Yahudi Soykırımı Yalanı

ALIBABA

Re: Yahudi Soykırımı Yalanı

Mesaj gönderen ALIBABA »

Hasan Akça yazdı:
kanın kaynadı konu rahatsız etti haklısın
ama biz Ehli beyt düşmanlarını inbsanlık düşmanlarını teşhjir edeceğiz
kusura bakma
Hadi canim sende ! Sizin sunnilere calistiginiz sunni oldugunuz her halinizden belli !

Evvela size dusman olan ne yahudidir , nede hiristiyan , herdinde bir birleri ile anlasamamazlik edenler vardir bu farkli bir olaydir siz ise dusman durduk yere besliyorsunuz nasil anlayisiniz var o zaman size gore gidip hepsini oldurmekmi lazim ?

Pirder ki : Ey sia tarikati ey iman ehli artik artik piri dinleyin kim size karsi savasmadigi surece siz o topluluk icin kotu konusup etrafi hercu merc etmeyin Allah bozgunculuk cikaranlari sevmez .

sizi bir birinizi yok etmek isteyenler seytanin usaklaridirki dinler altindadirlar .

ne yahudidir nede hiristiyan ama onlar gibi gozukurler dikkat edin sakin allahin topluluklara gonderdikleri dinlere sizi dusman ettirmesinler .

Azabi allahin gazabi ile doldurulmus kaseden kacinin .

Allahim sen yardim et
ali muhsin

Mesaj gönderen ali muhsin »

Alevilerin uyanmamasi icin Siz Bektasilerin Siyonistlerle Hiristiyan misjonerleri vede cesitli Örgütlerle calistiginizi biliyoruz ! onun icin burda Daldan dala konup konulari ve dikkatleri dagitmada bunun icindir !!!
Aleviler, Al-i Muhammedin Yetim ( UNUTULAN ) Evlatlarıdır
Allahume Salli Ala Muhammed ve Al-i Muhammed
------
Insana Secde etmek ,insanlik onurunu ayaklar altina almak demektir !
Insana Secde etmek ise insanlik icin bir Zillettir !
ALIBABA

Mesaj gönderen ALIBABA »

ali muhsin yazdı:Alevilerin uyanmamasi icin Siz Bektasilerin Siyonistlerle Hiristiyan misjonerleri vede cesitli Örgütlerle calistiginizi biliyoruz ! onun icin burda Daldan dala konup konulari ve dikkatleri dagitmada bunun icindir !!!

Kardesim 4 dene sahidin varmi benim hiristiyanlarla , misjonerler degil misyoner simdi beni mahvetmistin boyle kelime hatasi etseydim ,her neyse veya bak bak bak cesitli orgutlerle demissin birde Allah adami islah etsin 4 dene sahidin varmi .

Masallah ne aktiv adammisim ya ! yani hem hiristiyanlarla hem siyonistlerle hemde hindilerle isbirligi icindeyim oylemi ?

4 sahid getir 4 dene olacak aksi taktirde bu iftiraya girer adam oldurmekten daha beterdir iftira kuranin deyimiyle .

allahim Ben bu kullarinin arasinda 2 gun bile omrum olmaz !
Hasan Akça

Mesaj gönderen Hasan Akça »

ALIBABA yazdı:
Hasan Akça yazdı:
kanın kaynadı konu rahatsız etti haklısın
ama biz Ehli beyt düşmanlarını inbsanlık düşmanlarını teşhjir edeceğiz
kusura bakma
Hadi canim sende ! Sizin sunnilere calistiginiz sunni oldugunuz her halinizden belli !

Sana iyi bir psikolğa git demedik mi?
inatla eline ne geçecek?

