Aleviforum sitesi

chatlakalper

Mesaj gönderen chatlakalper »

aleviforum artik kürtçü forum olarak anılmaya başladı zaten.

O forumda artık alevi ve ya sünni olup olmamak önemli değil.Kürt olup hakların kardeşliği saçmalığını savunduğun anda bir anda yükseliyorsun zaten.
mustafa öndemir

Mesaj gönderen mustafa öndemir »

aleviforum sitesinin yöneticisi eleştiriye acık olduklarını söylüyorlar ve tamamen kendileriyle çelişiyorlar.kırklar ceminin olmadığını,aleviliğin 12 imam yolundan gitmek olduğunu söylediğimiz ve sordukları 1,2 soruya biralevi abimizin yazdıkları yazıların tamda cevabı olduğu için sitemizden alıntı yaparak cevap verdiğim için bende adaptasyona uğradım.aleviliği tamamen islamın dışında tutan bilgisiz,cahil ve daha neye inandıklarını bilmeyen insanların yönettiği bir site.Allah hepsini ıslah etsin ve hepsine 12 imam yolundan gitmeyi nasip etsin.
turab

Mesaj gönderen turab »

BISMILLAH selam ehlibeyt dostlarina yaraticiyi Allah bilen dogayi degil. MUHAMMED i peygamber bilen ALI yi imam ve MUHAMMED in varisi bilen ve onun soyunu MASUM bilen ve gene asri saadet in hakemligini imam ALI ye birakan ama muaviyeyi yezidin babasi bilen hazreti hasanin katline vesile olan bizzat katlettiren zehirleten hazretle anlasmasini bozan sarapci oglu yezidi yerine halife ilan eden muaviyeyi. sirf samimiyetinden oturu sorgulayamayan sahihmi degilmi bu karmasada anlayamadigi benim ashabim yildizlar gibidir.hadisine mukabele edemeyen ah bir edebilse zaten tirnagindan sacina aslinda alevi sia kizilbas olan ehli sunnet kardeslerime de selam. ARKADASLAR adim saban anne ve babam sunni bende onlardan sunni olarak dogdum ama hamdolsun biraz okuyumaya calisip birazda aklimin muhakeme yetenegiyle ashabi kisa segaleyn hadisiyle gadir i kum vakasiyla imam alinin peygamber gozunde sen musanin yaninda harun ne ise sen de benim yanimda o sun demesiyle alevi itikadi icinde caferi mezhebi ile sereflendim bunlar benim kucucuk aklimla bana aleviligi getirdi.sukurler olsun belki ahirette tutunacagim kendimi savunacagim yegane tek dalim tutanagim tek secimim .ve her alevi tarifi yapilan ortamlarda gogsumu gererek oz aleviligi anadolu aleviliginden farkini dilim dondugunce ama kizmamaya calisarak hakaretler etmeden kufretmeden dilim dondugunce bildigim aleviligi mum sondurucu abdestsiz namazsiz orucsuz diye bilinen aslinda cebrailin yanlislikla degil kesin bir bilgiyle KURAN i hz MUHAMMED e getirdigini aslinda insanlarin aleviligi tanimadigini bilmedigini ayet ve kaynakli hadislerle bildigim kadariyla sunmaya calisiyorum.ABILER sizlere can kurban o kadar kendini yetistirmis abiler varki bu forumda kaynak kupu ne guzel gurur duydum.ben bundan boyle bu siteye bizim site diye hitab edecegim. ve bu bizim sitede ilk bektasi ekolunu alevilikle bagdastirmaya calisan ama cahil ama kitap yuklu bir esek mi bilemem eger o cahilse abiler siz ona biraz hakaretvari ve siddetli gidiyorsunuz o alevi forummudur nedir yoneticileri yaziyor usluba bak eger ben imama sia ya inanmasam. yazisirken secilen usluba yumsakbasliliga baksam onlarin sectigi ki inaniyorum siyaseten yapiyorlar iclerinde kin olmasina ragmen kendilerini dizginleyerek konusuyorlar bu bizim sitedeki tartismaci arkdaslara oranla daha yumsak bir uslupla yaziyorlar bence bu tercihi onlar yapinca siyaset politika olur ama biz ve bizim sitedeki kardeslerim yapinca inanin sunnetullah olur.birazdaha yumusakca kiskirtmalara daha basiretlice inadina sakin daha vakarli olsak bence imamlar oyle yapardi herhalde baksana imam cafer annesine iftira edene dahi hisimla yaklasmiyor ahirete allaha havale ediyor Allah sizden razi olsun Allah ilminizi artirsin kastim akil vemek degildi hakkinizi helal edin ama isin icinde alevilik olunca hersey guzel olmali.kardesler ordan birisi cikip ATEIST alevi olamazmi diyor arkadaslar bu soz batil kesin bu soruyu soran agizda batil kesin ama bu sorunun kasitli olduguda kesin bizi kufurlere hakaretlere zorlayan asagilik bir soru aman dikkat bence istenen cevapta de tahammul sinirini asmis hakaretli cevaplar Allah sizlerin yaninda.bazen sorulara verilen cevaplar ne kadar mantikli olersada kucucuk asagilayici bir soz nefsani davranmalara neden olabiliyor bence Allah bu yolda gonul verenleri imam huseyinle arkadas eder insallah ahirette
cengiz

