caferi arkadaşlara bir uyarı

Alevikte 4 büyük hadis kitabı ve diğer hadis kaynaklarının paylaşıldığı forum.
vahid

caferi arkadaşlara bir uyarı

Mesaj gönderen vahid »

Allah'ın selamı üzerinize olsun. burada olma amacım sizleri ve kum şehrindeki akıl hocalarınızı uyarma olacak. bizler sizlerin namazıyla niyazıyla ilgili değiliz, herkesin hükmü allahın yanındadır. 12 imam palavraları ile uyuttuğunuz gençleri de, çarpıttığınız dinin akidelerini de yii biliyoruz.
peki burada olmamda ki amaç ne. o da şudur;

caferiler, özellikle caferiler.. özellikle zeynebiye ve selahhattin özgündüz, kenan çamurcu gibi tipler. özellikle çorumdaki ehlibeyt dernekleri.
sizlerin kamo oyuna çıkıp diyanet bizi dışlıyor ya da asimile etmek istiyor palavralarınızı iyi biliyoruz, ancak şunu da iyi biliyoruz ki iran'daki tapındıklarınız sizlere izin vermezse besmele dahi çekemezsiniz ve şu dinsiz bektaşileri caferi yapmak için çalışıyorsunuz. yapın elbet sıkıntı yok, ancak o selahhetin özgündüz gibi irancı köpeklere iletin. bu ülke aleyhinde işler çevirmesin çünkü ne haltlar yediğini iyi biliyoruz ve yine o sahtekarın cemaatinden olan varsa aranızda (ayrıca bu selahattin rafızisini caferi olup sevmeyeni çok) ona iletin, irandaki ilişkilerini ne haltlar yediğini iyi biliyoruz.
kendisinin 7 çocuğu var, kaç torunu var bilmiyorum, bir de amcaoğlu var vekil yaptı onu. ama bilsinki o sahtekar selahhatin özgündüzün ve cemaatindeki o cahil rafizılerin ölümü torunlarının bile saçlarını ağırtacak cinsten olacaktır. iletin o sahtekara.

camilerinizle cem evlerninzle işimiz yok, işimiz geçmişte olduğu gibi iran köpekliği yapmanızda ehlibeyti sömürmenizde.
boşuna kum şehrine gitmiyorsunuz, sonrada utanmadan diyanet bize hak tanımıyor ya da bizi asimile etmek istiyor diyorsunuz.
bu siteyi defalarca okudum, sünnilere osmanlılara demediğinizi bırakmadınıjz, galiba şah kulu olmaktan kurtulamadınız hala.
ama aklıınızı başınıza getirecez sizlerin hiç merak etmeyin özellikle istanbul halkalı ve çorum... sizler bittiniz.
vahid

Re: caferi arkadaşlara bir uyarı

Mesaj gönderen vahid »

son sözüm bu olacaktır, bu yazıyı ileri de hatırlayacaksınız. şimdi hesabımı banlayabilirsiniz...
biralevi

Mesaj gönderen biralevi »

Ne yazık ki dünyada bunlardan pek çok var
Allahın selamıyla söze başlayıp Allahın dostluğundan başka dertleri olmayan Müslümanları tehdit ederler
baktığınızda sizin bizim gibi insanlar şekil olarak bir sorunları yok
ama ruhları tamda Hz.Ali'nin dediği gibi yırtıcı yada vahşi
bunlar bazen ırakta bomba patlatıp onlarca masumu katlederler
bazen de aynı işi suriyede pakistanda yaparlar
fikirleri yoktur keşke olsaydılar da bizimle fikirsel olarak tartışıp güçleri yetiyorsa bizi mahcup etselerdi
atalarının dinine uyarlar doğmalarla ve tabularla örülü beyinlerinden çıkan karanlık fikirleri hoşlarına gider
amerikanın israilin dediğini yapmak üzere şartlanmışlardır bu şekilde yönlendirilirler
dünyada pek çok zalim ve zulüm varken gelip buralarda masum insanları tehdit ederler iftira ederler gıybet yaparlar çünkü Allahın kitabından haberleri bile yoktur ezberlerler ama anlamazlar
Allah'ın onları görmediğini duymadığını sanırlar
katil sarhoş Osmanlı padişahlarını halife bilirlerde
takvalı müminleri tehdit etmektende hakaret etmektende utanmazlar
ucuzcudurlar irancı diyerek sorunu çözdüklerini hainliği teşhis ettiklerini sanırlar çünkü onların hain anlayışı Kurana uymaz, ahlakada sığmaz
ve o kadar beyinsizlerdir ki
Yüzyıllardır astıkları kestikleri halde Ehli Beyt dostlarının yılmadığını dahi görmezler
bizim onların varlığını bilmeden bu davaya gönül verdiğimizi sanırlar
bizim şehadet arzuladığımızdan bize ölümün baldan tatlı olduğunu öğreten imamlarımızdan bile haberleri yoktur,

