Uyanışın Hakikatleriyle nasıl tanıştım? Kısaca nasıl uyandım

Pir Poygomber

Re: Uyanışın Hakikatleriyle nasıl tanıştım? Kısaca nasıl uya

Mesaj gönderen Pir Poygomber »

Barisi on planda tutun!

Aman ha

Para degil Vicdan kazanmaya bakin.

Sefkate yer acin siginacak yeriniz olsun!

Sevgiyle besleyin kendinizi yoksa beden yasar ama ruhunuzu kaybedersiniz.
beyazgül12

Mesaj gönderen beyazgül12 »

3Nokta
Tüm yazdıklarınızı okudum. Allah velayetten ayrımasın.
İmam Mehdi'yi inkar eden o kitabın ilgili sayfalarını tarayıp siteye yükleyebilirseniz iyi olur. Alevilik Bektaşilik ayrımı noktasında Bektaşi yazarların düşüncelerinin 12 İmam çizgisiyle ne derecede örtüşüp örtüşmediğini ortaya çıkarmış oluruz.

Kırk yıl düşünsem yırtıp attığım kitabı köye gidipte ev ev dolaşıp arayacağım aklıma gelmezdi ..İnternette kitabı tarayıp yükleyebileceğim bir yer yok.Kitabı köyde buldum hocam..ilgili yerleri buraya yazmamı mı istersiniz yoksa kitabı adresinize mi göndereyim?
beyazgül12

Mesaj gönderen beyazgül12 »

Fıkıhlı Alevi,ler olarak yaşadıklarımız ve yaşayacaklarımız birbirine benzer.
Allah cc İmanını sana dost arkadaş eder yalnızlık çekmezsin inşAllah.
Fesbuk kullanıyor isen,Çorum Ehlibeyt Vakfı,nı ekleyip Masum İmam,larımızı ziyaret ,kitap gibi yardımları Özgür Hoca,dan alabilirsin.
Fesbuk isimlerimiz Teoman Şahin,Hüseyin Özcan Canpolat ,Hüseyin Turabi olarak geçer....Vesselam

Samimiyetiniz için teşekürler hocam .Allah ın ( cc ) selamı üzerinize olsun.
Şu ana kadar fesbuk kullanmadım çünkü ilgi alanımda değildi.Eğer kullanırsam ilk ekleyeceğim Çorum Ehlibeyt Vakfı olacak ve sizlerle iletişim halinde olmak için bundan sonra kullanmayı düşünüyorum.Ayrıca 12 İmamların (onlara selam olsun )yolu yayılsın diye yapmış olduğunuz faaliyetlerde elimden geleni yapmaya hazırım. Bilgilendirirseniz sevinirim.Teşekürler....
3nokta

Mesaj gönderen 3nokta »

gulbeyaz yazdı:3Nokta
Tüm yazdıklarınızı okudum. Allah velayetten ayrımasın.
İmam Mehdi'yi inkar eden o kitabın ilgili sayfalarını tarayıp siteye yükleyebilirseniz iyi olur. Alevilik Bektaşilik ayrımı noktasında Bektaşi yazarların düşüncelerinin 12 İmam çizgisiyle ne derecede örtüşüp örtüşmediğini ortaya çıkarmış oluruz.

Kırk yıl düşünsem yırtıp attığım kitabı köye gidipte ev ev dolaşıp arayacağım aklıma gelmezdi ..İnternette kitabı tarayıp yükleyebileceğim bir yer yok.Kitabı köyde buldum hocam..ilgili yerleri buraya yazmamı mı istersiniz yoksa kitabı adresinize mi göndereyim?
Kitabı göndermenize gerek yok. Olanağınız varsa ilgili kısımları tarayıp ilgili kısımda bir konu açabilirsiniz. Böylece biz de inceleme fırsatı buluruz hep beraber. Nasılsa siz kitabı okumuşsunuz. 12 İmamların çizgisiyle uyuşmayan kısımları taramanız yeterli.
nokta koymuyoruz artık cümle sonlarına
noktayı koyacak olan sensin anlasana
. . .

“Hikaye, Kıssa ve Nükteler” sayfasına dön