Analiz ve Kahrolsun

biralevi

Analiz ve Kahrolsun

Mesaj gönderen biralevi »

ANALİZİMDİR……….

Detaylara ve yan etki ve sonuçlarına girmiyorum,10 Ekimde Ankara Garında patlatılan ve yüze yakın insanımızın öldüğü olayla ilgili düşüncelerimi kısaca paylaşıyorum.

1- Olayı gerçekleştiren üst akıl İsrail-Suud-İşıd eksenlidir.

2- Mesaj TC devletine ve hükümetinedir.

3- Konu Rusyanın son hamlesinden sonra Suriyede politika değişikliğine gidilmesine karşı ihtardır.Türkiyenin Suriyedeki muhalif güçleri terk etmesi istenmiyor.Politika değişikliği istenmiyor.

4- Ölen,katledilen insanlar bu hamleyi yapan güçler tarafından zaten değersiz ! ve önemsiz insanlardır.ONlardaki insanlık dışı algı böyledir. (Alevi,Kürt,Solcu,Ateist)

5- Üst aklın Esad,İran,Pkk yada Hükümet olduğunu iddia edenlerin Siyonist güçler tarafından bilinçli veya bilinçsiz hedef saptırdıklarını düşünüyorum.

6- Olayın üreteceği Domino etkisine ve şiddet sarmalına karşı başta hükümet,silahlı kuvvetler,emniyet ve bürokratlar olmak üzere hepimizin çok dikkatli olmamız ve sorumlu davranmamız gerekiyor.

7- Her türlü ihtar ve bedeli göze alarak Suriye batağından derhal çıkmamız gerektiğini hatırlatarak , ülkemizdeki tüm yabancıları ve unsurlarını başta İşıd olmak üzere hafızaya almamız gerektiğini öneriyorum.

KAHROLSUN…………………

Tamam anlaşıldı Kahrolsun AKP,
Tamam anlaşıldı Kahrolsun PKK,
Tamam anlaşıldı kahrolsun HÜKÜMET,
Tamam anlaşıldı kahrolsun istifa etmeyenler,
Tamam anlaşıldı kahrolsun katiller,karanlık güçler
Tamam anlaşıldı kahrolsun SOLCULAR,atesitler,
Tamam anlaşıldı Kahrolsun SAĞCILAR,faşistler,
Tamam anlaşıldı kahrolsun İRAN ,
Tamam anlaşıldı kahrolsun ESAD,
Tamam anlaşıldı kahrolsun RUSYA,

Yahu ARKADAŞLAR