Pirder ki : Ey sia tarikati ey iman ehli artik artik piri dinleyin kim size karsi savasmadigi surece siz o topluluk icin kotu konusup etrafi hercu merc etmeyin Allah bozgunculuk cikaranlari sevmez .

pir ! iyice sıyırdı :D
bizi tarikat sanıyor savaşıda sadece silahla cephede yapılır sanıyor
biraz saf galiba ama ruhani saf değil akli saf yani beyin hücreleriyle ilgili sorunlar var şnapslar işlemiyor sanırım ama ben doktor değilim yapacağım birşey yok tavsiyemede uymuyor

ALIBABA

Mesaj gönderen ALIBABA »

Hasan Akça yazdı:
ALIBABA yazdı:
Hasan Akça yazdı:

elbette tarikatsiniz , sii degilsin , caferi degilsin , ama aleviyim diyorsun kendine iki buyuk tarikatin en sonuncususun . Ha diyorsunki biz caferiyiz siiz o zaman alevilik adi altinda durmanizin bir anlami yok gidin sii altina girin oyle degilmi can

Hadi can hadi diyorsinki savas silahlarla olmaz sadece internet uzerinden cihad ediyorsun demek !

Ben sizin hz mehdi gelecek diye silahlara kusandiginizida buyukce bir ordu kurdugunuzuda elbette iyi bilmekteyim ama cogunda iman bile yok !

Allah eyvallah
ali muhsin

Mesaj gönderen ali muhsin »

Kardesim 4 dene sahidin varmi benim hiristiyanlarla , misjonerler degil misyoner simdi beni mahvetmistin boyle kelime hatasi etseydim ,her neyse veya bak bak bak cesitli orgutlerle demissin birde Allah adami islah etsin 4 dene sahidin varmi .
Sana dört degil Dört bin sahit getirsem bile sen ozaman dört milyon sahit getir dersin ..Burda Avrupada Alevileri Cemevlerinde Hiristiyan misjonelerine pazarladiginizi herkes biliyor !!! Cestili örgütlerin Baskanlarini bas köseler otutturup Ateistleride " alevi Önderleri "diye tanitiyorsunuz ..siz ise kendi capinizda Alevileri Sapkin bir yolla sürüklemek icin Enerjinizi bosa harciyorsunuz ...Islami Hükümleri Red ediyorsun ama 4 Sahitten bahsediyorsun isine gelirse nasil kulaniyorsun degilmi ...
Masallah ne aktiv adammisim ya ! yani hem hiristiyanlarla hem siyonistlerle hemde hindilerle isbirligi icindeyim oylemi ?
Aynen öyle zira o Misjonerlerin direktifleri ile davraniyor onlar gibi kivirip Herseyi carpitiyorsun !!
4 sahid getir 4 dene olacak aksi taktirde bu iftiraya girer adam oldurmekten daha beterdir iftira kuranin deyimiyle .
Bektasilik Mikrobundan kurtulan Her uyanan Alevi bizim Sahidimizdir..sen onlarida kabul etmessin ya
Evet olmaz Sünki Hakikatler ve Dogrular sana cok agir geliyor .Sözlerimiz sana agir geliyor kalpten gidersen hic sasmam !!
Aleviler, Al-i Muhammedin Yetim ( UNUTULAN ) Evlatlarıdır
Allahume Salli Ala Muhammed ve Al-i Muhammed
------
Insana Secde etmek ,insanlik onurunu ayaklar altina almak demektir !
Insana Secde etmek ise insanlik icin bir Zillettir !
ALIBABA

Mesaj gönderen ALIBABA »

ali muhsin yazdı:
Aynen öyle zira o Misjonerlerin direktifleri ile davraniyor onlar gibi kivirip Herseyi carpitiyorsun !!
Bektasilik Mikrobundan kurtulan Her uyanan Alevi bizim Sahidimizdir..sen onlarida kabul etmessin ya
Evet olmaz Sünki Hakikatler ve Dogrular sana cok agir geliyor .Sözlerimiz sana agir geliyor kalpten gidersen hic sasmam !!
Aboooo ! netcuk simdi eyyy ! Kotu mihladin beni !

