Hacı Bektaşın İki Yeni Eseri Onun Kimliğini Yine Doğruluyor

alone_man

Re: HACI BEKTAŞIN İKİ YENİ ESERİ ONUN KİMLİĞİNİ YİNE DOĞRULU

Mesaj gönderen alone_man »

ehlibeytsevdalisi yazdı:Çok yakın zamanda bütün kaynakları burada bulucaksınız, Teoman adlı kendini bilmez kişi hedefine ulaşamıycak. Amacın nedir senin Teoman, Hacı Bektaş Veli (r.a) efendimizi ve Safevi Devletini kötülemekle. Allaha and olsun ki senin CEM VAKFI YÖNETİCİLERİNDEN BİR FARKIN YOK.
arkadaş sen ne biçim ehli, beyt sevdalısısın hayret ediyorum
Teoman abiler Çorumda Caferiliği yaymışlar cami vakıf dergi herşeyi yapmışlar
tüm putlarla savaş halindeler ve sen kendine bunca yamuk yanlış iş ve adam varken onları hedef seçiyorsun
nedenmiş safeviyi sevmiyorlarmış
Arkadaş Kuran ve Ehli beyt yoluna bağlanacaksın safeviye değil
safeviyi sevmek zorundamıyız?
bunu söyleyen birtek müçtehit yada kaynak varmı?
bunca ateistle bektaşiyle solcu sağcı faşistle uğraşırken birde senin gibi safevi hayranı ! tuhaf tiplerlemi uğraşacağız?
ne peşindesin?
birileri osmanlıyı canlandırcaz diye çalışırken sende safevi içinmi çalışcan
peki, şahı nerden bulcak yoksa şah rızanın oğlu amerikan uşağınıda şahmı ilan etcen
ilk defa senin gibi bir tiple karşılaşıyorum
saltanat hayranı ehli beytçi!
tuhaf vede acı
Hasan Akça

Mesaj gönderen Hasan Akça »

alone_man yazdı:birileri osmanlıyı canlandırcaz diye çalışırken sende safevi içinmi çalışcan
peki, şahı nerden bulcak yoksa şah rızanın oğlu amerikan uşağınıda şahmı ilan etcen
ilk defa senin gibi bir tiple karşılaşıyorum
saltanat hayranı ehli beytçi!
tuhaf vede acı

alone can

bu tip olsa olsa
Ehli Beytçi ! kılığına girmiş safevi hayranı ırkçı faşist biri olabilir
Ehli Beyti seven kişi saltanatçılara hayranlık asla duymaz
ehlibeytsevdalisi

Mesaj gönderen ehlibeytsevdalisi »

YORUMLARIMI SİLİYORUM, BEN SİZ KARDEŞLERİME KIZMIYORUM, ASIL KIZGINLIĞIM TEOMAN BEYE. NASIL KIZMAM Kİ, BU GÜZEL YOLUMUZU YAYAN PİRİMİZ HACI BEKTAŞ VELİ'YE VE SAFEVİ DEVLETİ HAKKINDA İFTİRALAR ATILMASI BENİ GERÇEKTEN DERİNDEN ÜZÜYOR. BENDE HAKİKATİ ÖĞRENMİŞ VE ALEVİLİĞİN ÖZÜNÜN CAFERİLİK OLDUĞUNU KAVRAMIŞ BİR KARDEŞİNİZİM, CEM VAKFININ YÖNETİM TARJINI BEĞENMEYEN KARDEŞLERİNİZDENİM. OSMANLI KAYNAKLARINDAN YARARLANMANIZ BENİ GERÇEKTEN ÇOK ÜZÜYOR, NEYSE BEN ANLATSAMDA BİRŞEY DEĞİŞMİYCEK GİBİ. AMA SİZDEN RİCAM MUHARREM UÇAN VE ÜMİT ADLI KARDEŞLERİMİZİN ARAŞTIRIP YAZDIĞI ALEVİ DEVLETLERİ ADLI KİTABI ALIP OKUMANIZ, SAFEVİ DEVLETİYLE İLGİLİ ARADIĞINIZ BİLGİYİ BULABİLİRSİNİZ KAYNAKLARIYLA BERABER. YAKIN ZAMANDA HACI BEKTAŞ VELİ İLE İLGİLİDE KİTAP YAYINLANICAKTIR.
En son ehlibeytsevdalisi tarafından 02 Ara 2010, 23:37 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
ehlibeytsevdalisi

Resim
Muharrem UÇAN ve Ümit ATLI kardeşlerimizin yazdığı kitabı okumanızı rica ediyorum.ÇOK YAKIN ZAMANDA İSE HACI BEKTAŞ VELİ (r.a) EFENDİMİZLE İLGİLİ KİTAP ÇIKICAKTIR.

