Okullara papaz geliyor!!!

Kullanıcı avatarı
MERDAN

Okullara papaz geliyor!!!

Mesaj gönderen MERDAN »

Dinler Arası Diyalog !!!
İ.H.Liseleri’ne papazlar ve hahamlar geliyor!!!

İmam Hatiplere papaz sokacaklar

Dinler arası diyalog: Vatikan projesi

Milli Eğitim Bakanlığı’nın İmam Hatip Liseleri’ne yönelik başlattığı yeni uygulamayla, Dinler Arası Diyalog söyleminin bir adımı daha hayata geçiyor. Bakanlık, İmam Hatip’lerde Dinler Tarihi dersine Hıristiyan rahip ve hahamların davet edilmesini ve gençlere ders verdirilmesini istedi. Böylece güya dinler arasındaki önyargıların ortadan kalkacağını savunan bakanlığın, dinler arası diyaloğun hizmetinde var gücüyle çalıştığı anlaşılıyor.

Misyonerlik bakanlık eliyle okullarda!!

Gençlere kendi okullarında rahip ve hahamlar aracılığıyla Hıristiyanlık ve Yahudilik propagandasına izin vermek, misyonerliğin de Bakanlık eliyle meşrulaştırılıp kamu kurumlarına kadar sokulması anlamına geliyor. Misyonerlik ve insanları etkileme konusunda kapsamlı bir psikolojik eğitim almış olan rahip ve hahamların, Müslüman gençler üzerinde yapacakları tahribatın nereye varacağını ise kimse önceden kestiremiyor.

HABER MERKEZİ
Milli Eğitim Bakanlığı’nın İmam Hatip Liseleri’ne yönelik başlattığı yeni uygulamayla, Dinler Arası Diyalog söyleminin arkasında yatan gerçek amaç da yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. Medeniyetler İttifakı söyleminin hayatımızın her alanına sokulmasının yanı sıra, şimdi de Milli Eğitim Bakanlığı’nın müfredatına da girdi. İmam Hatip Liseleri ve Anadolu İmam Hatip Liseleri’nin bu yılki müfredatında çarpıcı bir uygulama yapılarak bu okullarda okutulan Karşılaştırmalı Dinler Tarihi dersinde Hıristiyan ve Yahudi din adamlarının sınıflara davet edilerek bizzat dinlerini anlatması sağlanacak.

Misyonerlik meşrulaştırıldı

Bakanlık, İmam Hatip'lerde Dinler Tarihi dersine Hıristiyan rahip ve Yahudi hahamların davet edilmesini ve gençlere ders verdirilmesini istedi. Böylece güya dinler arasındaki önyargıların ortadan kalkacağını savunan bakanlığın, dinler arası diyalogdan anladığı şeyin gençlerimizin Hıristiyanlaşması ve Yahudileştirilmesi olduğu anlaşıldı.

Henüz yeteri kadar dini donanıma sahip olmayan gençlere kendi okullarında rahip ve hahamlar aracılığıyla Hıristiyanlık ve Yahudilik propagandasına izin vermek, misyonerliğin de Milli Eğitim Bakanlığı eliyle meşrulaştırılıp alenen kamu kurumlarına kadar sokulması anlamına geliyor. Misyonerlik ve insanları etkileme konusunda kapsamlı bir psikolojik eğitim almış olan rahip ve hahamların, gençlerin zihin dünyası üzerinde yapacakları tahribatın nereye varacağını ise kimse önceden kestiremiyor.

alıntıdır
Allahım bana adaletinle değil, merhametinle davran. İMAM ALİ (A.S)
Alevi

Re: Okullara papaz geliyor!!!

Mesaj gönderen Alevi »

MERDAN yazdı:Dinler Arası Diyalog !!!
İ.H.Liseleri’ne papazlar ve hahamlar geliyor!!!

İmam Hatiplere papaz sokacaklar

Dinler arası diyalog: Vatikan projesi

Milli Eğitim Bakanlığı’nın İmam Hatip Liseleri’ne yönelik başlattığı yeni uygulamayla, Dinler Arası Diyalog söyleminin bir adımı daha hayata geçiyor. Bakanlık, İmam Hatip’lerde Dinler Tarihi dersine Hıristiyan rahip ve hahamların davet edilmesini ve gençlere ders verdirilmesini istedi. Böylece güya dinler arasındaki önyargıların ortadan kalkacağını savunan bakanlığın, dinler arası diyaloğun hizmetinde var gücüyle çalıştığı anlaşılıyor.

