Konuşan Kuran (İmam Ali'nin Kitapları)

Kullanıcı avatarı
huseyn esedi

Konuşan Kuran (İmam Ali'nin Kitapları)

Mesaj gönderen huseyn esedi »

Allah'ın selamı hakka uyanlara olsun. Üç yıllık bir çalışmanın ardından İmam Ali'nin velayetine dair Peygamberimizin ve İmam Ali'nin kendi dilinden delillerle yazmış olduğumuz Konuşan Kuran isimli kitabı çıkarmış bulunuyoruz. Bu kitapta inkarcıların karşısında durarak İmam Ali'nin ve Peygamberimizin Konuşan canlı Kuran olduğu ispatlanmıştır. İmam Ali; Ene Natık el Kuran. Yani Ben Konuşan Kuran'ım dediği sünni ve Alevi kaynaklarında yazmaktadır. Bunun dışında bir de İmam Ali'nin kendi yazdığı kitaplarla ilgili bilgiler ve kitaplarındaki bazı yazıların yayını yapılmıştır. Kitapta İmam Ali denilebilir ki konuşturulmuştur. İmam Aliyle ilgili şüpheli olan her şey yaklaşık olarak aydınlatılmıştır. Allah'a emanet olun. Vesselam

Yazarlar=Muharrem uçan&Ümit Atlı
alone_man

Mesaj gönderen alone_man »

kitabı nasıl kimden ne fiata isteyeceğiz bilgi verirmisiniz?
Kullanıcı avatarı
huseyn esedi

Selam

Mesaj gönderen huseyn esedi »

eğer istanbuldaysan ehlibeytyayıncılık ve zeynebiye kitap evinden alabilirsin eğer istanbul dışındaysan msn adresimi ekleyin bensizi yönlendiririm
AZADİ

Mesaj gönderen AZADİ »

hüseyin esedi can

kitabı temin ettim. İnşaallah Alevi kardeşlerimiz bunun gibi çalışmalardan istifade etmeyi bilirler.

Genç kardeşlerimizin de gayretlerini taktir ediyorum. Allah daha fazlasını nasip etsin inşaallah.
Eğer iman etmiyor ve Allahtanda korkmuyorsanız bari şu dünyada özgür kişiler olun.

Şehidlerin Efendisi Hz.İmam Huseyin (a.s)

“Kitaplar” sayfasına dön