Mesaj gönderen cengiz »

chatlakalper yazdı:aleviforum artik kürtçü forum olarak anılmaya başladı zaten.

O forumda artık alevi ve ya sünni olup olmamak önemli değil.Kürt olup hakların kardeşliği saçmalığını savunduğun anda bir anda yükseliyorsun zaten.
Chatlakalper sen yalan söylüyorsun.Nedeni ise""Bende eskiden Aleviforum.comda üye idim bir şiir yüzünden ayrıldım... Arkadaşlar O,sözü geçen sitedeki chatlakalperin bütün yazılarını araştırsınlar isterlerse.Sen kafatasçı milliyetçiliyini savunduğun, Alevi katliamlarını YAVUZ SULTAN SELIMI ve maraş, çorum,tokat, ve kerbela katliamlarını savunduğun için O,forumdan 2 kez atıldın, yani Alevilerin arasına dalan bir ajansın,Aleviforum.com daki polisle çalişan nickleri-sen "chatlakalper, Karadavut,Tuna ve atakan gibi Alevi düşmanısınız. neden öyle bir şeye gerek duyuyorsunuz?Allah için doğru söyle Kâinatta hiçbir makul insan böyle bir mantığı kabul edemez. Hz. Ali (a.s) ve Ehlibeytine karşı yürütülen bu haksız muameleyi hangi vicdan kabul eder?

Biz aleviler Allah’ın salât ve selamları daima Muhammed’in ve Ehlibeytinin üzerlerinde olsun. İnsan var; dünyaya gelişi ve gidişi fark edilmez. İnsan var, bulunduğu meclisi yüceltir veya çökertir. İnsan var, ölmeden namı dünyaya yayılır. İnsan var, öldükten çok sonra değeri fark edilir. İnsan var ölmeden ölür. İnsan var, ölünce var olmaya devam eder. İnsan var, adına devletler kurulur. Onun için savaşılır, onun için ölünür…

Bazı insanlar var ki, bir taraftan övgüyle göklere çıkarılır, bir taraftan yerin dibine batırılır. Bazıları var ki; her taraftan tahkir edilir. Bazıları her yönüyle ve herkesçe kabul görür, taltif edilir. Taltif edilen kişiler bazen kimilerini rahatsız eder. Rahatsızlık duyan kişi; o büyüklük karşısında ezilse de bir sebep bulup onu karalamaya çalışır. Onu karalayacak bir şey bulamazsa onun çevresindekilere bakar. Çevresindekilerden de karalayacak birilerini bulamazsa onu sevenlere yönelir tehditler. Onu sevenlerden de eleştirilecek bir şey bulamazlarsa “Çamur at, izi kalsın!” anlayışıyla hareket eder.

İslam tarihinde Ehlibeyt, Hz. Ali (a.s.) ve taraftarları müstakim yolda yürümelerine rağmen onlara birçok iftira atıldı ve ıstırap girdabının içine atılıp durdular. Hz. Peygamber (s.a.a.v.) sağken, Hz. Ali’yi (a.s.) ölesiye seven olduğu gibi, onu çekemeyenlerce öldürülesiye yerilen biri olmuştu. Adına yıllarca minberlerde lânet edilirken, onun için can verenler de vardı. Onu sevmeyenler adını anmazken, onu sevenler "Ya Ali medet" diyerek, onunla şifa buldu, onunla ümitlendi, onunla hüzünlendi, ondan güç aldı ve ondan aldıkları ilhamla Allah yolunda yürüdüler.

