızı okuyorum,bi yerden sonra hakaretleriniz çekilmez oluyor
senin niye bu saatte uyanık olduğunu bilmiyorum fakat işi gücü bırakıp 24 saat bilgisayar başın
da millete laf yetiştiren biri olduğunu sanıyorum
ayrıca dedebaba sizi bu tartışmaların tamamında perişan etti,siz ise aynı bozuk plakları çalıp ça
lıp duruyosunuz,sebatayist,mason,vahhabi vs...zavallısınız zavallı...
ali muhsin

Mesaj gönderen ali muhsin »

Bakiniz Sahturna bende isten geldigimde yazilari okuyorum ve Sizi Cok iyi taniyorum ..
buraya gelmenizin amacinin birseyler sorup ögrenmeniz degil sadece DEDINGINIZ gibi Vakit gecirmek yani Provokatif Sözlerle Sahsi Polemik cikarip konulari dagitip Carpitmak oldugunu görüyoruz ..Sizin Vakit gecirme mantiginiz bu olsa gerek ..burda Gerckler konusulur Sahtekarlarin Yüzszülerin Maskeleri Düsürülür !! Siz ise o Sahtekarlari koruyarak Sizde o seviyede oldugunuzu biliyoruz ..Kanit Delill sunamdiginiz gibi Aleviligide keyfinize zevkinize göre yorumlayip Topluma bu Cürümüs ve kokusmus Düsüncenizi Zorla inatla dayatmaya calsiyorsunuz...Alevilik adina Ehli Beyte Suc ve iftira eden Saygisiz Edebsizlere Saygi duyacagimizi saniyorasan aldaniyorsunuz demektir !! Burda Dede Baba gibi Sahtekarlari koruyan Alevilik adina Aleviligi Carpitan Nediü belirsiz kisilerede Sessiz kalacagimizida zannetmeyin ..Delilleriniz varsa konusun yazin tezler sunun dediysekte sizler Carpitmayla inkar ve yalanlarla üzerimize saldirp konu disina cikarak kendi haksizliginizida Kamufle etmeye calismissinizdir ..Bizler Biliyoruzki Yazilarindanda Anlasiliyor Alevi degilsiniz !! hatta kendin ziyaretci defterinde Ateist bir Düsünceye Sahip oldugunun belirtilerini vermis ve hatta itiraf etmissindir ,o halde gelip burda Alevilik konusunda Ahkam kesmenin bir anlami mantigida yoktur !! Dede baba Nikli sahsin Ehli Beyt Düsmani oldugu ve ikinizinde ayni görüse sahip oldugunu görebiliyoruz !!! Alevilerin uyanmamasi icin bu siteye özel ve planli olarak giren sizler ,Bektasiligi ön planda tutup Alevileride okudugunuz masal ve hurafelerle aldatip oyalayip beyin bulandirmaya calisitiginizida biliyoruz..Gerceklere karsi hakikatlere karsi "Uyduruk" deyip kendi batil inanclarinizi Ehli Beyte maal ederek kanit delil dahi sunamayarak israrla Yüzsüzlük edip Alevilikle alaklari olmayan kisilerden yazilar sunuyor olaylari carpitmak icin cirpinip duruyorsunuz ...Sahsi Polemikler cikararak isin icinden siyrilmak istedginizin farkindayiz !! konu hakkinda bir yazi sunarsan bizde gereken cevaplari veririz .. Sizki gerek ziyaretci defterinde ve gerekse Bu Forumda kendi yazilarinizi gözden gecirin ..Bizler hakikatliyiz Yalan ve iftiralardan beriyiz ,Hak ve gercek olan konulari Delill ve ispatlar ile sunuyoruz ,buna iste hakaret deyin ister Edebsizlik deyin ,Sünki Gercekler Size göre Hakarettir !
Aleviler, Al-i Muhammedin Yetim ( UNUTULAN ) Evlatlarıdır
Allahume Salli Ala Muhammed ve Al-i Muhammed
------
Insana Secde etmek ,insanlik onurunu ayaklar altina almak demektir !
Insana Secde etmek ise insanlik icin bir Zillettir !
şahturna

ali muhsin sen ne hakla karşındakini yargılıyosun?senin gibi düşünmeyenleri ateist ilan etme hak
kını nereden buldun?bu siteyi kurup inancımıza saldırma hakkını nereden aldın?sen şimdiye kadar
hangi delili getirdin?
bak sen ne kadar cahil bir adam olduğunun bile farkında değilsin,ezberletmişler sana fikir baba
ların belli,bunların dışına çıkamıyosun onuda anladık,ama sende bal gibi biliyosun peşine takıldığın
şiilikle alevi-kızılbaşların hiçbir alakası olmadığını,ama nafile ezberini bozamazsın çünkü o zaman
bu sitenin varlık sebebi(aleviliği şiileştirme)ortadan kalkar
sen alevilikten şiiliğe geçmiş ancak bizim yolumuzun özünü kavrayamamış zavallının tekisin an
cak ve hep cahil bir zavallı olarak kalacaksın ne yazıkki...
şahturna

