Kulaklari Yarilan Davarlar!

Pir Poygomber

Kulaklari Yarilan Davarlar!

Mesaj gönderen Pir Poygomber »

Seytan Dedi

"Yemin olsun, onları saptıracağım, onları kuruntular okumaya mutlaka iteceğim. Adamlarima mutlaka emir vereceğim de davarlarin (davar gibi olanlarin) ;kulaklarını yaracaklar onlara muhakkak emredeceğim de Allah'ın emirlerini ve sözlerini değiştirecekler.

Seytan kurani degistiremeyecegini bildiginden, hadis yollariyla Allahin sozlerini ayetlerini gecersiz kilarak hadislere kuran kutsalligi katarak Allaha sozunu etkisizlestirmistir!

55. İşte biz, ayetlerimizi bu şekilde ayrıntılı kılıyoruz ki, günaha sapmışların yolu açık-seçik ortaya çıksın/günaha sapmışların yolunu açık-seçik göresin!

179. Yemin olsun ki Kalpleri var bunların, onlarla anlamazlar; gözleri var bunların, onlarla görmezler; kulakları var bunların, onlarla işitmezler. Davarlar gibidir bunlar. Belki daha da şaşkın. Gafillerin ta kendileridir bunlar.

177. ayetlerimize eşkoşan topluluğa vücut verdiği örnek ne kötüdür! Onlar öz benliklerine zulmediyorlardı.
En son Pir Poygomber tarafından 11 Şub 2015, 04:15 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Hüseyni

Re: Seytanin kitabi ve Kulaklari Yarilan Davarlar!

Mesaj gönderen Hüseyni »

Münazara konularında cevap veremeyişine utanıp sıkılmadın şimdide durduk yere Ayet kopyalayıp Mushafları mızragına taktın .....
Ne cevap yazmamızı bekliyosun ....Bektaşi mikrobu insanda zeka geriligine sebebiyet verir.Allah şifa versin.
Pir Poygomber

Re: Seytanin kitabi ve Kulaklari Yarilan Davarlar!

Hüseyni yazdı:Münazara konularında cevap veremeyişine utanıp sıkılmadın şimdide durduk yere Ayet kopyalayıp Mushafları mızragına taktın .....
Sizin derdinizi anlamiyorum Hadis paylasirim muhalif olursun, ayet paylasirim muhalif olursun, yorum yaparim mualif olursun! Bir paylasimda da bulundugunuz yok! Benden cok biliyormussunuz gibide davraniyorsunuz, konulara hicbir delil sunmaksizin! Yani su cahillik gomleginizi cikarin ilminizi irfaniniz gorelim o zaman !
Ne cevap yazmamızı bekliyosun ....
Birsey yazmani beklemiyorum! Birseyler paylasiyorum begenirsin begenmezsin, ya taktir edersin yada guzel bir tartisma yapabilirsin hakka megil etmek icin!
Bektaşi mikrobu insanda zeka geriligine sebebiyet verir.Allah şifa versin.
Bak boyle kelimeler olmadi simdi! Burda sizin gibi hickimse agzini bu kadar bozmadi! KAldiki boyle bir ithami hak edecek birsey yaptigimi sanmiyorumki Allahin ayetlerini paylasmaktan baksa!

Eger bana hakaret edecek kadar kotu birsey yaptigimi idda ediyorsaniz hadi soyleyin bakalim yukarida paylastigimda ne kotuluk gordunuz ?

Senin ehlibeytinin ahlakini almissin herhalde !

Ben bu formda senin kadar Allahin ayetlerinin paylasilmasina ofkelenen bir insan daha gormedim!

Senin ofken olsa olsa Yuce Allaha olsa gerek.

Benimle birdaha bu sekil konustugun taktirde sizi birdaha muhataba Almayacagim haberiniz olsun!

Ya o guzel ehli beytin Ahlakina burunursunuz yada seytan gibi kopurursunuz haberiniz olsun!
Hüseyni

Re: Kulaklari Yarilan Davarlar!

Mesaj gönderen Hüseyni »

Burayı sosyal paylaşım sitesi Facebook ile karıştırıyorsun .
Durup dururken senden başka Ayet paylaşan varmı?
Gerçekten zeka geriligin var.
Pir Poygomber

Re: Kulaklari Yarilan Davarlar!

Hüseyni yazdı:Burayı sosyal paylaşım sitesi Facebook ile karıştırıyorsun .
Durup dururken senden başka Ayet paylaşan varmı?
Gerçekten zeka geriligin var.
Allahin ayetlerini durduk yere paylasmayi geri zekalik olarak goren daha once hickimse gormemistim!

Allahin ayaetlerine karsi bir alerjiniz varsa birsey diyemem ama bu formda durduk yere nice uyduruk hadisler paylasanlar var ses cikarmadiniz!

Sizin sorununuz benle degil yaratanla !

“Serbest Kürsü” sayfasına dön