Cem Tv ne yapmak istiyor?

Musa Özateş

Re: Cem Tv ne yapmak istiyor?

Mesaj gönderen Musa Özateş »

Ebu Hasaneyn yazdı:
Musa Özateş yazdı:
Ebu Hasaneyn yazdı::D YAVAŞ YAVAŞ KARDEŞİM İNSANLARI ALIŞTIKLARI ŞEYLERDEN UZAKLAŞTIRMAK ZOR'DUR CANANIM :mrgreen:

peki sen
yavaş yavaş alıştırcam diye
kızmasınlar diye
ağır gelir diye
kullanacağım diye
siyasi davranıyorum diye
içlerine gireceğim diye
hakkı apaçık söylemeyi geciktirirsen
ve bu gecikme nedeniyle hak yüzlerce yıl geç yayılırsa
ve bu yüzlerce yıllık zamanda sırf senin bu taktiklerin yüzünden insanlar helak olurs a
bunun vebalini mahşerde sana sorarlar ise
ne diyeceksin?
bir insana Alıştığı gelenek ve göreneklerden uzaklaşmak zor gelir diyorum ve zamanda bunun en iyi ilacıdır diyorum inşaallah anlatabilmişimdir kardeşlerim

evet tabiki ata dininden kurtulmak çok zor
tabiki zamana ihtiyaç var
o geçen zamanda dozajına göre hakkı vermeli anlatmalıyız haktan vazgeçmeyeceğiz ama dozajı önemlidir
ama bazen son dozaj bile verilebilir yer zaman şartlara göre hastan4ın durumuna göre :D

Ebu Hasaneyn

Re: Cem Tv ne yapmak istiyor?

Mesaj gönderen Ebu Hasaneyn »

Musa Özateş yazdı:
Ebu Hasaneyn yazdı:
Musa Özateş yazdı:
Ebu Hasaneyn yazdı::D YAVAŞ YAVAŞ KARDEŞİM İNSANLARI ALIŞTIKLARI ŞEYLERDEN UZAKLAŞTIRMAK ZOR'DUR CANANIM :mrgreen:

peki sen
yavaş yavaş alıştırcam diye
kızmasınlar diye
ağır gelir diye
kullanacağım diye
siyasi davranıyorum diye
içlerine gireceğim diye
hakkı apaçık söylemeyi geciktirirsen
ve bu gecikme nedeniyle hak yüzlerce yıl geç yayılırsa
ve bu yüzlerce yıllık zamanda sırf senin bu taktiklerin yüzünden insanlar helak olurs a
bunun vebalini mahşerde sana sorarlar ise
ne diyeceksin?
bir insana Alıştığı gelenek ve göreneklerden uzaklaşmak zor gelir diyorum ve zamanda bunun en iyi ilacıdır diyorum inşaallah anlatabilmişimdir kardeşlerim

evet tabiki ata dininden kurtulmak çok zor
tabiki zamana ihtiyaç var
o geçen zamanda dozajına göre hakkı vermeli anlatmalıyız haktan vazgeçmeyeceğiz ama dozajı önemlidir
ama bazen son dozaj bile verilebilir yer zaman şartlara göre hastan4ın durumuna göre :D

alemsin musa abicigim cananim :mrgreen:
LA İLAHE İLLALLAH (celle celelehu) - MUHAMMEDEN (sallallahu aleyhi ve alihi vesellem) RESULULLAH - ALİYYEN (aleyhisselam) EMİR-EL MÜ'MİNİN VELİYULLAH -(KURTULUŞ YOLU) Allah (c.c) Hz.MUHAMMED (s.a.a.v) Hz.12 HAK İMAMLAR (a.s)

“Tv, Gazete ve Dergiler” sayfasına dön