Yönetici arkadaşlardan ricam bir müddet yazısını ve hakaretini silmeyin istediği nefretini kussun
kimlerle içiçe yaşıyoruz herkes görsün
Mahşer günü hesap günü azabı sonuna kadar haketsin,
Allah(cc) kalbine göre versin inş,
kara

Mesaj gönderen kara »

vahid yazdı: camilerinizle cem evlerninzle işimiz yok, işimiz geçmişte olduğu gibi iran köpekliği yapmanızda ehlibeyti sömürmenizde.
boşuna kum şehrine gitmiyorsunuz, sonrada utanmadan diyanet bize hak tanımıyor ya da bizi asimile etmek istiyor diyorsunuz.
bu siteyi defalarca okudum, sünnilere osmanlılara demediğinizi bırakmadınıjz, galiba şah kulu olmaktan kurtulamadınız hala.
ama aklıınızı başınıza getirecez sizlerin hiç merak etmeyin özellikle istanbul halkalı ve çorum... sizler bittiniz.
Ya çok ağır cümleler kullanmışsın Yezidin Mürüdü Bizimde Yezidin askerleriyle ve yalakalarıyla işimiz olmaz.... Bizler sizin gibi sinsice Ehli Beyt sitelerine girip şerefsizlik yapmayız..... Açık açık konuşuruz... Beğenmediğiniz Özgündüz sizin ...........öptüren ve yalattırdığı Şıh şerefsizden bin kat Daha dürüstür Bırak İranı Şiasını Bektaşisini.... Senin kim olduğun belli Allahın döneği.... Desteklediğin Süfyan Muaviye ve Yezit gibi Muhammedi yolundan dönen önderleriniz var.... Bu saydıklarım EhliBeyt düşmanlarıdır.... Bunlara biat eden bunları takip eden ve peşinden gidenlerde ehlibeyt düşmanlarıdır..... Bunu unutma kendini tertemiz günahsız Müslümanlardanmı sanıyorsun Allahın iki yüzlüsü.... Yazılarını yazarken Bu sitede temiz yürekli bir sürü insan var.... Küfür ederek neden kalplerini kırıyorsun.... Senin Osmanlı dediğin Emevilerden ne kalır yeri var.... Senin Osmanlı dediğin abbasilerden ne ayrı bir yeri var.... Daha doğrusu zamanın Bektaşileride aynı emevi gibi EhliBeyt düşmanıdır.... Katillerdir.. Sonra senin Bu düşmanlık tavrın nerden geliyor... ... heralde bu kadar EhliBeyte Düşmanlık yaptığına göre.............
Resim
muhtar_sakafi

Mesaj gönderen muhtar_sakafi »

bu ümmetin en büyük dusmani sizssiniz yezidin takipcileri... eger biraz aklin olsaydi ezberden konusmaz ve kendine neden benim (vahabisin buyuk ihtimal yazdiklRindan oyle anlasiliyor) hareketlerim hep buyuk seytana ve kucuk seytanin isine yariyor diye dusunurdun..
alone_man

Mesaj gönderen alone_man »

Allah dinini öylesine koruyorki
dışarıdan kafirler (Amerika İsrail İngiliz vs) saldırdığı halde ve içeriden münafıklar (Hz.Ali düşmanları ) saldırdıkları halde İslamiyet dünyanın her tarafında çığı gibi büyüyor Allah nurunu bu münafıklara rağmen tamamlayacaktır ,köpeğin dudağı değdi diye denizler kirlemez
kara

Mesaj gönderen kara »

kara yazdı:
vahid yazdı: camilerinizle cem evlerninzle işimiz yok, işimiz geçmişte olduğu gibi iran köpekliği yapmanızda ehlibeyti sömürmenizde.
Ya çok ağır cümleler kullanmışsın Yezidin Mürüdü Bizimde Yezidin askerleriyle ve yalakalarıyla işimiz olmaz.... Bizler sizin gibi sinsice Ehli Beyt sitelerine girip şerefsizlik yapmayız..... Açık açık konuşuruz... Beğenmediğiniz Özgündüz sizin ...........öptüren ve yalattırdığı Şıh şerefsizden bin kat Daha dürüstür Bırak İranı Şiasını Bektaşisini.... Senin kim olduğun belli Allahın döneği.... Desteklediğin Süfyan Muaviye ve Yezit gibi Muhammedi yolundan dönen önderleriniz var.... Bu saydıklarım EhliBeyt düşmanlarıdır.... Bunlara biat eden bunları takip eden ve peşinden gidenlerde ehlibeyt düşmanlarıdır..... Bunu unutma kendini tertemiz günahsız Müslümanlardanmı sanıyorsun Allahın iki yüzlüsü.... Yazılarını yazarken Bu sitede temiz yürekli bir sürü insan var.... Küfür ederek neden kalplerini kırıyorsun.... Senin Osmanlı dediğin Emevilerden ne kalır yeri var.... Senin Osmanlı dediğin abbasilerden ne ayrı bir yeri var.... Daha doğrusu zamanın Bektaşileride aynı emevi gibi EhliBeyt düşmanıdır.... Katillerdir.. Sonra senin Bu düşmanlık tavrın nerden geliyor... ... heralde bu kadar EhliBeyte Düşmanlık yaptığına göre.............
Çok özür diliyerek sizlere bir sorum olacak Yazdığım yazıları kim kesiyor ben yazdıklarımın arkasındayım Hata edersem cermesini ben çekerim Yazdığım yazıları kim eksiltiyor Madem hoşunuza gitmediyse uygun değilse mesaj yaza bilirdiniz.... Yoksa bizim gibilerin yazdığı yazılar hoşunuzamı gitmiyor... Ne yapalım bizim kültürümüz bu kadar 20 yaşımda yurt dışına çıktım Daha tıfıl delikanlıyım 41 yıldırda yurt dışında yaşadım Yaşımız oldu 61 anca geliştirdik Yazımızı Türkcemizi kendimizi beğenmiyen varsa üyelikden çıkarsın veya mesajla uyarsın yoksa yazdığım yazıları kimsenin silmeye hakkı yok ve bunu bir açıklığa kafuşturun...İstemiyorsanız yazmayız birdaha...Yurt dışındaki yetişen insanlar temiz kalplilerdir iyi niyetiyle hep haksızlığa düşüyor..Bu sitede benim tanıdığım çok arkadaş ayrıldılar neden ayrıldıklarını şimdi biraz anladım . Hata ettiysek özür dileriz Saygılar .....
Resim
Hasan Akça