Alevi Devletlerini Başlangıcından 1950 yılına kadar araştıran ve değerlendiren bu çalışma burada bitmiştir. Belirtilen Devletlerin hepsi Alevi (Ehli Beyt inançlı) olduğuna dair birçok kanıtlara dayanmaktadır kitaptaki devletlerin hepsi kesinlikle Ehli Beyt inancı taşıyan Alevi devletleridir. Çalışmamızda birçok kaynak ...(güvenilir) kullanılmıştır. Tarihte karanlık bir şekilde duran bir gerçeği ortaya çıkarmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Alevilik tarihini merak edenler için güzel bir başvuru kaynağı olacaktır
En son ehlibeytsevdalisi tarafından 02 Ara 2010, 23:49 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Hasan Akça

ehlibeytsevdalisi yazdı:
ASIL SİZİN SORUNUNUZ NE OSMANLI YALAKALIĞI YAPARAK, BU GÜZEL YOLU YAYAN ÖNDERLERİMİZE İFTİRA ATARAK NE YAPMAYA ÇALIŞIYORSUNUZ VE SANA SAFEVİYİ, HACI BEKTAŞI SEV DİYEN YOK, AMA SAFEVİ DEVLETİNE VE HACI BEKTAŞ VELİ EFENDİMİZEDE İFTİRALAR ATMANIZA İZİN VEREMEM. BANA TEOMAN ADLI KİŞİYİ SAVUNMA TAMAMMI, MEKTEBE RESMEN ZARAR VERİYORSUNUZ OSMANLI YALAKALIĞI YAPARAK. SİZİN GİBİ CAHİL GÖRMEDİM BEN, BU MEKTEBE YARARLARI DOKUNAN KİŞİLERE İFTİRA ATARAK NE YAPMAYA ÇALIŞIYORSUNUZ ANLAMIYORUM. ÇOK YAKIN ZAMANDA HACI BEKTAŞ VELİ EFENDİMİZLE İLGİLİ KİTAP ÇIKIYOR. KİTABI YAYINLIYCAM BU SİTEDE. BU ARADA ALEVİ DEVLETLERİ ADLI KİTABINIDA ALIN SAFEVİ DEVLETİNİ ÖĞRENİN.[/quote]

Arkadaşlar bu şaşkın bizi osmanlı yalaklığı !! yapmakla suçluyor ne dersiniz?
bu iftiraya ne cevap verelim yada bu cehalete ne diyelim?

hangi iftirayı kime atmışız sünniye sünni demek iftiramı sayılıyor?
bunca yıl bektaşla ilgili binlerce kitapta yapamadığınızı 1001 .kitaptamı yapacaksınız çıkarın masklenizi düşürmek boynumuzun borcudur
bektaşı değil ebuzeri tanıyın ammarı tanıyın beheştiyi tanıyın allame meclisiyi tanıyın
Humeyniyi tanıyın hamaneyi tanıyın
müçtehitleri tanıyın
bektaşla hiçbir yere gidemezsiniz gidemedinizde
ama tavsiye etti,klerim sizi Hz.Aliye ulaştırır
akıllanın artık
ayrıca sitede osmanlı hakkında yazılanları okuda biraz UTAN
tabi ar haya duygun varsa
genelde bektaşiler arsız ve utanmaz olurda
ehlibeytsevdalisi

