Osmanlı Mikrobu Günümüze Nasıl Yansır?

Hasan Akça

Mesaj gönderen Hasan Akça »

Osmanlı mikrobunu önleyemezsek günümüzde de yaşar ve her tarafı sarar helak eder mutsuz umutsuz eder hatta osmanlı hayranlarını bile sarar çünkü bu mikrobun ideolojisi yoktur sadece yok etmek içindir bu mikrop muaviyenin yezidin taşıdığı mikrobun mutasyona uğramış halidir.
İŞTE BİR ÖRNEK;

Kapı açılır açılmaz içeri girdik hepsini yere yatırdık ne yapacağımız konusunda talimat almak için abdullah çatlıya birini gönderdik abdullah eter ve pamuk vermiş hepsini tek tek bayıltıp öldürelim demiş dışarı çıkıp arabada bekleyen abdullahla konuştum
-evde öldürmek zor olacak ikişer ikişer götürüp öldürelim dedim
-olur dedi
iki kişiyi büyük reisin arabasına bindirip eskişehir yoluna götürdük.
Müsait bir yer bulup ikisinide yere yatırıp kafalarına ateş ettik geri döndük
böyle zor olacağını anlayınca abdullah
-tek tek boğalım bunları dedi
bir tanesini zorla boğdum
diğer dördünü bu şekilde öldürmek zor olacaktı arkadaşları gönderdim
sonrada sedirin üzerinde bulunan dört kişiye yakın mesafeden ateş ederek mermilerin hepsini boşalttım.
silahıda götürüp abdullaha verdim.

Kaynak:Cüneyt özdemir önemli işler dairesi ,sh:91
mahkeme zabıtlarında haluk kırcının ifadesinden alıntı
eylül 1978 bahçelievler katliamı
alone_man

Re: Osmanlı Mikrobu Günümüze Nasıl Yansır?

Mesaj gönderen alone_man »

Hasan can
ülkemizde sahte hizbullahçıların !! domuz bağı cinayetlerinide
güneydoğudaki cinayetleri
susurlukçuların cinayetlerinide unutmayalım
sivas gazi çorum katliamlarıda aynı mikroptandı
hatta bir mayıs katliamı bile bu osmanlı mikrobunun yüzündendi
Çeri

Mesaj gönderen Çeri »

O yıllarda ifadelerin nasıl alındığı malumdur.İşkenceler sonuçu pek çok vatandaşımız işlemedikleri suçları üstlenmek zorunda kalmışlardır.
Dünyanın her tarafında görülen,görülmüş ve görülecek olan şeyleri ısrarla sürekli gündemde tutmaya çalışmanız iyi niyetli bir hareket değildir.Bu şekilde toplumsal barışa katkıda bulunmuyorsunuz.
Benim bu konularda alnım açık başım diktir.
Kusura bakmayın ama asıl sizlerdeki mikrobu araştırmak gerekli.
Hasan Akça

Mesaj gönderen Hasan Akça »

Çeri yazdı:O yıllarda ifadelerin nasıl alındığı malumdur.İşkenceler sonuçu pek çok vatandaşımız işlemedikleri suçları üstlenmek zorunda kalmışlardır.

çeri can
bu ifade olaydan yirmibeş yıl sonra alındı yani zamanaşımı doldurduktan sonra yakalandılar o yüzden itiraflarında rahattılar baskı görmediler af kapsamına girdiler

Dünyanın her tarafında görülen,görülmüş ve görülecek olan şeyleri ısrarla sürekli gündemde tutmaya çalışmanız iyi niyetli bir hareket değildir.Bu şekilde toplumsal barışa katkıda bulunmuyorsunuz.
Benim bu konularda alnım açık başım diktir.
Kusura bakmayın ama asıl sizlerdeki mikrobu araştırmak gerekli.
tarihle yüzleşmek farzdır farz nedir bir düşün istersen firavunların nemrutların hikayeleri boşunamı anlatılıyor
alnın dik olsaydı katillerin avukatı gibi tavır koymazdın hangi rahatsızlığından dolayı bu katil şebekesini koruyorsun?o katillerin benzerlerinin birgün seninde kapına dayanmayacağına o kadar emin olma
Musa Özateş

Mesaj gönderen Musa Özateş »

geçen hafta ankarada birkaç kitapçı gezdim ve osmanlıyla ilgili kitapların çoğaldığını gördüm hemen çoğu övgü amaçlıydı araştırma diye tarih diye sunuyorlardı ama biraz dikkat edince mikrobu yaymak istedikleri anlaşılıyor
Çeri

Mesaj gönderen Çeri »

Musa Özateş yazdı:geçen hafta ankarada birkaç kitapçı gezdim ve osmanlıyla ilgili kitapların çoğaldığını gördüm hemen çoğu övgü amaçlıydı araştırma diye tarih diye sunuyorlardı ama biraz dikkat edince mikrobu yaymak istedikleri anlaşılıyor
Bu tür kitapları ikiye ayırmak gerekir.
1.si para kazanmak için yazılıp yayınlanan kitaplar.
2.Ülkemizde gerçek anlamda Türkçü-Turancı bakışın yayılmasını engellemek için yayınlanan kitaplar.
Ama tabiki konuyla ilgili yayınlanmış bilimsel eserleri ayrı tutuyorum.Bu konuda meraklı arkadaşlara Yeditepe Yayınlarının kitaplarını tavsiye ederim.İstanbulda olan arkadaşlar.Eyüp Sultan Meydanındaki Kitap Satış Çadırından Yeditepe yayınlarının kitaplarını %50 indirimle satın alabilirler.

“Osmanlı'nın Gerçek Yüzü” sayfasına dön