Muaviyeyi tanıyalım

BndD

Muaviyeyi tanıyalım

Mesaj gönderen BndD »

Gönlü Ali'den yana olupta,
kılıcı Yezidten yana olanlara Ali ne yapsın
At izleri İt izlerine karılmışsa Ali ne yapsın
beyazgül12

Re: Muaviyeyi tanıyalım

Mesaj gönderen beyazgül12 »

Şimdi bu başlık hiç uymuş mu ?Arkadaşlar! "Muaviye yi tanıyalım ' aslında bu başlıkta kırmızı büyük harflerle " Muaviye benim ,işte kanıtı " demeliydin ..gerçek kimliğin ortaya çıkardı ve hepimiz rahatlardık ,nefes alırdık...Babanın çiftliği mi zannettin burayı ,yalancı ,terbiyesiz ,ahlaksız...Aleviysen de eğer senin gibi Aleviye lanet olsun ...Bir daha benim yazdığım yorumların altına terbiyesiz yorumlarını yazma ,seni uyarıyorum ...yorumlarını da silmiyorum herkes okusun görsün diye ...Açtığın başlığı kanıtlayamayınca ,kaçacak başlık aradığını , nasıl hakaretlere başvurduğunu ,virüs gibi nasıl her yeri kapladığını ...
Anadolu daki Alevileri sizin gibi Muaviye lerin elinden kurtaracağız...Bak yazılarını onca kişi okuyor ! neden hiç destekleyenin yok ? Delilin olmadığı gibi , delilleri de kabul etmiyorsun ..Muaviye de senin gibi namaza çağıran ezan sesinden rahatsız oluyordu , Yezit de senin gibi namazla alay ediyordu .." Ne cennet vardır ,ne cehennem ,ne vahiy inmiştir ,ne bir haber gelmiştir ,diyen kimdi ?"Bunları da desene ,neden diyemiyorsun ? Muaviye gibi kurnazlık yapıp insanları kandırmaya çalışıyorsun ...Hepimiz sabrediyoruz ,senin bu gerçekte inançsız haline ...ne kadar ileri gideceğini merak ettiğimizden ...devam et bakalım....
BndD

Mesaj gönderen BndD »

beyazgül12 yazdı:Şimdi bu başlık hiç uymuş mu ?Arkadaşlar! "Muaviye yi tanıyalım ' aslında bu başlıkta kırmızı büyük harflerle " Muaviye benim ,işte kanıtı " demeliydin ..gerçek kimliğin ortaya çıkardı ve hepimiz rahatlardık ,nefes alırdık...Babanın çiftliği mi zannettin burayı ,yalancı ,terbiyesiz ,ahlaksız...Aleviysen de eğer senin gibi Aleviye lanet olsun ...Bir daha benim yazdığım yorumların altına terbiyesiz yorumlarını yazma ,seni uyarıyorum ...yorumlarını da silmiyorum herkes okusun görsün diye ...Açtığın başlığı kanıtlayamayınca ,kaçacak başlık aradığını , nasıl hakaretlere başvurduğunu ,virüs gibi nasıl her yeri kapladığını ...
Anadolu daki Alevileri sizin gibi Muaviye lerin elinden kurtaracağız...Bak yazılarını onca kişi okuyor ! neden hiç destekleyenin yok ? Delilin olmadığı gibi , delilleri de kabul etmiyorsun ..Muaviye de senin gibi namaza çağıran ezan sesinden rahatsız oluyordu , Yezit de senin gibi namazla alay ediyordu .." Ne cennet vardır ,ne cehennem ,ne vahiy inmiştir ,ne bir haber gelmiştir ,diyen kimdi ?"Bunları da desene ,neden diyemiyorsun ? Muaviye gibi kurnazlık yapıp insanları kandırmaya çalışıyorsun ...Hepimiz sabrediyoruz ,senin bu gerçekte inançsız haline ...ne kadar ileri gideceğini merak ettiğimizden ...devam et bakalım....

Laneti sen peşinden koştuğun, yalakalık yaptığın kişiye oku;
Biz bunlara içimizdeki yezid diyoruz!

Resim
BndD

Mesaj gönderen BndD »

beyazgül12 yazdı: Muaviye gibi kurnazlık yapıp insanları kandırmaya çalışıyorsun ...Hepimiz sabrediyoruz ,senin bu gerçekte inançsız haline ...ne kadar ileri gideceğini merak ettiğimizden ...devam et bakalım....
Tırstım.

Bir İnsan kendisi nasılsa başkasınıda öyle sanırmış
Öyle ya Müslümansınız sabır etmeniz gerek
Siz sabır edin
Bizde ediyoruz
beyazgül12

Mesaj gönderen beyazgül12 »

Her yazın hakaret ,her yazın iftira ! Sen başka birşey bilmez misin ? Türkçe yazıyorum günlerdir ,bilmem anlatabildim mi !Günlerce ben burda kimlerin sözlerini yazdım ,okumuyor musun ! Bizim günahımız ,gerçek Ehlibeyt dostlarının günahı Ehlibeyt e (as) /12 İmamlara (as) uymak mı ! Onların (as) sözlerine uyup ,Allah a kulluk edip ,namaz kılmak mı ! Bu burda kalmayacak ! asıl mahşerde hesaplaşacağız ...! Delillerini böyle mi ispat ediyorsun ! Hani sadece Kur an diyordun ne oldu !Sen aslında açıktır ki ,Kur an dan da uzaksın ,Ehlibeyt ten (as) uzak olduğun gibi ...!Bu resmini çektiğin kitap mı senin kaynağın !Sarı çizmeli Mehmet ağa ! inandığın kaynakları yazarıyla ,yazıldığı tarihle ,cilt numarasıyla hepsini açıkla ! elindeki ırkçı yazarların kitaplarının hepsini ...Nasıl biz kendi kaynaklarımızı açıkladıysak ! Delillerinle konuş ! Ak ,kara belli olsun ! hak ve batıl ortaya çıksın !korkma yani ...bu kadar alt alta başlık açmayı biliyorsun ...

Lanet diyorsun ya ! bak nasıl kime lanet edilir !

En başta yalancıya lanet olsun.. özü ile sözü bir olmayana ..Ehlibeyt (as) dostları arasında ayrımcılık yapana ! yani diğer ülkelerdeki Ehlibeyt dostlarıyla bizim ülkemizdeki Alevileri ayırana lanet olsun...!Zamanın yezitlerine lanet olsun ..Suçu günahı Ehlibeyt /12 İmam (as) sevgisi olan ve bunu kalbi ,dili ,eli ile gösteren insana , dili eli ve malı ile zulmedene lanet olsun...Bu saydıklarımın hepsine bin defa lanet olsun....

İnşaallah bundan sonra yazılarını paylaşımlarını yaparken daha dikkatle olursun ve sadece elindeki kitaplarla konuşursun ...ve temel kaynak kabul ettiğin kitapları açıklayarak ...Hakaretler yağdırdığın halde ,sana sabreden büyüklüğün alasını gösteren insanlara karşı ...oturup biraz düşünürsün inşaallah ...!
BndD

Mesaj gönderen BndD »

Aleviler,
Muaviye, yezid, ömer, osman, ebubekir, ebusufyan bunlara lanet okurlar.
Eğer bir Alevi bunu yapamıyorsa batıldır anladınmı!

Ben Allah'ın kelamından bahsediyorum sen okumuyorsun,
Çünkü Allah insanı bi kere kör etmeyiversin

“İslam Tarihi” sayfasına dön