YORUMLARIMI SİLİYORUM, BEN SİZ KARDEŞLERİME KIZMIYORUM, ASIL KIZGINLIĞIM TEOMAN BEYE. NASIL KIZMAM Kİ, BU GÜZEL YOLUMUZU YAYAN PİRİMİZ HACI BEKTAŞ VELİ'YE VE SAFEVİ DEVLETİ HAKKINDA İFTİRALAR ATILMASI BENİ GERÇEKTEN DERİNDEN ÜZÜYOR. BENDE HAKİKATİ ÖĞRENMİŞ VE ALEVİLİĞİN ÖZÜNÜN CAFERİLİK OLDUĞUNU KAVRAMIŞ BİR KARDEŞİNİZİM, CEM VAKFININ YÖNETİM TARJINI BEĞENMEYEN KARDEŞLERİNİZDENİM. OSMANLI KAYNAKLARINDAN YARARLANMANIZ BENİ GERÇEKTEN ÇOK ÜZÜYOR, NEYSE BEN ANLATSAMDA BİRŞEY DEĞİŞMİYCEK GİBİ. AMA SİZDEN RİCAM MUHARREM UÇAN VE ÜMİT ADLI KARDEŞLERİMİZİN ARAŞTIRIP YAZDIĞI ALEVİ DEVLETLERİ ADLI KİTABI ALIP OKUMANIZ, SAFEVİ DEVLETİYLE İLGİLİ ARADIĞINIZ BİLGİYİ BULABİLİRSİNİZ KAYNAKLARIYLA BERABER. YAKIN ZAMANDA HACI BEKTAŞ VELİ İLE İLGİLİDE KİTAP YAYINLANICAKTIR.
ehlibeytsevdalisi

Hasan Akça yazdı:
ehlibeytsevdalisi yazdı:

Arkadaşlar bu şaşkın bizi osmanlı yalaklığı !! yapmakla suçluyor ne dersiniz?
bu iftiraya ne cevap verelim yada bu cehalete ne diyelim?

hangi iftirayı kime atmışız sünniye sünni demek iftiramı sayılıyor?
bunca yıl bektaşla ilgili binlerce kitapta yapamadığınızı 1001 .kitaptamı yapacaksınız çıkarın masklenizi düşürmek boynumuzun borcudur
bektaşı değil ebuzeri tanıyın ammarı tanıyın beheştiyi tanıyın allame meclisiyi tanıyın
Humeyniyi tanıyın hamaneyi tanıyın
müçtehitleri tanıyın
bektaşla hiçbir yere gidemezsiniz gidemedinizde
ama tavsiye etti,klerim sizi Hz.Aliye ulaştırır
akıllanın artık
ayrıca sitede osmanlı hakkında yazılanları okuda biraz UTAN
tabi ar haya duygun varsa
genelde bektaşiler arsız ve utanmaz olurda
SEN ALEVİLERE ÖZLERİ OLAN CAFERİLİĞİ ANLATIRKEN DİREK İRAN, AYETULLAH UZMA HUMEYNİ, AYETULLAH HAMANEY'DEN Mİ BAHSEDİYORSUN. KUSURA BAKMA DİREK İRAN KONUSU, AYETULLAH UZMA HUMEYNİ VE AYETULLAH HAMANEY KONUSUNA GİRERSEN ZOR ALEVİLERİ ÖZLERİNE DÖNDÜRÜRSÜN. YANLIŞ FORMÜL İZLİYORSUN, SEN DİREK İRAN KONUSUNA GİRERSEN, HUMEYNİ VE HAMENEY KONUSUNA GİRERSEN İYİCE SOĞUTURSUN ALEVİLERİ CAFERİLİKTEN.
En son ehlibeytsevdalisi tarafından 03 Ara 2010, 00:03 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
Hasan Akça

ehlibeytsevdalisi yazdı:YORUMLARIMI SİLİYORUM, BEN SİZ KARDEŞLERİME KIZMIYORUM, ASIL KIZGINLIĞIM TEOMAN BEYE. NASIL KIZMAM Kİ, BU GÜZEL YOLUMUZU YAYAN PİRİMİZ HACI BEKTAŞ VELİ'YE VE SAFEVİ DEVLETİ HAKKINDA İFTİRALAR ATILMASI BENİ GERÇEKTEN DERİNDEN ÜZÜYOR. BENDE HAKİKATİ ÖĞRENMİŞ VE ALEVİLİĞİN ÖZÜNÜN CAFERİLİK OLDUĞUNU KAVRAMIŞ BİR KARDEŞİNİZİM, CEM VAKFININ YÖNETİM TARJINI BEĞENMEYEN KARDEŞLERİNİZDENİM. OSMANLI KAYNAKLARINDAN YARARLANMANIZ BENİ GERÇEKTEN ÇOK ÜZÜYOR, NEYSE BEN ANLATSAMDA BİRŞEY DEĞİŞMİYCEK GİBİ. AMA SİZDEN RİCAM MUHARREM UÇAN VE ÜMİT ADLI KARDEŞLERİMİZİN ARAŞTIRIP YAZDIĞI ALEVİ DEVLETLERİ ADLI KİTABI ALIP OKUMANIZ, SAFEVİ DEVLETİYLE İLGİLİ ARADIĞINIZ BİLGİYİ BULABİLİRSİNİZ KAYNAKLARIYLA BERABER. YAKIN ZAMANDA HACI BEKTAŞ VELİ İLE İLGİLİDE KİTAP YAYINLANICAKTIR.

