Taptukun Kapusundan Taparuk Alusundan ?

PIRCAFERI

Taptukun Kapusundan Taparuk Alusundan ?

Mesaj gönderen PIRCAFERI »

Ben CIA ajansiyim . Masonum, Israilliyim , Sebastiyanim , Bilinmeyen gizli bir orgutum , dunyayi yok etmeye gelen Uzayliyim Daha neler neler saysam bitmez !!!!!!! Bir acayip nesneyim !!!!!!!!!!!!!!!!!

Su dunyada Alim insan kalmamis , 12. 13 yasindaki cocuklarin hasmina ugruyuruz. Akillari daha pekismemis , kulaktan dolma ile saldiriyorlar . Dogru konusanlari susturun , bunlari kim konusmalarina izin veriyor diye bagriyorlar bogazlari yirtilacak sanki . Kendi elleri ile yarattiklari hayali dunyanin yikilmasindan o kadar korkuyorlarki , gerceklere kulaklarini gozlerini yumuyorlar , gene hayali dunyalarina geri donuyorlar . Sanki hz isayi goren cinli adamin onu gordugunde kudurdugu gibi icindeki uc cini bedeni yirtarcasina disari cikmasina benziyor .

Tipki hz alinin velayetini kabul etmeyen ona karsi cikmak isteyen azgin , azginligindan agzindan kopuk cikaran Seytani Heyvoya Benziyoralar.

Evet dogruyu soyleyenlerin karsilastiklari durumlar bundan ibaret .

Genede sizi severim Dinliyorsunuz , keskin gorus buna denir. Aradaslar insanin midesine hem kotu hemde iyi bakteriler girer yedikleri yiyeceklerlen ama beden kotuleri ayiklar yararlilari tutar. Arastirmaci , dinleyici , olan insanlar ilahi zekayi kavrayip , gonul gozleride acilir. Onun icin sizinle burda konustuklarimizi baska formlarda konusmamiza imkan bile yoktur. Ya yedikleri sirf cahillikse ? Iste herseyi yiyin arastirin ayiklamasini yapin . Bir mide gibi olun !!!

Yaratilista hersey elemeden gecer. dogruyu bulmada elemeden gecer . Elemek icinde kumlan cakil karisik haldeyken eleklen gecerilir. Tek tarafli bilgi elenemez . Karsit bilgi ile elenir , ilahi akil ortaya cikar . Onun icin arastirmaktan korkmayin kendi kendinizi sinamaktan korkmayin. Sinanmaktan korkan insan ha seytana uydum uyacagim diye korkar durur , bilgili elekci insan oyle degil gordugu herseyde daha yokmu der arastirip ogreneyim der korkmaz seytanin oyunundan cunku allahin verdigi akli isletir onu calistiracagindan emindir .

Onun icin Tebrik ederim sizi

Allaha kavusturanin onunde secde etmek kotumudur ??? Hz Muhammed bana 1 kelime ogretenin 40 yil kolesi olurum demistir. Ki ona Alinin ilmi ogretildi. Hz muhammed Allaha yarabbi benim ile konusan Alimidir yoksa senmisin demistir. Allahta ey muhammed senin kalbinde Aliden baska birsey gormedim bende sana onun sifatiyla tecelli ettim demistir . Ve hz muhammed Aliye demistirki ey Ali senin dogduguna sahit olmasam senin icin oyle birsey soylerimki hiristiyanlarin Isaya isnat ettiklerinden dahada ileri gitmelerinden dolayi yapmamaktayim .

Eger Aliye secde edilseydi din olarak sizin dininizden vazgecermiydiniz bu sizi nasil etkilerdi ?

Kotu bir niyetim yok Bazi seyleri kavramaniz icin soruyorum ? Ve bilmek istedigimden ?
ali muhsin

Re: Taptukun Kapusundan Taparuk Alusundan ?