ha birde biz zorla kimseye bişey dayatmıyoruz,tam tersine bu siteyi kurup bin türlü yalanla ifti
rayla kendi putperestliğinizi bize siz dayatıyosunuz,zeytinyağı gibi üste çıkma bari..
sen hiç alevilerin bir site kurup sadece sabah akşam şiiliğe hakaret ettiğini gördünmü?yok göre
mezsin,bütün alevi sitelerinde sadece yolumuzun inanç-edeb-erkanı anlatılır,başkasının inancıyla
bırak uğraşmayı kimse ilgilenmez bile
ama sizin niyetiniz bozuk bi kere
-yok aleviler sebatayistmiş,masonmuş,vahhabiymiş
-yok aleviler insana secde ediyomuş(herkes sizin gibi şeytanmı?)
-yok aleviler saz çalıp semah dönüyomuş(size ne?)
-yok aleviler cemevinde onikiimamın adını zikretmiyomuş(yalana bak)
-yok şiilik gerçek ali yoluymuş(yalandan kim ölmüş)vs vs vs...
bütün bunları siz bu sitede hergün temcit pilavı gibi ısıtıp ısıtıp önümüze koyuyosunuz,ayıp değil
mi?ne biçim iş bu böyle,amacınız ne sizin?sabrımızımı sınıyosunuz?
Hasan Akça

Mesaj gönderen Hasan Akça »

şahturna yazdı:ha birde biz zorla kimseye bişey dayatmıyoruz,tam tersine bu siteyi kurup bin türlü yalanla ifti
rayla kendi putperestliğinizi bize siz dayatıyosunuz,zeytinyağı gibi üste çıkma bari..
sen hiç alevilerin bir site kurup sadece sabah akşam şiiliğe hakaret ettiğini gördünmü?yok göre
mezsin,bütün alevi sitelerinde sadece yolumuzun inanç-edeb-erkanı anlatılır,başkasının inancıyla
bırak uğraşmayı kimse ilgilenmez bile
ama sizin niyetiniz bozuk bi kere
-yok aleviler sebatayistmiş,masonmuş,vahhabiymiş
-yok aleviler insana secde ediyomuş(herkes sizin gibi şeytanmı?)
-yok aleviler saz çalıp semah dönüyomuş(size ne?)
-yok aleviler cemevinde onikiimamın adını zikretmiyomuş(yalana bak)
-yok şiilik gerçek ali yoluymuş(yalandan kim ölmüş)vs vs vs...
bütün bunları siz bu sitede hergün temcit pilavı gibi ısıtıp ısıtıp önümüze koyuyosunuz,ayıp değil
mi?ne biçim iş bu böyle,amacınız ne sizin?sabrımızımı sınıyosunuz?
bizim bektaşilik mikrobu için yazıp söylediklyerimizi alevilik adına gibi sunup artistlik yapmayın sizler alevi değil bektaşisiniz ve bunu yüzünüze vrduğumuz için bozuluyorsunuz
şerefli ve şanlı mazisi olan alevilik ve aleviler sizlerin gerçek yüzünüzü eninde sonnda görecek ve sizlere gereken tokatı atacaktır zaten paniğiniz saldırganlaşmanızda bu yüzdendir
sebatayist ve mason bektaşi önderlerinizde bunu biliyorlar
hiçkimseyi 12 imamların önüne geçirmenize izin vermeyeceğiz
onların soy diye yalan sallayıp bektaşı öne geçiriyorsunuzda suyun başı olan 12 imamlardan neden nefret ediyorsunuz? neden onların bilgilerine şiilik diye saldırıyorsunuz böyle yanık tavırları kimse yutmuyor
sizin şiilik diye saldırmanız aslında 12 imamlara saldırmaktır aleviliğe saldırmaktır çünkü özünüz sözünüz bir değil
sizler aslında Hz.aliyi değil muaviyeyi seviyorsunuz bu hayata böyle yansıyor ve hepimiz görüyor acıyoruz halinize neyi neden savunduğunuzu bile bilmiyorsunuz
getirilen herşey KUran ve Ehli beyte uygun önerilerdir ve neyi yalanlayabildiniz neyi çürütebildiniz yaptığınız tek şey bilgi kirliliğidir çarpıtmadır avutma uyutma yöntemleridir
binlerce yıldır bektaşa gidip semah döndünüz bak ortada hiçbir haltınız yok ağırlığınız yok buna rağmen yanlışta ısrar neden?
bektaşi liderinizin adını bile çoğunuz bilmiyor fetullahla sizin liderin amerikadaki ortaklığından bile haberiniz yok
lafınız çok yalanınız çarpıtmanız bahanenizde pek bol
suyun suyunun suyunun suyuyla uğraşmayı bırakında 12 imamların bilgileriyle artık tanışmaya başlayın
günümüzde şiiliğe düşmanlara bakın amerika israil ingiltere ve uzantıları fetullahçılar şimdi siz kimlere hizmet etmiş oluyorsunuz
ya adam gibi alevi olun yada adam gibi bektaşi olduğunuzu dürüstçe haykırın başka tercihiniz yok
alevi olmaya karar verirsenizde 12 imamların bilgileriyle aleviliğinizi yaşayın yezidi bilgilerle kültürlerle değil

“Hacı Bektaş Kimdir?” sayfasına dön