Hazreti Ali, (a.s.) bilgisiyle, cesaretiyle, maddi ve manevi gücüyle, güzel ahlakı ve kişiliğiyle mükemmel bir şahsiyet olarak tarihe girmiştir. Velayet sahibi ehlibeyt (a.s.) imamlarının da ilki olan Hz.Ali’nin (a.s.) yaşam ve yönetim felsefesi insana değer veren ve ona hoşgörüyle yaklaşan prensipleriyle günümüze kadar geçerliliğini korumuş ve dünyanın en saygın üniversitelerinde ders olarak okutulmaya değer bulunmuştur.

Hz. Ali’yi (a.s.) anlamak; ancak onun tüm yönlerini araştırmak, incelemek ve öğrenmekle olacaktır. Hz. Ali (a.s.) şu ana kadar yazılmış olan kitapların büyük bir kısmında -düşmanları bile- onun yeteneklerini, cesaretini, bilgeliğini, fedakârlığını övdüğü yüce ve eşsiz bir kişilik olarak anlatılmaktadır.

Hz. Ali, (a.s.) yaşamıyla, düşünceleriyle, eylemleriyle günümüzde de dara düşenlerin sığınağı durumundadır. "Yetiş ya Ali" sözü boşuna söylenmemiştir. Tarih boyunca zor durumda olanların duası olmuştur.

Chatlakalper sen yalan söylüyorsun Allah seni ve senin gibilerini, islah etsin
alone_man

Mesaj gönderen alone_man »

cengiz yazdı:

Chatlakalper sen yalan söylüyorsun.
cengiz can

Cahtlakalper nedir necidir beni ilgilendirmez ama o sitede şiiliğe karşı büyük bir nefret var ve oradakilerin aleviyim demeleri tamamen sahtedir içi boştur
Birkaç ay birkaç yazıma bile dayanamayıp üyeliğimi şii propagandası yapıyorum diye iptal etmişler
Orada bolca Bektaşi palavrası sıkacaksın bolca saçma sapan ipe sapa gelmez yazılar yazacaksın ve suya sabuna ve putlarına dokunmayacaksın emin ol çoğu cahil adamlar öyle yalan yazılara inanıyorlar ki yüzlerine vuruncada bozuluyorlar susturamayınca güçleri yetmeyincede susturuyorlar
En son bir öykü anlattım yayınlamadılar buraya yazıyorum.

Alimin biri bir köye gitmiş köyde alime itler saldırmış oda kendisini korumak için bir taşa sarılmış ama yerinden kaldıramamış sonra başka bir taş ama onuda kaldıramamış ve demişki
Burası nasıl bir köy

Bütün taşları bağlamışlar
Bütün itleri serbest bırakmışlar

İşte aynen böyle o yüzden o siteyi övmene korumana gerek yok her şey açık onların çoğu cahil ve ateist ,ateist olmayanlarda Bektaşi
Ve çok az alevi var onlarda suya sabuna dokunduklarında atılıyorlar
cengiz

Mesaj gönderen cengiz »

alone_man yazdı:
cengiz yazdı:

Chatlakalper sen yalan söylüyorsun.
cengiz can

Cahtlakalper nedir necidir beni ilgilendirmez ama o sitede şiiliğe karşı büyük bir nefret var ve oradakilerin aleviyim demeleri tamamen sahtedir içi boştur
Birkaç ay birkaç yazıma bile dayanamayıp üyeliğimi şii propagandası yapıyorum diye iptal etmişler
Orada bolca Bektaşi palavrası sıkacaksın bolca saçma sapan ipe sapa gelmez yazılar yazacaksın ve suya sabuna ve putlarına dokunmayacaksın emin ol çoğu cahil adamlar öyle yalan yazılara inanıyorlar ki yüzlerine vuruncada bozuluyorlar susturamayınca güçleri yetmeyincede susturuyorlar
En son bir öykü anlattım yayınlamadılar buraya yazıyorum.

Alimin biri bir köye gitmiş köyde alime itler saldırmış oda kendisini korumak için bir taşa sarılmış ama yerinden kaldıramamış sonra başka bir taş ama onuda kaldıramamış ve demişki
Burası nasıl bir köy

Bütün taşları bağlamışlar
Bütün itleri serbest bırakmışlar

İşte aynen böyle o yüzden o siteyi övmene korumana gerek yok her şey açık onların çoğu cahil ve ateist ,ateist olmayanlarda Bektaşi
Ve çok az alevi var onlarda suya sabuna dokunduklarında atılıyorlar
Yüregin var olsun Can.

