Yılmaz ÖZDİL 'in Amacı Ne ?Kur'an 'a Bakalım

beyazgül12

Re: Yılmaz ÖZDİL 'in Amacı Ne ?Kur'an 'a Bakalım

Mesaj gönderen beyazgül12 »

Sorduğunuz soruları " Esselam a Cevap " başlığı altında cevaplayacağım hocam, uygun bir zamanda...Selamlar..

Ayrıca cevaplarınızın altındaki kırmızı uyarı için Allah Razı Olsun...
esselam

Mesaj gönderen esselam »

Ve aleyküm selam,

Allah zeval vermesin. Hayırlara vesile kılsın inşAllah. Büyük bir heyecanla hikayenizi bekliyor olacağım. Elalemin derdinden, El Alim olan Allah'ın derdine düşmek nasılmış, hep birlikte göreceğiz. Aramıza yeni katılacak kardeşlerin de sizin hikayenizden, sizlerden güç alacaklarına eminim. Şunu da belirtmek isterim ki, isimler gelip geçicidir. Bence başlığınızda direkt ismimi kullanmak yerine, her bir ferdin merak edeceği veya arama sonuçlarında gördüklerinde okumaya özendirecek bir başlık seçmenizin daha iyi olacağını düşünüyorum.

Ayrıca alttaki uyarı için asıl teşekkürü Allah-u Tealaya yapmalıyız. Allah'a sonsuz kere övgüler ve şükürler olsun ki, o uyarıyı yazmamı benim aklıma koyacak bir şeyi vesile kılmış olmasaydı muhakkak ki bunu düşünemez ve bunu yapamazdım. Elhamdülillahi rabbil alemin.
En son esselam tarafından 30 Eki 2017, 17:03 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
beyazgül12

Mesaj gönderen beyazgül12 »

Tekrar teşekür ederim uyarı için Hocam !Ben bu gün bu forma girmeden önce, saat 12:40 gibi hem öğleni hem de ikindiyi peş peşe kıldım ..Sorularınızın cevabını hazırlıyorum .Bu arada gerçekten de bizim şer bildiklerimizde hayır varmış .." Yılmaz ÖZDİL'in amacı ne ? Kur an a bakalım " başlığı hayırlara vesile olacak ,inşaallah ..Allah a emanet olun ...
esselam

Mesaj gönderen esselam »

Elhamdülillah. Sizler de Allah'a emanet olunuz.

“Serbest Kürsü” sayfasına dön