Deniz Gezmiş ve Yılmaz Güney gibiler Hk...

Hasan Akça

Re: Deniz Gezmiş ve Yılmaz Güney gibiler Hk...

Mesaj gönderen Hasan Akça »

Enel-Hak yazdı:Hasan Akça dostum Ehlibeyt için ne yaptınız bugüne kadar? Mücadelenizden bahseder misiniz? biraz.Tayyip Erdoğan'da diyor: Alevilik Ali'yi sevmekse ben sizden daha çok Aleviyim diye.Aranızda ki fark nedir? Lütfen bahsedin biraz mücadeleniz sanal alem de sadece yazışmak mı? Kitap okumak mı? Kimsiniz? Herkesi eleştiriyorsunuz.Hakla batılı ayıracak kadar bilgi seviyem var merak etmeyin.Bahaneniz hazır; bizim yolumuz belli başka yol bilmeyiz.Eksiksiz olarak size katılıyorum sadece bilmek istediğim bu yol için ne yapıyorsunuz? Bilmediğimiz,göremediğimiz bir şeyler varsa lütfen paylaşın kafamızdaki bu olumsuz hava dağılsın.
geçmiş yazılarımı oku mücadelemi görürsün sanalda da hayattada
bak buradada sana müminin kalbinde Allah dostlarının dışındakilerin sevgisi olamayacağını anlatmaya çalışıyoruz anlaarsan kurtulursun
biralevi

Re: Deniz Gezmiş ve Yılmaz Güney gibiler Hk...

Mesaj gönderen biralevi »

Canlar
Kalplerin özel öyle bir bölümü var ki; sadece Allahın haremidir orada ancak Allah dostlarına yer vardır olmalıdır,müminin kalbinin o bölümüne başkaları giremez,

saygı duymak taktir etmek başka şeylerdir bunlar dünyevi değerlerdir ,
kalplerdeki özel bölüm ise uhrevi mahşeri değerlere yönelik bir mekandır oraya herkes giremez yerleşemez

Yaşar kemal Aziz nesin nazım hikmet edebiyat değeridir
Fazıl say müzik değeridir tıpkı neşet ertaş ve mahsuni gibi anadolunun değeridir
Yılmaz< güney yada tarık akan yeşilçam sinema değeridir
naim süleymanoğlu hakan şükür spor değerleridir
M .kemal inönü baykal ecevit kılıçdaroğlu siyasi değerlerdir

taktir edin saygı duyun hiç mesele değil
AMA BİLİNKİ BUNLARIN EHLİ BEYT YADA 12 İMAMLARIN DEĞER ANLAUIŞLARI BAKIMINDAN DEĞERLERİ YOKTUR
DEĞERSİZDİRLER
KALPLERİN HAREMİNDE BU İNSANLARA YER VERMİŞSENİZ O HAREM ALLAHA AİT DEĞİL DEMEKTİR,
BİZİ ANLAMAK İÇİN
BU İNCE NÜANS FARKINA DİKKAT ETMELİSİNİZ

“Serbest Kürsü” sayfasına dön