Sözde "Müslüman" AKP.

ali muhsin

Sözde "Müslüman" AKP.

Mesaj gönderen ali muhsin »

Resim

Sözde "Müslüman" AKP Washingtonda Masum insanlarin kanini akitan Siyonist Teskilati olan (ADL) den yapmis olduklari Hizmetlerden ötürü Ödülünü aliyor ..

Resim

Öyleki Dostluklari okadar iyiki Siyonist Baskanina TBMM ,de söz hakki verip alkis tutuyorlar ....

Resim

Arkasindan Bu "Müslüman " AKP, Siyonist (Cellat) Baskani ile Sampanyalarini "ickilerini" tokusturuyorlar ...

Resim

Tabiki Liderleri öylese, Müridleri Yandaslarida böyledir ....

Resim

E. Erdogan bir kilisede Mum dikerken ...

Resim

Yorumsuz

Resim
ResimResimResim

Halkin inanclarini ve duygularini Sömüren Sözde "Müslüman" AKP ve yandaslari bir AKP il Merkezinde Horon tepip ne kadar "Dindar" olduklarini gösterip Keyfelerince Adeta Alay eder gibi egleniyorlar..

Resim

TBMM,de Halka hizmet yerine, Halkin sorunlari ile ilgilenecekleri yerde, ya kavga ettiklerini yada uyuduklarinida görmekteyiz iste Hükümetin Halka " Hizmet" görüntüsü...

Resim

Bunlara Ragmen Bazi AMPÜL KAFALILAR böyle Hortumculara nasil kaniyorlar sasiyorum....dahasida var ama Bazilarinin düsünmesi icin ufacik bir örnekler sundum
Aleviler, Al-i Muhammedin Yetim ( UNUTULAN ) Evlatlarıdır
Allahume Salli Ala Muhammed ve Al-i Muhammed
------
Insana Secde etmek ,insanlik onurunu ayaklar altina almak demektir !
Insana Secde etmek ise insanlik icin bir Zillettir !
3nokta

Re: Sözde "Müslüman" AKP.

Mesaj gönderen 3nokta »

Ben bu başlığın içeriğini gereksiz bulduğumu ifade etmek isterim. Anlatmak istediğiniz şeyleri icraatlar üzerinden anlatmak en makul olanı bence.
nokta koymuyoruz artık cümle sonlarına
noktayı koyacak olan sensin anlasana
. . .
ali muhsin

Bazi durumlarda birkac görüntü Insanlarin düsünmelerini arastirmalarini saglar.Elbete dediginiz dogrudur, ama bazilarina ne söylense fayda etmiyor ,yine dediginiz gibi ister kanit ister icraatlar üzerinden anlatim dahi yapsaniz, Bazilari o Saftan yanlis oldugunu bile bile ayrilmazlar,bazen görüpte düsünmeleri icin böyle seylerde gereklidir diye düsünüyorum.yoksa hepimiz biliyoruzki Suanki Hükmetin Dini duygulari carpitip sömürdüklerini ,Ülkemizi Suudlastirmaya calistiklarini sözde "Müslümanlik "adina ne Dolaplar cevirdiklerini hepimiz biliyoruz.ama bazilari anlamak istemedikleri gibi olayi birkac kelime oyunlari ile kivirtmaya kalkistiklarinida görüyoruz .icerigi hakkinda birkac görüntü ile kendilerinin düsünmelerini saglamak istemistim...
------
3nokta

Mesaj gönderen 3nokta »

Fotoğraflar yanıltıcı olabilir. Sonuçta bu bir siyasetçidir ve ona göre davranır. Yarın biri kalksa başka fotoğraflar bulup buraya koysa başka yorumlar yapsa bu hoş olmaz. Bence başlığa gerek yok.
nokta koymuyoruz artık cümle sonlarına
noktayı koyacak olan sensin anlasana
. . .
ali muhsin

3 nokta can

söyle diyelim... Erdoganin 2005 de Washingtonda Siyonist Teskilati olan ADL den ödül almadimi ? BOP es Baskani Secilmedimi ?

TBMM sinde Israil Baskani Simon Perez,e söz hakki verip konusturup alkislamadilarmi ? veya "one minute" deyip konyada Askeri üsste israil Askerlerini egtimeye devam etmedilermi ? Tatbikatlar yapmadilarmi ?

Bugün AKP liyim deyipte sözde "Müslümanlik" adina Toplumun inanclarini sömürüp har vurup harman savuranlar hic yokmu ? Toplumun inanclarindan faydalanip gece kulüblerinde Dansöz oynatanlar yokmu ?

Bunlara ragmen Safgca düsünen yandasci Ampül Kafalilar halen AKP AKP diye inim inim inlemiyorlarmi ?

Aslinda Resimlerin icerigi bunun gibi olaylari anlatmak istiyor .Bir kac Resimle birsey anlatilmaz diyorsan ozman söyle bir örnek getirelim, Allah gecinden versin cok sevdigimiz bir yakinimiz Vefaat etti ve birisi size o kisinin öldügü haberini verdi,o kisiyi cok Sevdiginiz icin ilk etapta inanmak istemessiniz ama size Ölüyü gösterdiklerinde o kisinin öldügüne kanaat getiri,Acaba eceliylemi yoksa kazami veya Cinayetmi diye düsünürsünüz.......buda böyle birseydir Bazen bazilarina ne söylerseniz söyleyin bildigini okurlar,mesela siz birine deseniz "köse basinda bir Manav var.. " diye oda inadina "Hayir yalan söylüyorsun..orda kasap var " dese sizde onu köse basina götürür orda Kasap degilde Manav oldugunu gösterirsiniz,o kisinin idrak etmeside kendisini baglar, ister kanaat getiri ister getirmez kendi bilecegi istir ..ayrica siyasi karikatür cizenlere ne demeli ? Karikatür cizmek icin kaleme gerek yok dersek ne olur ?
------

“Serbest Kürsü” sayfasına dön