Bektaşilerin Yeni Yalanı(Pir Sultan Hk)

AnadoluAlevisi

Re: Bektaşilerin Yeni Yalanı(Pir Sultan Hk)

Mesaj gönderen AnadoluAlevisi »

3nokta yazdı:Elbette MSülümanlık farklı bir şey. Ancak kişi Müslüman diye yanlışlarına hatalarına oyunlarına eyvellah diyecek de değiliz. MAdem kimsenin tavsiyesine ihtiyacın yok o halde neden dolanıyorsun buralarda. Ben iyi niyetle sana tavsiyede bulunuyorum. Ama o çok değerli 72.5 millete gösterdiğiniz saygıyı hoşgörüyü bize göstermiyorsunuz. Eğer bu tip şeylerden alınıyorsan o zaman fazla takılma böyle forum ortamlarına. Sen forumlara ahkam kesmeye mi giriyorsun yoksa gerçekten bir şeyler öğrenmeye mi?
Forum kuralları ve ceza sistemi forum kuralları başlığında mevcuttur. Bir zahmet okursunuz.
Tek doğru olmadığını sana söylemek, hatırlatmak, göstermek için buradayım!
Tanış olmak için buradayım. Ama tanımamakta, inkarda kararlısınız!
Kimin saygı göstermediği küfür, hakaretlerinizden belli!
Bİr doğru sensin, değil mi? Neye göre?
Makalat, Can Yay., s.44, 2007:
(a.s.) buyurdu: İçinizde iki emanet bırakıyorum yüce Tanrı'nın kitabı ve ailem Ehl-i Beyt'im, O halde eğer istiyorsanız ki Hak yolunda sağlıklı kalasınız, ilahi kitap ve nebiler sultanının (a.s.) evlatlarına tutunun.
3nokta

Mesaj gönderen 3nokta »

Sen birden fazla doğru olduğuna mı inanıyorsun? Net cevap ver. Evet ya da hayır de.
nokta koymuyoruz artık cümle sonlarına
noktayı koyacak olan sensin anlasana
. . .
ali muhsin

Mesaj gönderen ali muhsin »

kim kime hakaret ediyor kim inkar ediyor bunuda herkes görüyor ! Tüm ispatlarimiza karsi sadece kivirmayla ve Hakaretlerde ariyorsun. Pilin bitti daha hangi yalanlarla inkarlarla kasrimiza cikacaksin ...bak bu basliktada bile konulari dagitip Sabote ediyorsun ,zira artik yapabilecek birseyiniz yok !!
Aleviler, Al-i Muhammedin Yetim ( UNUTULAN ) Evlatlarıdır
Allahume Salli Ala Muhammed ve Al-i Muhammed
------
Insana Secde etmek ,insanlik onurunu ayaklar altina almak demektir !
Insana Secde etmek ise insanlik icin bir Zillettir !
AnadoluAlevisi

ali muhsin yazdı:kim kime hakaret ediyor kim inkar ediyor bunuda herkes görüyor ! Tüm ispatlarimiza karsi sadece kivirmayla ve Hakaretlerde ariyorsun. Pilin bitti daha hangi yalanlarla inkarlarla kasrimiza cikacaksin ...bak bu basliktada bile konulari dagitip Sabote ediyorsun ,zira artik yapabilecek birseyiniz yok !!
Öyle olsun.
(a.s.) buyurdu: İçinizde iki emanet bırakıyorum yüce Tanrı'nın kitabı ve ailem Ehl-i Beyt'im, O halde eğer istiyorsanız ki Hak yolunda sağlıklı kalasınız, ilahi kitap ve nebiler sultanının (a.s.) evlatlarına tutunun.
3nokta

Mesaj gönderen 3nokta »

3nokta yazdı:Sen birden fazla doğru olduğuna mı inanıyorsun? Net cevap ver. Evet ya da hayır de.
Görmedin sanırım.
. . .
ali muhsin

Mesaj gönderen ali muhsin »

3nokta yazdı:
3nokta yazdı:Sen birden fazla doğru olduğuna mı inanıyorsun? Net cevap ver. Evet ya da hayır de.
Görmedin sanırım.

bundan evelde can alici sorularimiza karsida cevap veremedi demekki gözünden kacmis ..yani isine gelirse görüyor isine gelmese Es geciyor !
Aleviler, Al-i Muhammedin Yetim ( UNUTULAN ) Evlatlarıdır
Allahume Salli Ala Muhammed ve Al-i Muhammed
------
Insana Secde etmek ,insanlik onurunu ayaklar altina almak demektir !
Insana Secde etmek ise insanlik icin bir Zillettir !
AnadoluAlevisi

3nokta yazdı:
Görmedin sanırım.
Evet, görmemişim, kusura bakma!
Diyelim tek doğru var ve bunun sen olduğuna inanmıyorum.
Biz olduğumuza inanıyorum ne olacak?
AnadoluAlevisi

ali muhsin yazdı:
3nokta yazdı:
Görmedin sanırım.

bundan evelde can alici sorularimiza karsida cevap veremedi demekki gözünden kacmis ..yani isine gelirse görüyor isine gelmese Es geciyor !
Merak ettim, sor istersen!
İnşallah cevaplamadan gitmeyeceğim?
3nokta

Mesaj gönderen 3nokta »

Sen önce benim soruma net cevap vereceksin. Evet ya da hayır. Bu kadar basit. Varsayımları bırak bir kenara.
. . .
alone_man

Mesaj gönderen alone_man »

3nokta yazdı:Sen önce benim soruma net cevap vereceksin. Evet ya da hayır. Bu kadar basit. Varsayımları bırak bir kenara.
BEKTAŞİLERLE TARTIŞIRKEN AHLAK ADAP UTANMA DUYGUSU BEKLEMEYECEKSİN
soruyada gerek yok konuyu başka sorularla ilgisiz yerlere çekerek dağıtırlar artık biliyoruz
bunlar hem komik hemde trajik kişiler sebatayist ahlakı bunları esir almış arsızlık pişkinlik diz boyu

“Alevi Halk Ozanları” sayfasına dön