Mesaj gönderen ali muhsin »

PIRCAFERI yazdı:Ben CIA ajansiyim . Masonum, Israilliyim , Sebastiyanim , Bilinmeyen gizli bir orgutum , dunyayi yok etmeye gelen Uzayliyim Daha neler neler saysam bitmez !!!!!!! Bir acayip nesneyim !!!!!!!!!!!!!!!!!
Cok Sasirdik diyemeyiz ! Resmen kendini tanitmissin ! zaten onlarda Sizin gibi Toplumun icine sizip saptiranlardir ..uzayli oldugunu yaziyorsun,DünyadaTarafimizca Rezil oldugun gibi neden galaksine geri dönmüyorsun yoksa ordadami Rezil oldun ?
Kotu bir niyetim yok Bazi seyleri kavramaniz icin soruyorum ? Ve bilmek istedigimden ? [/size][/b]
Bak uzayli nesne !! kötü niyetim yok derken satir aralarindada Bizlere Hakaret ediyorsun Siz uzaylilarin (Bektasilerin ) kac yüzü var ..? Ali adina Muaviyelik yapmaktan ne zaman vazgececeksin ? Resmen Hastasin Kafayi yemissin ? Vaktimizide böyle abuk sabuk yazilarla oyalamaya calisma ! zaten senin gibileri cok iyi biliyoruz ! ayrica actigin baslikta ilginc "Taptukun Kapusundan Taparuk Alusundan ?" yani Osmanli diliyle bize Alevilikmi sunuyorsun... Saskin !!!
Aleviler, Al-i Muhammedin Yetim ( UNUTULAN ) Evlatlarıdır
Allahume Salli Ala Muhammed ve Al-i Muhammed
------
Insana Secde etmek ,insanlik onurunu ayaklar altina almak demektir !
Insana Secde etmek ise insanlik icin bir Zillettir !
PIRCAFERI

Mesaj gönderen PIRCAFERI »

ali muhsin yazdı:Bak uzayli nesne !! kötü niyetim yok derken satir aralarindada Bizlere Hakaret ediyorsun Siz uzaylilarin (Bektasilerin ) kac yüzü var ..? Ali adina Muaviyelik yapmaktan ne zaman vazgececeksin ? Resmen Hastasin Kafayi yemissin ? Vaktimizide böyle abuk sabuk yazilarla oyalamaya calisma ! zaten senin gibileri cok iyi biliyoruz ! ayrica actigin baslikta ilginc "Taptukun Kapusundan Taparuk Alusundan ?" yani Osmanli diliyle bize Alevilikmi sunuyorsun... Saskin !!!
Musin bak seni severim sohbetimiz cok olmustur.

Lakin yaptigin karete hos degildir . Insanlari dovmek icin degil korumak icin yapsan daha evla olur .

Onun icin bizim sizin korumaliginiza ihtiyacimiz yoktur lakin sirattan gecericek Ali yeter bize biz onun hosnutlugu onun sevgisi ile avunuruz .

Resulullah (saa) şöyle buyurdu:"Ali'den izni olmayan hiç kimse Sırat'tan geçemeyecektir." (Sayfa: 207)

Biz Allahtan olan bir Ibadet olan Aliyi zikir aaralarina koymusuz , Taptukla Beraber Tapmusuz .

Allah buyurdu Em muhammed Ben Mahmudum sana muhammedsin ben nerede anildimsa sende benimle anildin .

Sonra senin kalbine baktim Aliden baska birsey gormedim , Sonra sana yeryuzunde Aliyi sectim , Ben Aliyyenlenim O Ali ben her anildigimda o da benlen anildi .

Iste Taptukla beraber Tapulanlarin tapumu ?
ali muhsin

Mesaj gönderen ali muhsin »

Sen demedinmi CIA ajaniyim,Bilmem falancayim Uzayliyim vs diye ..bende sana kendini tanitmissin madem uzaylisin neden kendi galaksine dönmüyorun diye yazdim, bunun neresi Hakarettir ..12,13 yaslarindaki cocuklar bile senin nasil biri oldugunu anlamiski seni alt ediyorlar :)) ...cok komiksin !!
Aleviler, Al-i Muhammedin Yetim ( UNUTULAN ) Evlatlarıdır
Allahume Salli Ala Muhammed ve Al-i Muhammed
------
Insana Secde etmek ,insanlik onurunu ayaklar altina almak demektir !
Insana Secde etmek ise insanlik icin bir Zillettir !

“Serbest Kürsü” sayfasına dön