ADAM OLUNN

Kullanıcı avatarı
EHL-İ SÜNNET

ADAM OLUNN

Mesaj gönderen EHL-İ SÜNNET »

osmanlı padişahları birr kere bir şehree girdiklerindee kadınlar dahil hiç bir kimseye nee saldırırdı nede kan dökerdii.. tarihii ii okuu sallama adamlardan okuyupdaa yorum yapmaaa
ali muhsin

Mesaj gönderen ali muhsin »

bir kere siz adam olsaydınızz OSMANLI sizin kanınızı dökmezdi cünkü sizler hep YANLIŞ İTİKAD üzere oldunuz.. itikadınız İSLAM üzere olsaydı kanınız dökülmezdi sunu yanlış anlama OSMANLI asırlar boyunca ŞİALARLAA mücadele etti sizlee deil..ki önceliklee bizz PEYGAMBERİMİZ S.A.V in ve onun yolundan giden PADİŞAHLARIN hepsiylee haşrolunmak isterim..
Su yazinda ise senin gibilerin ne kadar celiski ve yalanci oldugunuzu ortaya koyuyor ! Katil osmanliyi Melaike olarak göstermekten vazgecip kendi itikatinze bir bakin derim !!!
Kullanıcı avatarı
EHL-İ SÜNNET

Mesaj gönderen EHL-İ SÜNNET »

seni ALEMLERİN RABBİNEE havalee ediyorumm bakalım görücezz katil kimmiş..
ali muhsin

Mesaj gönderen ali muhsin »

Allah seni Katil Cellat Ruhlu Osmanlinla beraber eylesin ..Ceheneme sünki odun lazim !!
Kullanıcı avatarı
MERDAN

Re: ADAM OLUNN

Mesaj gönderen MERDAN »

EHL-İ SÜNNET yazdı:osmanlı padişahları birr kere bir şehree girdiklerindee kadınlar dahil hiç bir kimseye nee saldırırdı nede kan dökerdii.. tarihii ii okuu sallama adamlardan okuyupdaa yorum yapmaaa
Asıl sallayanlar ve tarihi gerçekleri örtbas edip çarpıtanlar resmi tarihçi yalakalar ve uşaklarıdır.
Sizde onların önünüze koyduğu yalancı dolmaları olduğu gibi lop lop yutuyorsunuz!!
Sonrada hazımsızlık çekiyorsunuz. Aynı peygamberimizin (s.a.a) bedduasını alan lanet muaviyenin!! "bir türlü doymuyorum yedikçe acıkıyorum" dediği gibi..
Allahta sizi doyurmasın.
Allahım bana adaletinle değil, merhametinle davran. İMAM ALİ (A.S)

“Osmanlı Tarihi” sayfasına dön