iste Diyanet-Bektasi sinsiligi !

ali muhsin

iste Diyanet-Bektasi sinsiligi !

Mesaj gönderen ali muhsin »

Yillarca Alevi kisvesine bürünen ve Aleviligi Cesitli kuruluslara Pazarlayip Muaviyelestirmek isteyen Bektasiler, yerine gelir Camilere karsi olduklarini ve biz Uyanan Alevilere karsi Salya Sümük saldirarak Bizlerin Sözde Alevileri Asimile etmek istedigimizi yazip söylediklerini ve cokca yaygara yaptiklarini defalarca gördük ..Asagidaki haberde Bektasilerin Diyanetle nasil Muaviye taktikleri ile Asimile etmek istediklerini ve Bektasilerin, Diyanetin Asimile Projesine ne kadar Destek verdiklerini bir kez daha ispatlamis olacagiz...!!Haberde ,Alevileri " Hz Ali " ismi ile Muaviyelestirmek isteyen Diyanet, Bektasilerle birlik olup üst kati Diyanet Camisi, asagi katlarida Cemevi Asevi gibi Yer vermeleri Alevileride böylece Sinsice kendilerine cekip kolayca Asimile etmek icin Plan hazirladiklarini ve Diyanetle Bektasilerin, Mazlum Alevilerin icine nasil Kurnazca sizip Muaviyelestirmek istedikleri acikca gözler önüne sermektedir ..iste o Haber ve iste Diyanet Bektasi, Muaviye Sinsiligi !!!!

Üstte cami altta cemevi

Resim

Ordu’nun Fatsa ilçesinde Sünniler ve Aleviler ibadetlerini aynı binada özgürce yapıyor. Alttacem törenleri yapılırken üstte namaz kılınıyor

Ordu’nun Fatsa ilçesinde 1996’da açılan Hazreti Ali Cami ve Cemevi 14 yıldır altlı üstlü hizmet veriyor. Alt katta cem törenleri yapılırken üst katta cemaat namaz kılıyor.
100 haneli Fatih Mahallesi’nde bir grup vatandaş tarafından 1995 yılında ‘Cemevi ve Cami Yaptırma Derneği’ kuruldu. Bir hayırsever vatandaş tarafından bağışlanan 174 metrekare arsaya alt katı aşevi, ikinci katı cemevi ve üçüncü katı cami olan bir bina inşa edildi. Bir yılda tamamlanan Hazreti Ali Camii ve Cemevi hizmete açıldı.

Hoşgörü mesajı veriliyor
Aleviler ve Sünniler bir arada ibadetlerini sürdürerek yıllardır herkese hoşgörü ve birlik mesajı verdi. Binada yıllardır sorunsuz bir şekilde ibadet edildiğini söyleyen Cemevi ve Cami Yaptırma Derneği Başkanı Ali İhsan Kartal, “İsteyen camiye, isteyen cemevine rahatlıkla gidebiliyor. Her türlü dini törenlerimizi herkes kendi inancına göre burada yapıp yaşayabiliyor” dedi.
Alevi kökenli olan cami imamı Ali Rıza Güvenkaya da, “Ben de bu camianın içinden geldiğim için bu töreleri çok iyi biliyorum. Diyanet görevlisi olarak başka bir ilde görev yapıyordum. Buradaki vatandaşlar beni tercih ettiler. Tercihen buraya geldim. ‘Gelin canlar bir olalım, diri olalım’ sözü burada yaşanıyor” diye konuştu.

milliyet

---
Bu Haberde Bektasilerin "Hosgörüsü" Asimile oludugunu acikca görebiliyoruz !!!..Ayrica Sözde Alevi Kökenli Bir imam Nasil olurda Diyanetin izinden gider ? buda tuhaf degilmi ? .." Sözüm onlara "Asimilenin Daniskasini anlayabiliyormusunuz ?
Aleviler, Al-i Muhammedin Yetim ( UNUTULAN ) Evlatlarıdır
Allahume Salli Ala Muhammed ve Al-i Muhammed
------
Insana Secde etmek ,insanlik onurunu ayaklar altina almak demektir !
Insana Secde etmek ise insanlik icin bir Zillettir !
Musa Özateş

Re: iste Diyanet-Bektasi sinsiligi !

Mesaj gönderen Musa Özateş »

şaşacak birşey yok
yıllar önce bunu halkımıza anlatmıştık

sizlere cemevi yapacaklar sonra buralara diyanet hocası atayacaklar ve sinsice sünnileştirecekler demiştik
her cemevinin arkasında karanlık güçler vardır ve plan işlemektedir
bu yüzden biralevi cemevi yezitleştirecek sizleri uyanık olun demişti

“Alevilik - Bektaşilik Ayrımı” sayfasına dön