Mesaj gönderen Hasan Akça »

kara yazdı: Çok özür diliyerek sizlere bir sorum olacak Yazdığım yazıları kim kesiyor ben yazdıklarımın arkasındayım Hata edersem cermesini ben çekerim Yazdığım yazıları kim eksiltiyor Madem hoşunuza gitmediyse uygun değilse mesaj yaza bilirdiniz.........

Kara can yazın kesilmedi kimsede kesmez
bu haricinin yaptığı tahrike kapılarak bazı kişilere yaptığın hakaret ve küfürlerle ilgili kısımlar silindi çünkü tüm dünyanın vahdet sınavından geçtiği günümüzde bazı kişilere hakaret ve küfür haram ilan edilmiştir
eleştiri serbest hakaret ve küfür yasaktır
kara

Mesaj gönderen kara »

Hasan Akça yazdı:
kara yazdı: Çok özür diliyerek sizlere bir sorum olacak Yazdığım yazıları kim kesiyor ben yazdıklarımın arkasındayım Hata edersem cermesini ben çekerim Yazdığım yazıları kim eksiltiyor Madem hoşunuza gitmediyse uygun değilse mesaj yaza bilirdiniz.........

Kara can yazın kesilmedi kimsede kesmez
bu haricinin yaptığı tahrike kapılarak bazı kişilere yaptığın hakaret ve küfürlerle ilgili kısımlar silindi çünkü tüm dünyanın vahdet sınavından geçtiği günümüzde bazı kişilere hakaret ve küfür haram ilan edilmiştir
eleştiri serbest hakaret ve küfür yasaktır

Ne küfüründen bahsediyorsun Hasan bey 1.2.3. Zalimin yanlışını söylemek İslamı İslamlıktan çıkarıp kendi çıkarlarına sokanlara laf söylemek Küfür ve haramı? bu uyduruk haramı kılan kimmiş Allahın adaleti bumudur... Biz vahdeti bozmuyoruz Bizler açık sözlüyüz 1400 yıldır zaten susmuşlar veya susturulmuşlar... Hak aramak Harammıdır Alinin Hakkını kasbedene söz söylemek harammıdır Ve bunları destekliyaen zamanın Yezitlerine söz söylemek harammıdır.. Haramı günahı boş verin ya kardaşım Lütfen yazıları silmeyin.. Yok kardaşım biz sileriz sitemizde 3 halifiye söz yazamazsınız haramdır derseniz Kendiniz bilirsiniz Ben yazarım O dönekleri ve zamanın Bektaşi bozuntularını Yok yazamazsın derseniniz Bizde bir Daha yazmayız saygılarımla....

Haa kurur kırıcı birşeyler yazdımsa hepinizden özür dilerim....
Resim
Hasan Akça

Mesaj gönderen Hasan Akça »

kara yazdı:bu uyduruk haramı kılan kimmiş Allahın adaleti bumudur...

Özetle müçtehitlerin tümünün tekrarladığı ve uyduğu Veliyi emirin son cümlesini sunuyorum

Vahhabilerin amacı müslümanları birbirine düşürmek olup oyuna gelmeyin dendikten sonra

Bir Şia cehaletinden veya önyargılarından dolayı ehli sünnetin kutsallarına hakaret ederse, ihtilaf çıkarmak için görevlidir. Dolayısıyla her iki grubun davranışı haram ve yasalara aykırıdır.”

eleştrimeyin denmiyor kutsallarına onları tahrik edecek hakaretlerde bulunmayın deniyor özellikle ilk üç halifenin sünnilerin kutsalı olduğunu hepimiz biliyoruz değilmi?

“Ehli Beyt'ten Hadisler” sayfasına dön