Aleviforum sitesi

Muhammed

Re: Aleviforum sitesi

Mesaj gönderen Muhammed »

Arkadaş senin dünyan farklı bizimki farklı.
Sözde 72 millet sitesinde o kadar çok uzaklaştırma yaşadıkki. Ehlibeyt mektebine dayalı birkaç yazı sonrasında neler gördük.

Ama bak eminim Ehlibeyt mektebi değilde, Hristiyanlıkla ilgili şeyler yazsaydık daha çok saygı sevgi görürdük. Bu farkı unutma çok sayın 72 milletçi arkadaş...

Yok onbinler, yok yüzbinlerce insanmış, üyeymiş... Daha 12 imam gerçekleriyle yüzleşemeyen topluluktan ne bekliyorsun.
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Kaside-i Bürde

Mesaj gönderen Kaside-i Bürde »

Esselamu Aleykum
Tevafuken bu siteye girdim. ama şimdi ayrılmak istiyorum
Bazı arkadaşlarımız hoşgörü anlayışından tamamen uzak bir tutum sergiliyorlar.. İlmi anlamda hiç bilgileri olmadığı gibi ,ilim Ehli insanları sözlerine uydurma diyerek işin içinden çıkma peşindeler, kalpleri perdelenmiş adeta hakikata kapanmış ne kadar üzücü.....!
Onlara göre sadece kendi doğruları var, o doğrudan başka doğru yok...
Çİrkin sözler ve küfre varacak ithamlarla karşılaştım
Ehli Beyt' yolundan gidenlere... yakıştıramıyorum kesinlikle........!
“Günde yüz kere "La ilahe illallah" diyen kimsenin, kıyamet gününde yüzü ay gibi parlar.” (Taberani)
3nokta

Mesaj gönderen 3nokta »

Bu eleştirilerini kendine de yönelteceğini düşünüyoruz. Taassubu bırakıp eleştirel bakarsanız doğruyu bulmaya yaklaşabilirsiniz.
nokta koymuyoruz artık cümle sonlarına
noktayı koyacak olan sensin anlasana
. . .
Kullanıcı avatarı
Big Boss

Mesaj gönderen Big Boss »

Kaside-i Bürde yazdı:Esselamu Aleykum
Tevafuken bu siteye girdim. ama şimdi ayrılmak istiyorum ........!
bunları güncel bölümünde yeni bir başlık atıp yazabilirdin yazdığının aleviforum başlığıyla ne ilgisi var
vede sürekli çıkmak isterim deyip oraya buraya yazıp durma
sus ve yazma herşey hallolur
hem çıkmak isterim diyorsun hemde habire oraya buraya yazıyorsun
ali muhsin

Mesaj gönderen ali muhsin »

Kaside

Bugüne kadar bu konularda ( Genel olarak) Sizin kendi Tarih ve hadis kitaplarinizla Size yaklastik ve inkar edilmeyecek bir derecede size kendi kitaplarinizdan deliller sunduk ...Sen ise kendi tairihini anlamayacak kadar ,dogruyu ve yanlisi anlamayacak kadar sartlanmis birisisin ! Bizler Ehli Beyt dedigimizde sen Ehli Beyt Düsmanlarini habire öne sürdün ve uyduruk Emevi hadisleri ile karsimiza ciktin ,bizde gereken cevablari verdigimiz icin bizim bu konularda Hosgörümüzü sorgulayamasin ! ayrica öyle rast gele konuyla ilgisi olmayan basliklara böyle yazilar yazman dahi saskinliginin ifadesi olarak görüyorum !
Aleviler, Al-i Muhammedin Yetim ( UNUTULAN ) Evlatlarıdır
Allahume Salli Ala Muhammed ve Al-i Muhammed
------
Insana Secde etmek ,insanlik onurunu ayaklar altina almak demektir !
Insana Secde etmek ise insanlik icin bir Zillettir !
alevi99

Mesaj gönderen alevi99 »

Arkadaşlar siteye yeni üye oldum bu alevi forum sitesi kadar aleviliği kötüce anlatan site olamaz. Bunların yetkilileri kimse Allah bildiği gibi yapsın yazık diyorum.

“Serbest Kürsü” sayfasına dön