DÖRT HAK MEZHEP.. BAŞKA YOK..

Kullanıcı avatarı
EHL-İ SÜNNET

DÖRT HAK MEZHEP.. BAŞKA YOK..

Mesaj gönderen EHL-İ SÜNNET »

EHL-İ SÜNNET İNANCINA HANEFİ, ŞAFİ, MALİKİ ve HANBELİ mezhepleri vardırr CAFERİ diyee bi mezheo kesinliklee yokdur ki bazı berdan gibi elamanlar sanki alimlermiş gibi kafalrından mezhep uyduruyorlar bunları şuursuz müslümanlara yutturabilirler ama ALLAHA aslaa..
Kullanıcı avatarı
f_altan

Mesaj gönderen f_altan »

Peki senin gibi şuurluların (!), ahlaksızların ve Ehlibeyt düşmanlarının dört mezhebin hak diğerlerinin batıl olduğuna dair delilleri nelerdir?!! Söyleyin de rezil olmayın.
ALLAHUMME SALLİ ALA MUHAMMED VE ÂL-İ MUHAMMED VE ACCİL FERECEHUM VE FERECENA BİHİM
alone_man

Mesaj gönderen alone_man »

MÜCAHİD yazdı:Peki senin gibi şuurluların (!), ahlaksızların ve Ehlibeyt düşmanlarının dört mezhebin hak diğerlerinin batıl olduğuna dair delilleri nelerdir?!! Söyleyin de rezil olmayın.
kaynak maynak isteme tabiki veremez çünkü uyduruyorlar

muaviyenin yezidin emevi abbasi ve osmanlının uydurduğu tekerlemeyi binlerce yıldır söylüyorlar sonrada bizde Aliyi seviyoruz diyorlar dilleriyle tabi
gebzeli

Mesaj gönderen gebzeli »

SİZİN GİBİ ADAMLARKIYAMETE KADAR YALANLARLARR..
ali muhsin

Mesaj gönderen ali muhsin »

Sallamayi birakin eger dogru iseniz Delillerimizi cürütünde görelim , Sinsice Provokasyonluk yaparak lafla peynir gemisi yürütmeyin !
Kullanıcı avatarı
MERDAN

Re: DÖRT HAK MEZHEP.. BAŞKA YOK..

Mesaj gönderen MERDAN »

EHL-İ SÜNNET yazdı: CAFERİ diyee bi mezheo kesinliklee yokdur ki bazı berdan gibi elamanlar sanki alimlermiş gibi kafalrından mezhep uyduruyorlar
Ben mi kurdum caferi mezhebini ? tööbe tööbe. Ya bu ne cahilce çocukca bir cümledir böyle ? Ya sabır Allahım..
Allahım bana adaletinle değil, merhametinle davran. İMAM ALİ (A.S)
Hasan Akça

Mesaj gönderen Hasan Akça »

MERDAN yazdı:
EHL-İ SÜNNET yazdı: CAFERİ diyee bi mezheo kesinliklee yokdur ki bazı berdan gibi elamanlar sanki alimlermiş gibi kafalrından mezhep uyduruyorlar
Ben mi kurdum caferi mezhebini ? tööbe tööbe. Ya bu ne cahilce çocukca bir cümledir böyle ? Ya sabır Allahım..
bu çocuk ! büyük ihtimalle zaten çocuktur
Kullanıcı avatarı
mefatihul cinan

Mesaj gönderen mefatihul cinan »

EHL-İ SÜNNET yazdı:EHL-İ SÜNNET İNANCINA HANEFİ, ŞAFİ, MALİKİ ve HANBELİ mezhepleri vardırr CAFERİ diyee bi mezheo kesinliklee yokdur ki bazı berdan gibi elamanlar sanki alimlermiş gibi kafalrından mezhep uyduruyorlar bunları şuursuz müslümanlara yutturabilirler ama ALLAHA aslaa..
yanlışlıkla teşkkür ettim bu basiretsiz adama :( teşekkürümü geri alıyorum

“İslam Tarihi” sayfasına dön