Dünyanın En Büyük Medyası Caferilerde

Kilitli
AleviCaferi

Mesaj gönderen AleviCaferi »

Silinmistir.
En son AleviCaferi tarafından 27 Ara 2008, 23:30 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Resim

"Benim soyumdan gelenler değil, benim izimden gidenler bendendir" Hz.Ali(AS)
3nokta

Re: DÜNYANIN EN BÜYÜK MEDYASI CAFERİLERDE

Mesaj gönderen 3nokta »

Tamam iyi güzel diyorsunuz da... Neden caferiyol dergisi...?
o dergiden önce çıkan bir sürü dergimiz vardı bizim. Neden hiçbirine destek olunmadı da buna neden özellikle destek isteniyor?
Kıble dergisi var bu ülkede caferiyoldan daha eski üstelik ona neden destek olunmadı?
CAferiyolu çıkaranlar neden kevserle zıtlaştırlar? Medyatik kaygı için bu derginin başındaki adam neden bektaşilerle işbirliği yapıyor?

bu bahsettiklerinizi elbette hepimiz isteriz ama daha kararlı bir duruşla bunu isteyecek adamların önderliğinde olaiblir ancak bu. Hakkı adam gibi savunanların işidir bu. Saltanat gibi bir makama oturup da oradan kalkmak istemeyen ADAMLARIN İŞİ DEĞİL BU. senden daha liyakatlısı varsa terk etmesini bileceksin. Geri plana gelmesini bileceksin.
nokta koymuyoruz artık cümle sonlarına
noktayı koyacak olan sensin anlasana
. . .
alone_man

Mesaj gönderen alone_man »

Ali-K yazdı:AŞURA YI dünyaya canlı yayında izletmeyi?

izzettin doğanın bile konuşmacı olduğu bir aşura törenlerine asla gitmem

UNUTMAYIN BU DERGİ AYAKTA KALMAZSA TELEVİZYON UMUDUMUZ DA BİTER

canım cem tv niz varya işte o size yeterlidir siz aşurada izzettin fırıldağınhı konuşturursunuz oda sizi cem tv ye çıkarır yürür gidersiniz işte ne güzel.

BU DERGİ HEPİMİZİN

bu derginin hepimizin olduğundan neden bizim haberimiz yok?

ALINTIDIR - alisiasi.com/forum/index.php?topic=4348.0
3nokta

Mesaj gönderen 3nokta »

Üstelik bizim dergimizde (!) Bektaşi erkanı diye Alevi yolunu saptıran düşünce savunulmaya çalışılıyor. Bektaşilik caferilikmiş gibi gösteriliyor. Alevilik tasavvufun içine hapsedilmeye çalışılıyor. Verdiğimiz bilimsel cevaplar ise yayınlanmıyor.Peki soruyoruyorum bu dergi kimin dergisi??? Bu dergi sadece Türkiye caferileri içinde Selahaddin Özgündüz'ün dergisi, ve asla tüm Türkiye caferiliğini temsil etmiyor. Bizim dergimizse bize hizmet etmeli bektaşilere değil.
. . .
AleviCaferi

Mesaj gönderen AleviCaferi »

Tamam iyi güzel diyorsunuz da... Neden caferiyol dergisi...?
o dergiden önce çıkan bir sürü dergimiz vardı bizim. Neden hiçbirine destek olunmadı da buna neden özellikle destek isteniyor?
Kıble dergisi var bu ülkede caferiyoldan daha eski üstelik ona neden destek olunmadı?
CAferiyolu çıkaranlar neden kevserle zıtlaştırlar? Medyatik kaygı için bu derginin başındaki adam neden bektaşilerle işbirliği yapıyor?

bu bahsettiklerinizi elbette hepimiz isteriz ama daha kararlı bir duruşla bunu isteyecek adamların önderliğinde olaiblir ancak bu. Hakkı adam gibi savunanların işidir bu. Saltanat gibi bir makama oturup da oradan kalkmak istemeyen ADAMLARIN İŞİ DEĞİL BU. senden daha liyakatlısı varsa terk etmesini bileceksin. Geri plana gelmesini bileceksin.
S.A

Meshedi kardes, benim kulagima hos geldi bir kanalimizin olmasi, o yüzden eklemistim.
Ama anladigim kadariyla sen bu insanlari benden iyi taniyorsun, o yüzden fazla birsey söyleyemiyecegim. Yaziyi silmeye karar verdim.
Resim

"Benim soyumdan gelenler değil, benim izimden gidenler bendendir" Hz.Ali(AS)
3nokta

Mesaj gönderen 3nokta »

Ali-K kardeşim sakın yanlış anlama o yazının sana ait olmadığını bi,liyorum. Alıntı yapmışsın hem sen yazmış olsan bile bunda gayet iyi niyetli olduğunu da biliyorum.
Madem konunun kapanmasını istedin. o zaman ben de başlığa kilit vurayım. Hakkını helal et.
. . .
Kilitli

“Tv, Gazete ve Dergiler” sayfasına dön