Suriye'de Yaşanan Olaylar Ve Gerçekler

Mekzun

Suriye'de Yaşanan Olaylar Ve Gerçekler

Mesaj gönderen Mekzun »

Değerli kardeşlerim,
Medyada daha önce yer verilmeyen görüntülerin yer aldığı gerçeklere ilişkin bir belgesel. Suriye'de olayların hakikati. 120 polisin öldürülmesine ilişkin gerçekler... Mutlaka izleyin...

LİNK: http://www.dailymotion.com/video/xnio4d ... enler_news

Videonun nasıl yüklendiğini bilmediğim için linkini verdim. Moderatör kardeşim uygun görürse videoyu buraya yüklemesini rica ediyorum.
"İlmin cevherini ehlinden men etmeyin, ilmin cevherinin ehline zulmetmiş olursunuz. İlmin cevherini ehlinden olmayanlara vermeyiniz, aksi takdirde ilmin cevherine zulmetmiş olursunuz."

İmam Hz. Cafer-i Sadık (a.s)
3nokta

Re: Suriye'de Yaşanan Olaylar Ve Gerçekler

Mesaj gönderen 3nokta »

Suriye'de İsrail-ABD ve yalakalarının oynadıkları oyunları görmemek körlüktür ya da şerefsizliktir.
Allah bunlara fırsat vermesin. Suriye'de devlete isyan eden güruh açıkça Siyonizm'den ve yandaşlarından destek almaktadır.
nokta koymuyoruz artık cümle sonlarına
noktayı koyacak olan sensin anlasana
. . .
ali muhsin

Re: Suriye'de Yaşanan Olaylar Ve Gerçekler

Mesaj gönderen ali muhsin »

Hatay üzerinden Suriyeye sizan Türk Terrör Cetelerinde oldugunu bir haber Sitesinde Resimleri ile birlikte görmüstüm ,Sözde bunlar Mazlumlari korumak icin Suriyede Muhaliflerle birlikte Savasiyorlarmis .Görüyoruz "Mazlumluklarini " bu Terrör Cetelerini Destekleyen acikca Hükümettir ! zira Hükümet Resmen Amerikanin istegi üzerine hareket ederek Siyonizme hizmet etmektedirler ,BOP Es Baskani olan Erdogan efendi ve hükümeti Suriyeye gönderdikleri gizli Terrör cetelerinden memnun olacaklarki birde üste acikca Suriyeyi Tehidt etmeye devam ediyorlar. bir haber sitesinde ise Türk Füzelerinin Suriyeye cevrildigini okumustum...iste Mezhep Fasistleri ! iste Amerikanin Piyonlari ! iste Siyonizmin kiralik kölelerinin yaptiklarini görüyoruz ! Allah Zalimlere Lanet eylesin !

Not : Videoyu düzenlemeye calistim ama olmadi coktan beri Video yüklemedigim icin unutmus olacagim .
Aleviler, Al-i Muhammedin Yetim ( UNUTULAN ) Evlatlarıdır
Allahume Salli Ala Muhammed ve Al-i Muhammed
------
Insana Secde etmek ,insanlik onurunu ayaklar altina almak demektir !
Insana Secde etmek ise insanlik icin bir Zillettir !

“Serbest Kürsü” sayfasına dön