Ben O,sözü geçen forumu kesinlikle himaye etmiyorum etmemde.
Sözü geçen Chatlakalperin karekterik yapısını dile getirmeye çalıştım sadece.
mamilik

Re: alevi

Mesaj gönderen mamilik »

ebubeddavi yazdı:kusura kalmayın özür dilerim,,ama şunuda unutmayın kardeşleri bu ülkede bir yere cami yapılacak dense hemen orada aleviler,okullarda din dersi dense hemen alevileri yani bu niye böyle bu ülkenin rumu hırıstiyanı bunlara tepki vermezken aleviyim diyen alisiz aleviler hemen ayaklanıyor bu beni düşündürüyor ve onlara karşı ediyor .bana alevi kelimesi sanki hakaret gibi geliyor ki bakın size bir şey anlatayım bir hırıstiyan ile evli bir arkadaşımızın evine gittim 5 sene önce ev sahipleri erzincanli ve alevi bu ev sahibi hanım bunlara yemek getirmiş fakat bu arkadaşımın hanımı bu yemeği bir poşete döküyor ve kızına veriyor git ilerideki çöpe at diyor ,dedim ki raisa niye böyle yaptın diye ne cevap verdi bakın yemin ederim ki bunların kitabı yok bunlar pistir ve yemekleri yenmez ,bunu söyliyen bir karslı hırıstiyan hanım...

Şu mesaja cevap verebilmek için üye oldum. Arkadaşlar bu sitede bir tanedemi gerçek alevi yok. Tamam sitenin bir şii sitesi olduğu anlaşılıyor. her nedense şiiler türkiyede alevilik adı altına gizleniyorlar buda bilinen birşey. Ama bırakın aleviyi kendine insanım diyen bir allahın kulu çıkmazmı bunu anlamadım.

Ebu bedevimisin nesin öncelikle şunu bilki sen ve senin gibiler sayesinde banada sünniliği çağrıştıran nekadar kelime varsa hepsi hakaretten dahada beter geliyor. Bu benim kişiselim. yoksa aleviler genelde hoş görülüdür.

Ne yani Okullarda din diye arap milliyetçiliği, alevi inacını aşağılayan, bağnaz ve yobaz öğretilere aleviler sessizmi kalsın? Adını cami koydukları yerlerden çıkıp ağızlarından salyalar akarak ( Aleviler camiye bomba attı, din elden gidiyor) diyerek insanları kışkırtıp anne karnındaki ceninlere kadar öldürüp, Savunmasız insanları bir otele doldurup yakan mahlüklara ve onların geldikleri zihniyete aleviler ses çıkarmasınmı?

Bugün dünyanın kendisinden tiksindiği, Arap kültürü ile büyümüş insanlıktan, Medeniyetten, ilimden bilimden nasibini almamış bir yobaz alevilere kitapsız diyebilir, çeşitli iftiralarla hakaret edebilir. Bu geçmiştede olmuştur bugünde olacaktır bu normal. Ama anormal olan alevi adıyla kurulmuş bir sitenin buna seyirci kalması.

yazıklar olsun hemde binkere yazıklar olsun

saygılarımla.
[/
color]
alone_man

Mesaj gönderen alone_man »

mamilik yazdı:
ebubeddavi yazdı:/quote]

Şu mesaja cevap verebilmek için üye oldum. Arkadaşlar bu sitede bir tanedemi gerçek alevi yok. Tamam sitenin bir şii sitesi olduğu anlaşılıyor. her nedense şiiler türkiyede alevilik adı altına gizleniyorlar buda bilinen birşey. Ama bırakın aleviyi kendine insanım diyen bir allahın kulu çıkmazmı bunu anlamadım.

Ebu bedevimisin nesin öncelikle şunu bilki sen ve senin gibiler sayesinde banada sünniliği çağrıştıran nekadar kelime varsa hepsi hakaretten dahada beter geliyor. Bu benim kişiselim. yoksa aleviler genelde hoş görülüdür.

Ne yani Okullarda din diye arap milliyetçiliği, alevi inacını aşağılayan, bağnaz ve yobaz öğretilere aleviler sessizmi kalsın? Adını cami koydukları yerlerden çıkıp ağızlarından salyalar akarak ( Aleviler camiye bomba attı, din elden gidiyor) diyerek insanları kışkırtıp anne karnındaki ceninlere kadar öldürüp, Savunmasız insanları bir otele doldurup yakan mahlüklara ve onların geldikleri zihniyete aleviler ses çıkarmasınmı?

