Kerbela da olmak

Hüseyni

Re: Kerbela da olmak

Mesaj gönderen Hüseyni »

Sen kendini sorguluyomusun bektaşi arkadaş.
olmayan sözleri uydurup Ayet,lere yüklediginiz batıl anlamları hiç yapmamış gibi biz masumuz deyip kendini aklamaya çalışıyosun.
Atalarına körü körüne aldananlar 12 imam ögretilerine anadolu bektaşiligi adı altında savaş açmış durumda.
beyazgül12

Mesaj gönderen beyazgül12 »

Kendisini sorgulasa zaten önce isimleri doğru yazar , göndermeden önce yazdığı mesajı kontrol eder....
Pir Poygomber

Mesaj gönderen Pir Poygomber »

Hüseyni yazdı:Sen kendini sorguluyomusun bektaşi arkadaş.
olmayan sözleri uydurup Ayet,lere yüklediginiz batıl anlamları hiç yapmamış gibi biz masumuz deyip kendini aklamaya çalışıyosun.
Atalarına körü körüne aldananlar 12 imam ögretilerine anadolu bektaşiligi adı altında savaş açmış durumda.
Kendimi sorgulamazsam size bunu tavsiye edermiydim! Herkes gibi bende kurandan ornekler veriyorum ve bunlarin anlasilmayacak bir yerleri yokki tabire muhtac olsun hasa Allah okuyup anlayacagimiz bir kitap gondermis ben size yorumsuz onlardan ornekler veriyorum.

Anadolu aleviligide ortadoguda birkesime ait olan bir sekillenmedir kaldiki bu farkli bolgelerde degisiklik icerebilir. Ama oz itibariyle tum dunyadaki alevilerin inanci birdir ne kadar yoreye gibi farkliliklar olsada. Iran suriye alevilieri diye farkliliklar gozuke bilinir ama alevilik Sadece Ortodgu aleviliginden itibar degildir daha once bunu yazanlar simdi bu fikirdedirler! Internet ve hizli iletisim sayesinde bu cahillik yok olmustur!
Pir Poygomber

Mesaj gönderen Pir Poygomber »

gulbeyaz yazdı:Kendisini sorgulasa zaten önce isimleri doğru yazar , göndermeden önce yazdığı mesajı kontrol eder....
Ismim bir nuru icerir, bunlar guzel sifatlardir.

Neden siz gidipte Muslumanlikta tonlarca kendisine Allah sifatlarini takanlari yargilamiyor kinamiyorsunuz? Allahin kactane ismi var size gore 99 e peki bunun kactanesini muslumanlar kendilerine ad olarak takmislardir 99 unu, hatta Allah kelimeside dahil.

EE artik cus desem yeridir maruz gorun beni artik.
beyazgül12

Mesaj gönderen beyazgül12 »

Husniye su mikrobu koyma agzina !

Husniye diye biri var mı burada ? Ben bu hitabınızı eleştirdim ......

“Şiir, Ağıt ve Sinezenler” sayfasına dön