Misyonerlik bakanlık eliyle okullarda!!

Gençlere kendi okullarında rahip ve hahamlar aracılığıyla Hıristiyanlık ve Yahudilik propagandasına izin vermek, misyonerliğin de Bakanlık eliyle meşrulaştırılıp kamu kurumlarına kadar sokulması anlamına geliyor. Misyonerlik ve insanları etkileme konusunda kapsamlı bir psikolojik eğitim almış olan rahip ve hahamların, Müslüman gençler üzerinde yapacakları tahribatın nereye varacağını ise kimse önceden kestiremiyor.

HABER MERKEZİ
Milli Eğitim Bakanlığı’nın İmam Hatip Liseleri’ne yönelik başlattığı yeni uygulamayla, Dinler Arası Diyalog söyleminin arkasında yatan gerçek amaç da yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. Medeniyetler İttifakı söyleminin hayatımızın her alanına sokulmasının yanı sıra, şimdi de Milli Eğitim Bakanlığı’nın müfredatına da girdi. İmam Hatip Liseleri ve Anadolu İmam Hatip Liseleri’nin bu yılki müfredatında çarpıcı bir uygulama yapılarak bu okullarda okutulan Karşılaştırmalı Dinler Tarihi dersinde Hıristiyan ve Yahudi din adamlarının sınıflara davet edilerek bizzat dinlerini anlatması sağlanacak.

Misyonerlik meşrulaştırıldı

Bakanlık, İmam Hatip'lerde Dinler Tarihi dersine Hıristiyan rahip ve Yahudi hahamların davet edilmesini ve gençlere ders verdirilmesini istedi. Böylece güya dinler arasındaki önyargıların ortadan kalkacağını savunan bakanlığın, dinler arası diyalogdan anladığı şeyin gençlerimizin Hıristiyanlaşması ve Yahudileştirilmesi olduğu anlaşıldı.

Henüz yeteri kadar dini donanıma sahip olmayan gençlere kendi okullarında rahip ve hahamlar aracılığıyla Hıristiyanlık ve Yahudilik propagandasına izin vermek, misyonerliğin de Milli Eğitim Bakanlığı eliyle meşrulaştırılıp alenen kamu kurumlarına kadar sokulması anlamına geliyor. Misyonerlik ve insanları etkileme konusunda kapsamlı bir psikolojik eğitim almış olan rahip ve hahamların, gençlerin zihin dünyası üzerinde yapacakları tahribatın nereye varacağını ise kimse önceden kestiremiyor.

alıntıdır

Sayın Merdan zaten Türkiyenin hedefi buydu böylelikle Fettullah Gülenin pilanı na bir adım atılma payı gerçekleşti Papazlar Hahamlar ders vereceklerki ballandırı ballandırı Türkiyeyi Hiristiyanlaştıracaklar yavaş yavaş Avrupa Birliğine boş beyini almazlar Çünki Danımarkada Köpanhagında Duvarda şöyle bir yazı yazmışlar Türkler Tarihler boyunca beyinleri BOŞTUR HİÇ BİR YARATICILIKLARI YOKTUR Hiristiyanlara göre Hem Türk Hem Müslüman oldukları için Boş beyinlerdir Fettullah Gülenin hedefi Türkiyeyi Amarika yaya benzetmek Görüyorsunuzki Dünyanın her yerinde Fettullah Gülen Okulları açılıyor boşamı açılıyor. İster yahudi olsun ister Hiristiyan olsun yeterki İslamdan kurtulsunlar Hedefleri bu. Neden dersen amarikada 3 Dini bir arada nasıl kolluyor Hedefleri 3 din Değil Dünyayı tek Dine bağlamaktır. Belki ben abardıyorum bilemiyorum Saygılar....
KARAPAPAK MURAT

Mesaj gönderen KARAPAPAK MURAT »