Bugün dünyanın kendisinden tiksindiği, Arap kültürü ile büyümüş insanlıktan, Medeniyetten, ilimden bilimden nasibini almamış bir yobaz alevilere kitapsız diyebilir, çeşitli iftiralarla hakaret edebilir. Bu geçmiştede olmuştur bugünde olacaktır bu normal. Ama anormal olan alevi adıyla kurulmuş bir sitenin buna seyirci kalması.

saygılarımla.
[/
color]

Bi kere senin gibiler şartlanmış peşin hükümlüsün ve özgür düşünemiyorsun emevi Abbasi ve Osmanlının din anlayışına kızıyorsun ama buna bizide yani 12 imamların islami anlayışını savunanlarıda katıyorsun yani bir tip haricisin onlarda hz.Aliden yana olmadılar ama muaviyedende olmadılar o yüzden sapıp gittiler siz Bektaşilerde öylesiniz ,oradaki yazıyı kimse ciddiye almadı adam Bektaşilikle Aleviliği karıştırmış zaten ne gelmişse başımıza Bektaşi sapıklarının yüzünden gelmiştir
Sen hz.Aliyle yüzleşsen bile ona sen Arapsın git başımdan dersin
Hz.Alinin her yaptığını yapan biz alevi değiliz ama hz.Aliye düşman olan ama bunu sinsice yapan siz Bektaşiler alevisiniz öylemi? Şaşarım aklınıza siz muaviyenin yolundasınız fakat farkında bile değilsiniz sapla samanı habire karıştırıyorsunuz sizin yolunuz size bizimki bize dir.
Muhammed

Mesaj gönderen Muhammed »

mamilik yazdı:
ebubeddavi yazdı:kusura kalmayın özür dilerim,,ama şunuda unutmayın kardeşleri bu ülkede bir yere cami yapılacak dense hemen orada aleviler,okullarda din dersi dense hemen alevileri yani bu niye böyle bu ülkenin rumu hırıstiyanı bunlara tepki vermezken aleviyim diyen alisiz aleviler hemen ayaklanıyor bu beni düşündürüyor ve onlara karşı ediyor .bana alevi kelimesi sanki hakaret gibi geliyor ki bakın size bir şey anlatayım bir hırıstiyan ile evli bir arkadaşımızın evine gittim 5 sene önce ev sahipleri erzincanli ve alevi bu ev sahibi hanım bunlara yemek getirmiş fakat bu arkadaşımın hanımı bu yemeği bir poşete döküyor ve kızına veriyor git ilerideki çöpe at diyor ,dedim ki raisa niye böyle yaptın diye ne cevap verdi bakın yemin ederim ki bunların kitabı yok bunlar pistir ve yemekleri yenmez ,bunu söyliyen bir karslı hırıstiyan hanım...

saygılarımla.
[/
color]

Keşke bu mesaja cevap vermek için boşuna üye olmasaydın. Biliyormusun bende bu cevabı senin gibiler okusun diye yazıyorum. Kasıt sadece sen değilsin ama sende dahilsin.

1- Gerçek alevi olduğunu mu iddia ediyorsun sen. Bu siteye yazı yazanlar arasında senin gibilerde var, ateistte var, sosyalistte var, aleviside var. Her telden var yani anlayacağın. Aleviforum gibi sadece kendi teline göre çalan kişiler yok burada. Burası özgür bir platform, herkes istediği düşünceyi paylaşabiliyor. Sor bakalım Aleviforum sahiplerine, neden işlerine gelmeyen üyeleri ihraç ediyorlar. Sözde Aleviyiz diyorlar fakat yaptıkları sadece münafıklıktır. Gerçekten alevi olduğunuzu savunuyorsanız herkese yol açınki doğruluğunuzu herkes bilsin (Tabi doğru iseniz). Aynı osmanlı politikası güdülüyor sitede. Muhtemelen sende aynı kafadansın.