Teoman abide bu forumda sıkça yazıyor ve her türlü dialogada açık bence sorununuz her ne ise kendisiylede konuşabilir yazışlabilirsiniz zaten yazdığım bazı şeyler onun tezleridir
mesela sürekli bize
şairlerin şiirleriyle yola gidemez fıkıh öğrenemezsiniz şiir dili buna müsait değildir diyen odur
yine beheştiyi mutahhariyi hameneyi humeyniyi okuyun bektaşları arka plana atın yoksa zaman kaybedersiniz diyen odur ve haklıdır da
ona ateistler siyonistler bektaşiler kızıyor tabi haklılar ama senin gibilerin kızması haksızlıktır
ne yani bektaş olmasa 12 imam yolundan gidilemezmi bunca ülke bektaşsız bu yolda gitmiş nasıl olouyor
bektaşla abdesti bile öğrenememişiz neden? çünkü bektaşta fıkıh yok bu bile sizin aklınızı aydınlatmıyormu?
Hasan Akça

ehlibeytsevdalisi yazdı:
SEN ALEVİLERE ÖZLERİ OLAN CAFERİLİĞİ ANLATIRKEN DİREK İRAN, AYETULLAH UZMA HUMEYNİ, AYETULLAH HAMANEY'DEN Mİ BAHSEDİYORSUN. KUSURA BAKMA DİREK İRAN KONUSU, AYETULLAH UZMA HUMEYNİ VE AYETULLAH HAMANEY KONUSUNA GİRERSEN ZOR ALEVİLERİ ÖZLERİNE DÖNDÜRÜRSÜN. YANLIŞ FORMÜL İZLİYORSUN, SEN DİREK İRAN KONUSUNA GİRERSEN, HUMEYNİ VE HAMENEY KONUSUNA GİRERSEN İYİCE SOĞUTURSUN ALEVİLERİ CAFERİLİKTEN. BU ARADA ALLAHTAN KORKUN VARSA AĞZINI TOPARLA ALEVİLER HAKKINDA, EĞER ARSIZ VE UTANMAZ VAR İSE O DA SENİN GİBİ SAPIK KİŞİLERDİR.[/quote]

Alevilere kim olduğu belirsiz balım sultanı bir sürü çelişkileri olan şairleri kitabı olmayan abdal musaları fıkhı olmayan bektaşları anlatıp zamanlarını çalmak yanlış olmuyor da
yaşayan kitabı pratikleri olan insanları anlatmakmı yanlış oluyor?
bunları aşacaksınız aşamazsanız devrimci olamazsınız
korkularla bir yere gidilemez
güneş gibi apaçık gerçekleri halktanmı gizleyeceğiz ?
nereye kadar ne kadar saklayacağız

bu iş iran fars türk kürt işi değildir bu iş ilim işidir Kuran ve ehli beyt ilmi ne diyorsa odur kim bu iki emaneti bize anlatıyorsa o dostumuzdur
En son Hasan Akça tarafından 03 Ara 2010, 00:07 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
ehlibeytsevdalisi

HACI BEKTAŞ VELİ SAYESİNDE Mİ ALEVİLERİMİZ CAFERİLİKTEN KOPARTILDI SİZCE? TARİHİ İNCELERSENİZ GÖRÜCEKSİNİZKİ, ÖNCEDEN ALEVİLERİMİZ CAFERİLİĞE GÖRE HAREKET EDERDİ. SONRALARI OSMANLI DEVLETİ CAFERİLİĞİ TEHLİKE OLARAK GÖRMEYE BAŞLADI, ALEVİLERE KATLİAMLAR YAPTILAR, ZULÜMLER YAPTILAR, YAZILI KAYNAKLARINI YAKTILAR, 40 BİN ALEVİYİ KATLETTİLER, İRANLA BAĞLANTILARINI KOPARDILAR. ALEVİ KÖYLERİNE SAPIK HOCALAR GÖNDERDİLER, BÖYLELİKLE GÜN GEÇTİKÇE ALEVİLER CAFERİLİKTEN KOPAR OLDU, GERÇEK BİLGİLER UNUTULDU.

“Hacı Bektaş Kimdir?” sayfasına dön