Bence LAİK! Türkiye için önemli bir adım olacak. ama öncelik imam hatip liselerinde diğer dinlere önyargılı bakılmasını engellemekten ziyade alevilere ve kemalist rejime kötü bakılmasını engellemek ve Atatürk sevgisini aşılamak gerekiyor. Fethullah gülen heryere okullarını açacakta bunlar boş mu duracak hem farklı dinlerin önderleriyle tnaışmak ve diğer dinleri o din önderlerinden öğrenmek daha iyidir. Yabancı ülkelerde koca koca camiler dikilirken burada da Hristiyan ve musevilere aynı haklar verilmelidir.
Kullanıcı avatarı
MERDAN

Mesaj gönderen MERDAN »

KARAPAPAK MURAT yazdı:.. hem farklı dinlerin önderleriyle tnaışmak ve diğer dinleri o din önderlerinden öğrenmek daha iyidir. Yabancı ülkelerde koca koca camiler dikilirken burada da Hristiyan ve musevilere aynı haklar verilmelidir.
Hristiyanlık ve musevilik dışındaki diğer dinlerin ve inançların ne suçu var da onlara bu haklar!! tanınmıyor??

Oldu olacak sen teklif götürde bari dedeleride!!! görevlendirsinler!! onlarda bektaşiliği!! öğretsinler.. :D
Hem papazlarla!! Hahamlarla!! sizin dedeler!!! ne güzel içki muhabbetleri yaparlar öğretmenler odasında.. canları sıkılmaz zavallıların!!! :D

Peki sizin laikler!! Caferi-şii alimleri mollaların okullarda Aleviliği öğretmesine de izin verirler mi acaba??
Hasan Akça

Mesaj gönderen Hasan Akça »

MERDAN yazdı:
KARAPAPAK MURAT yazdı:.. hem farklı dinlerin önderleriyle tnaışmak ve diğer dinleri o din önderlerinden öğrenmek daha iyidir. Yabancı ülkelerde koca koca camiler dikilirken burada da Hristiyan ve musevilere aynı haklar verilmelidir.
Hristiyanlık ve musevilik dışındaki diğer dinlerin ve inançların ne suçu var da onlara bu haklar!! tanınmıyor??

Oldu olacak sen teklif götürde bari dedeleride!!! görevlendirsinler!! onlarda bektaşiliği!! öğretsinler.. :D
Hem papazlarla!! Hahamlarla!! sizin dedeler!!! ne güzel içki muhabbetleri yaparlar öğretmenler odasında.. canları sıkılmaz zavallıların!!! :D

Peki sizin laikler!! Caferi-şii alimleri mollaların okullarda Aleviliği öğretmesine de izin verirler mi acaba??
emin olun asla buna razı olmazlar hatta dinsizliği bile öğretirler ama 12 imam yolunu öğretmezler zaten bunca cemevi bunca dede borazanlığı bunca bektaşi edebiyatı ve bunca şiiliğe düşman olmak bu anlama gelmiyormu?
bu laiklerin çoğu zaten salaktır hangi oyunun içinde olduklarını dahi bilmeden gözleri kapalı bir laikliktir tutturmuş gidiyorlar adamlar diyanetin devlet içinde ne işi var? diye sorgulamıyorlar bile
KARAPAPAK MURAT

Hristiyanlık ve musevilik gibi diğer dinlerde öğretilsin ama türkiyede budist-hinduist gibi dinlerin önderleri yok maalesef tabi bunu düşünemediğiniz için ortaya lafı atarsınız top atar gibi.......

bizim dedeler demeyelimde fetullahçı mollaların işi olur tabi sizde islam-vahdet-ümmet diyerek o yobazların yanında saflarınızı alırsınız şiileştirme-islamlaştırma politikalarına davet edersiniz sonra sultan ahmette tekbir allahu ekber!!! nidalarıyla antirejim uygulamasını devreye sokarsınız. Dedelerde her zamanki gibi DEM ALİNİNDİR diyerek iç babam iç politikasına devam ederler
ali muhsin

Mesaj gönderen ali muhsin »

Murat efendi

yazdikca ikiyüzlülügün aciga cikiyor ! aynen Sebatayistler gibi Düsünüyorsun..kime usaklik ettigin bile belli degil, ama ben suna inaniyorum Alevi Degilsin .Aleviligi maske olarak kulanan Sebatayist Bektasi usagisin ..senin yazdiklarini Siyonistlerde söylüyor ,Fetullahcilarda ,Zavallisin Yazdikca batiyorsun !!! bir taraftan Siiligi savunuyor gözüküyorsun ama Muaviye Bektasi damarin tutarsa Siilige atip tutuyorsun iste sen busun baskada tarifin yok !!
Kullanıcı avatarı
MERDAN