2- Şiininde ne olduğunu Alevininde ne olduğunu bilmiyorsun bile. Sadece kuru sıkı sallıyorsun. Heybeden getirmişsin bu lafları. Daha en basit kavramları bilmiyorsun. Şiilik zaten Aleviliğin ta kendisidir. Sizin zorunuza giden ne biliyormusun? Alevilik maskesi altında Bektaşi propagandası yapıyorsunuz, Gerçek alevi olan aleviler yani şiiler, işinize gelmeyen bir konuya girince damarlarınız şahlanıyor nedense? Örneğin namaz, neden hala zorunuza gidiyorki Hz. Alinin namaz kılmış olması. Hz. Ali ibadeti namazla yapıyordu, bi tane belge gösterki Hz. Ali sizin gibi saçma sapan davranışlarla ibadet ettiği kayda girmiş olsun. Heryerde kayıtlı bunlar, tarih kitapları mevcut. Öyle ya sizin tarihle, bilimle ne işiniz olur. Siz çıkarperestsiniz sadece. Daha ne yazdığını bile bilmiyorsun. Ne kadar kuru cahil, boş konuştuğun yazdıklarından belli. Kendini ele veriyorsun zaten.

3- Şimdi önce geldin kendini Alevi olarak tanıttın ve ardından hoşgörülüyüz dedin. Ama arada da şunu yazdın "kendine insanım diyen bir allahın kulu çıkmazmı" Senin hoşgörün buysa koy gerisini zaten :D

4- ebubeddavi'nin anlatmak istediğiyle senin anladığın o kadar farklı şeylerki. Henüz okuduğunu bile anlamıyorsun. Şu aklını bi temizle, önyargılardan kurtul ondan sonra geçip yazı oku. Böyle hiçbir okuduğunun sana faydası yok.
ali muhsin

Mesaj gönderen ali muhsin »

alone_man yazdı:
mamilik yazdı:
ebubeddavi yazdı:/quote]

saygılarımla.
[/
color]

Bi kere senin gibiler şartlanmış peşin hükümlüsün ve özgür düşünemiyorsun emevi Abbasi ve Osmanlının din anlayışına kızıyorsun ama buna bizide yani 12 imamların islami anlayışını savunanlarıda katıyorsun yani bir tip haricisin onlarda hz.Aliden yana olmadılar ama muaviyedende olmadılar o yüzden sapıp gittiler siz Bektaşilerde öylesiniz ,oradaki yazıyı kimse ciddiye almadı adam Bektaşilikle Aleviliği karıştırmış zaten ne gelmişse başımıza Bektaşi sapıklarının yüzünden gelmiştir
Sen hz.Aliyle yüzleşsen bile ona sen Arapsın git başımdan dersin
Hz.Alinin her yaptığını yapan biz alevi değiliz ama hz.Aliye düşman olan ama bunu sinsice yapan siz Bektaşiler alevisiniz öylemi? Şaşarım aklınıza siz muaviyenin yolundasınız fakat farkında bile değilsiniz sapla samanı habire karıştırıyorsunuz sizin yolunuz size bizimki bize dir.

mamilik arkadas

bir yere kadar sana hak veriyorum .....ammaa..sende digerleri gibi irkcilik yapip su arab su cerkez su bilmem ney diyerek Alevilgi Sadece Anadolu Sinirlarinin icinde habs edersen kaybetiginin resmidir ..evet Maras Sivas Tunceli Corum Tokat gibi olaylari bizde yasadik ,gördük ! Fakat gel görki sen bu olaylari carpitiyor ,carpitmakla klamayip bize Alevi olmadigimizi ilan edip önyargili davraniyorusn ! sitenin hangi bölümünde Sivas Maras Corum vs olaylarini Destekliyoruzda bizlere yaziklar olsun diyebiliyorsun ? Arabliga gelince Imamlarimiz Arab Degilermiyidi ? Bugün irakta Ehli Beyt Evlatlari, Tefrickiler tarfindan Katlediliyor .Imamlarimizin Türbeleri Tahrip ediliyor .Yüzbinlerce Hor Gördügün-üz Siiler ( Ali Taraftarlari izcileri ) Tefrikciler tarafindan katledilirken nicin onlari Hor görüyorsunuzda "onlari Sii biz Aleviyiz " der gibi klasik Düsünceleri savunuyorsunuz. Vurdum duymazlikla Alevilik olnumaz ! Sen Aleviligi degil klasik Bektasi Düsüncesine sahipsin Sünki onlarda Tefricikler gibi Siilige Yani ( Ali izcilerine ) karsidirlar ...kisacasi Alevi Düsüncesine ,12 Imam Düsüncesine karsidirlar !! bu Düsünceni Degistirmeni öneriyorum ..

“Serbest Kürsü” sayfasına dön