Iftira ata ata bir hal oldun ! Civciklere yem atsaydin Allah sahid daha cok sevap kazanirdin ama bu ettigin iftiralarinin sana hicbir kazancida yoktur ama gunahi olabilir .

NİSA SURESİ : 112 Kim bir hata yahut günah işler de sonra onunla bir suçsuzu itham ederse hiç kuşkusuz, büyük bir iftira ve açık bir günah yüklenmiş olur.

EN'AM SURESI : 24 Bak da gör, nasıl yalan söylediler öz benliklerine karşı! Ve iftira için kullandıkları şeyler, onları bırakıp kayboldu.

EN'AM SURESI : 112 İşte böyle, biz peygambere insan ve cin şeytanlarını düşman yaptık. Bunlar aldatmak için birbirlerine lafın yaldızlısını fısıldarlar. Rabbin dileseydi onu yapamazlardı. Bırak onları, düzdükleri iftiralarla başbaşa kalsınlar;

YÛNUS SURESİ: 30 İşte orada, her benlik önceden gönderdiği şeyi kendisi deneyecektir. Hepsi gerçek Mevlâ'larına döndürülmüş, iftira aracı yaptıkları şeyler kendilerini koyup gitmiştir.

NAHL SURESİ : 87 O gün hepsi Allah huzurunda teslim bayrağı çekmiş, iftira aracı olarak kullandıklarının tümü onları ortada bırakıp kaybolmuştur.

NUR SURESİ : 16 Onu duyduğunuzda, "Bu konuda söz söylememiz bize yakışmaz; hâşâ, bu büyük bir iftiradır" demeniz gerekmez miydi?

Allahim basim alip nere gidem Sozu gecmeyen bir pirim .
alone_man

Mesaj gönderen alone_man »

ALIBABA yazdı:
Hasan Akça yazdı:
ALIBABA yazdı:
Hasan Akça yazdı:

elbette tarikatsiniz , sii degilsin , caferi degilsin , ama aleviyim diyorsun kendine iki buyuk tarikatin en sonuncususun . Ha diyorsunki biz caferiyiz siiz o zaman alevilik adi altinda durmanizin bir anlami yok gidin sii altina girin oyle degilmi can

Hadi can hadi diyorsinki savas silahlarla olmaz sadece internet uzerinden cihad ediyorsun demek !

Ben sizin hz mehdi gelecek diye silahlara kusandiginizida buyukce bir ordu kurdugunuzuda elbette iyi bilmekteyim ama cogunda iman bile yok !
maydonoz pirim!
12 imam yolunda tarikatçılık yoktur bunu bilmiyormusun?
tarihte birtek tarikat yazmaz 12 imam adına öğrenemedinmi
ALIBABA

Mesaj gönderen ALIBABA »

[quote="alone_man"]
maydonoz pirim!
12 imam yolunda tarikatçılık yoktur bunu bilmiyormusun?
tarihte birtek tarikat yazmaz 12 imam adına öğrenemedinmi

Evvela siz neden caferi , otekiler sii , otekiler , nusairi , otekiler bilmem ne gibi isimler almislar oni acikla bakim ? Hepsininde kendine gore anlayis mertebeleri var ,

konusmak havadan yagmur gibi yagdirmak cok basit ama siz caferiyi neden cok seviyorsunuz ayrimcilikmi var dendiginde hayir efendim diyorsunuz Biz hepsini ayni seviyoruz . Ehhh

Efendim ben varya ben maydanoz gibi bir pirim ama kimse bana deger vermiyor .

Allahim
Hasan Akça

Mesaj gönderen Hasan Akça »

ALIBABA yazdı:
Efendim ben varya ben maydanoz gibi bir pirim ama kimse bana deger vermiyor .

suçu kendinde aramalısın

“Dünya Tarihi” sayfasına dön