Mesaj gönderen MERDAN »

KARAPAPAK MURAT yazdı:Hristiyanlık ve musevilik gibi diğer dinlerde öğretilsin ama türkiyede budist-hinduist gibi dinlerin önderleri yok maalesef tabi bunu düşünemediğiniz için ortaya lafı atarsınız top atar gibi.......
Bu ülkede okullardaki dindersleri din eğitimi değil din kültürü!! ve ahlak bilgisidir. Yani amaç bilgi vermek. Bir din yada inanç hk. öğrencileri bilgilendirmek için o din mensuplarının illâda burda yaşaması gerekmiyor bakanlığın mantığı!! ve temel hedefleri!! açısından.

Onların asıl amaçları pasifize edilmiş içi boşaltılmış hadımlaştırılmış ılımlı İslam!! düşüncesini yaymak her şeyi güllük gülistanlık göstermek. Buna karşın Hak Adalet Özgürlük Cihad Hüseyni Direniş vb kavramlarla yüklü Şiilikten korktukları için tıynıyetleri gereği bunu önlemeye çalışmak.

Bu papazlar!! hahamlar!! türkiyedeki hristiyan ve yahudi çocuklara mı ders verecekler ki ötekiler yok diyorsun!!

Budizm hinduizm konfüçyanizm brahmanizm.. vs falan dinlerarası diyalog oyununa 1.dereceden dahil değillerde ondan devre dışılar. Ama sen bunu anlamayacak kadar kaz kafalı olduğun için olaya yamuk bakıyorsun ve haliyle de yamuk görüyorsun!!
KARAPAPAK MURAT

ali muhsin yazdı:Murat efendi

yazdikca ikiyüzlülügün aciga cikiyor ! aynen Sebatayistler gibi Düsünüyorsun..kime usaklik ettigin bile belli degil, ama ben suna inaniyorum Alevi Degilsin .Aleviligi maske olarak kulanan Sebatayist Bektasi usagisin ..senin yazdiklarini Siyonistlerde söylüyor ,Fetullahcilarda ,Zavallisin Yazdikca batiyorsun !!! bir taraftan Siiligi savunuyor gözüküyorsun ama Muaviye Bektasi damarin tutarsa Siilige atip tutuyorsun iste sen busun baskada tarifin yok !!
Dinime küfreden müslüman olsa..... senin gibi bayezid kılıklı alevi postuna bürünmüş şahıslar bizleri kandıramayacak. Alevilerin yanında 12 İMAM sünnilerin yanında ALLAHU EKBER-VAHDET-ÜMMET-İSLAM-HUMEYNİ diyerek ikiyüzlülüğünüz ortaya çıkıyor. herkes senin gibi münafık alevi postluların ne olduğunu biliyor susta daha rezil olma.
ali muhsin

Mesaj gönderen ali muhsin »

Tamam iste en sonunda kimligini kendin ortaya cikardin,
Dinime küfreden müslüman olsa
vs diye yazmissin demeki Sebatayist oldugnu kabul ediyorsun... yazdiklarinda bunu onayliyor..simdi kim ikiyüzlü Munafik Beyazit politikalarini yürütüyor onuda artik herkes anladi ve biliyor ..seni ben Sebatayist Dininle basbasa birakiyorum ..sen ve senin gibilerde Alevi Toplumunu rahat biraksin, sünki senin gibi Siyonist bozmalari devamli Alevilik maskesini kulanarak Mide bulandiriyorlar ..en sonunda belli ettin kimligini bize artik is kalmadi, yani cirpinip dahada batakliga batma ,zaten ne oldugun ta bastan belli idi ..hadi ugurlar olsun Doktorlarina selam söyle ,Tedavilerini eksik etme ,krizlerine dikkat et ...buraya girmeden evel efendilerin seni zaten taktis etmisler galiba kizilhac masonik teskilatlar Bektasi kurumlari falan ,ama görüyorsunki bir ise yaramiyor yazdikca masken düsüyor ....

“Tv, Gazete ve Dergiler” sayfasına dön