RAMAZAN

ali muhsin

Re: RAMAZAN

Mesaj gönderen ali muhsin »

Zaten Fiziksel Siddet kulanamasin o baska , seni yeteri kadar tanidik onun icin birde özel Maillerimizde kafa sisirmeni istemem ..ayrica burda Siddet kulanan Cok Bektasileri kendi gözlerimizlede gördük ..Forumda yiginla Belgeler var aslinda coktan bizi tebirk etmem gerekirdi..neyse artik senle Polemige girip konulari dagitmana izin vermeyecegim .
Aleviler, Al-i Muhammedin Yetim ( UNUTULAN ) Evlatlarıdır
Allahume Salli Ala Muhammed ve Al-i Muhammed
------
Insana Secde etmek ,insanlik onurunu ayaklar altina almak demektir !
Insana Secde etmek ise insanlik icin bir Zillettir !
şahturna

Mesaj gönderen şahturna »

niye ne oldu?ben sana şiddet kullanmam dedim,benim tarzım değil,ha gerekirse kavgadan as
la kaçmayız,ama senin yüzyüze tartışacak cesaretin ve bilgin yok,sanal dünyanda sallamaya
devam,ama benim kendime ve bilgime güvenim tam,hodri meydan,kralınız gelsin...
ali muhsin

Aklin sira simide Sovalyecilik oynuyorsun, Bektasiler Siddet kulanirsa senin gibi Zir Cahilleri öne sürerler,Sen burda Nedi-ü belirsiz Dedelerin Avkatligini yapip burda Laf gebeligi yapacagina Senin asil Karalin gelsin !! Gelemezler Sünki onlar Postlarinda oturup Padisah hayati yasarlarken, Senin gibi Enayilerde onlarin keyflerini korumakla Görevlidir..!
gerekirse kavgadan asla kaçmayız
Zaten isiniz Provokatörlükle Bos enerji harcamaktir, bunada kavga diyorsan aklina sasarim ..Bak Cocuk ....,Lafsen Rezil olup ona buna saldirdin. O yetmedi Dini inanclarimiza Saldirip Hakaret ettin , Delill ve kaynaklarimizi Cürütemedigin gibi careyi Salya sümük Saldirip Ahlak sinirlarimizi zorlamakta aradin , simdi Yok karsima cikin , Kavga vs sözlerle Kabadaylikmi tasliyorsun ..zaten Burda Yeteri kadar Rezil bir haldesin , Karsina ciksak zaten aklin tam Sasar ..Simdiden sasmis,ya neyse ...Bak Cocuk...... Burda laf gebeligi yapip ona buna saldirip Papazin Papagani gibi ayni seyleri zirvalayip Vaktimizi harcama , ilede canin kavga istiyorsa bazi yerlerde Sokak Serserilerle boldur , ya oraya git Komplekslerini Sakinlestir veya git bir Lunaparka orda vaktini harca ...Fazlada Polemik yapip Vaktimizi burda harcama !! Rezilde olsan büyük bir Yüzsüzlükle " Cevap " , yazabiliyorsun sünki Asagilik kompleksin var !! acinacak haldesin !!...Haddini iyice astin simdi masumluk rolü üstlenip kendi yaptigin Cirkin saldirilari bize yüklemeye hakkin yok...!
------
3nokta

Mesaj gönderen 3nokta »

Arkadaş ceza aldığı için geri dönmesini beklemeliyiz.
nokta koymuyoruz artık cümle sonlarına
noktayı koyacak olan sensin anlasana
. . .
Çeri

Mesaj gönderen Çeri »

Aslında yazılan şiir Ehli Sünnet açısından bir öz eleştiri olarak hoş karşılanabilir.
lamekan

Mesaj gönderen lamekan »

yav bu siteye girince keyfim yerine geliyor. uzun zaman girememiştim. esselamın aleyküm diyelim evveli. gördümki bir turna alaca kuşlarla çarpışır durur.
bir ara bende çok uğraştım birşeyler anlatmaya velakin olmadı ama yine dayanamadım. biz alevileri bektaşi diye adlandıramazsınız bizler kızılbaş alevileriz, sizleri artık yadırgamıyorum zira şeriat ehlinde normaldir söylemleriniz. biz tarikat ehli olarak alıştık artık. gerçi yinede alışamayanlar var. sevgili canlardan ricam ilahi aşkın dışa yansıması olan semahı bu şekilde aşağılamamalarıdır ve sünnilikle bağdaştırmamalarıdır.
ali muhsin

lamekan yazdı:yav bu siteye girince keyfim yerine geliyor. uzun zaman girememiştim. esselamın aleyküm diyelim evveli. gördümki bir turna alaca kuşlarla çarpışır durur.
bir ara bende çok uğraştım birşeyler anlatmaya velakin olmadı ama yine dayanamadım. biz alevileri bektaşi diye adlandıramazsınız bizler kızılbaş alevileriz, sizleri artık yadırgamıyorum zira şeriat ehlinde normaldir söylemleriniz. biz tarikat ehli olarak alıştık artık. gerçi yinede alışamayanlar var. sevgili canlardan ricam ilahi aşkın dışa yansıması olan semahı bu şekilde aşağılamamalarıdır ve sünnilikle bağdaştırmamalarıdır.
Yanlisin var arkadas.. Biz Alevileri Tassavvuf Sünni Bektasilerinden ayiriyoruz ..ama bunu halen anlamamissin ..Bizler Seriat Ehli Sizde Tarikat Ehlisiniz öylemi ..hani Sizde Dört Kapi kirk Makamlar vardi Degilmi.. ve ilk Kapi Seriat,ti degilmi ? yani Seriat, Tarikat, Marifet , Hakikat kapilari ..Sizdede simdi Seriat kanunlari yokmu ? yoksa kaldirdinizmi ? Alevilikte 12 Imam Düsüncesinde Tarikatciliga Sofuculuga yer Yoktur, desem sana kar etmez ,Siz yine Dönmenize bakin ! Zaten Sizin Dönderenler var !
------

“Alevilik - Bektaşilik Ayrımı” sayfasına dön