OSMANLININ BEKTASILERI (RESIM)

ali muhsin

OSMANLININ BEKTASILERI (RESIM)

Mesaj gönderen ali muhsin »

(Resimleri buraya tasidim )

..Osmanlinin korumasi altinda olan Bektasiler keyf sefasi sürmüs Alevi katliyamlarinda Osmanliya destek vermislerdir ..Resimde gördügünüz Bektasi önderinin gögüsünde olan Osmanli nisanesidir ..kiyaslanmasi icin örnek olarak , bazi Osmanli Padisahlarinin resmini sunuyorum ve gögüslerindeki Niasnenin Bektasi dedesinin gögüsünde tasidiklari nisane aynidir !!

Resim
Sultan Abdül Aziz Pasa

Resim
Mehmet Resat Pasa

Resim
Sultan Murat V Han Pasa

Resim

Resim
ve Osmanli Bektasi Pasasi !!

Görüldügü gibi Bektasinin taktigi nisane Osmanli nisanesinin aynisidir ..ohalde Osmanliya Tarih boyunca hizmet eden Bektasiler Nasil Alevi olabilirler ??? ki Osmanlin nisanesini Gururla takmislar ..simdi ise zihinlerinde tasiyorlar ...!!

ek: Aleviligi Bektasilikle es Tutan kisilere sormak gerekir kimlerin izinden gittiginizin farkindamisIniz acaba ? Görün ve Düsünün !! ZIRA BEKTASILIGI SAVUNMAK OSMANLIYI SAVUNMAKTIR..!! VE BUGÜN BAZILARI FARKINDA OLMADAN BEKTASILIGI SAVUNARAK AYNI ZAMANDA MODERN OSMANLININ GÖRÜSLERINI SAVUNUYORLAR !!!
En son ali muhsin tarafından 01 Ara 2008, 22:33 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
KARAPAPAK MURAT

Mesaj gönderen KARAPAPAK MURAT »

yahu bir nişane takmayla sünni mi olunuyor ne zır cahil adamsın söylediklerine ancak çıkarcılar inanır. ben sünni bir polis ile aynı armayı taşısam sünni mi olacağım??? Bektaşileri savunmak osmanlıyı savunmak olsaydı aleviler bugün bu ülkenin sahibiydi çünkü aleviler hep bektaşiliği savundular ve bu uğurda can verdiler sen bunun zıddını söyleyerek Alevi tarihine saldırı yapıyorsun. önceden verdiğim örneklerde de Saddamın halepçede kendi gibi 5500 şafiiyi öldürmesini saddam=şii olarak mı yorumlayacağız yoksa yavuzun kardeşlerini ve babasını katletmesini ve birçok isyancı sünniyi öldürmesini Şah sevdalısı gibi mi yorumlayacağız yahu biraz akıllı ol akıllı ne dediğini bil. Alevileri asimile etmekten BEYNİN SULANMIŞ eee yazda geliyor biraz motoru soğut gerçeğe dön yolun açık aklın çalışa ola
Hasan Akça

Mesaj gönderen Hasan Akça »

KARAPAPAK MURAT yazdı:yahu bir nişane takmayla sünni mi olunuyor ne zır cahil adamsın söylediklerine ancak çıkarcılar inanır. ben sünni bir polis ile aynı armayı taşısam sünni mi olacağım??? Bektaşileri savunmak osmanlıyı savunmak olsaydı aleviler bugün bu ülkenin sahibiydi çünkü aleviler hep bektaşiliği savundular ve bu uğurda can verdiler sen bunun zıddını söyleyerek Alevi tarihine saldırı yapıyorsun. önceden verdiğim örneklerde de Saddamın halepçede kendi gibi 5500 şafiiyi öldürmesini saddam=şii olarak mı yorumlayacağız yoksa yavuzun kardeşlerini ve babasını katletmesini ve birçok isyancı sünniyi öldürmesini Şah sevdalısı gibi mi yorumlayacağız yahu biraz akıllı ol akıllı ne dediğini bil. Alevileri asimile etmekten BEYNİN SULANMIŞ eee yazda geliyor biraz motoru soğut gerçeğe dön yolun açık aklın çalışa ola
ya sen hakketen ne münafık adammışsın bari gizlesende herkes her konuda hemen ne olduğunu anlamasa
burada sadece bir konu verilmiş ve hemen balıklama atlamışsın sitenin bektaşi osmanlı bölümünde birçok kanıt var ama hakketen nerde sende o akıl ve kalp
Osmanlının yeniçerisi bektaşilere bağlı işte sana ilişki
Yeniçeriler her alevi katliamına katıldılar işte sana ilişki
Osmanlı Bektaşilere hiç Kızılbaş demedi işte sana ilişki
Bektaşi dede babaları Osmanlıdan sürekli beslendi işte sana ilişki
Bektaşi önde gelenleri Osmanlıya sürekli asker ve vergi topladılar işte sana ilişki
Hacı bektaş merkezini Osmanlı yönetti korudu vakfiye yaptı yardım yaptı tamir yaptı onarım yaptı işte sana ilişki
Bektaşi önderleri üst mevkilerde yer aldı işte sana ilişki
Hatta sitenin ilgili bölümünde yazılmış 2 tane Osmanlı halifesi bektaşiydi işte sana ilişki
Sen tam bir fitne fesat yığınıymışsın yani et yığından başka bir şey değilsin ve varya bende tek yetki olsa değil sana yazdırmak sana öyle bir yazardımki 7 kat yerin dibine girerdin ya dua etki buradakilerin bakışı anlaşıyla bu konuda pek anlaşamıyorum ama onlarında birgün benim gibi düşüneceklerine eminim
ali muhsin

Mesaj gönderen ali muhsin »

By Murat Karapapaz

zaten böyle elestiride senden bekliyordum ne zaman Bektasiligin kirli ve karanlik tarihlerini ortaya cikardigimizda Paniklenip Parliyorsun ! Bektasiler Osmanlinin kulu kölesi idi ve Alevi katliyamlarinda Osmanli ile beraberlerdi simdi kalkimis bunlari cevirip carpitiyorsun..öyle zavvali bir kisilige sahpisinki ikili oynayarak Bektasiligin köleligini yapip cirpinoyrsun .Fatih Altayli gibi zamanin Haricilerini savunan biri, tabiki Osmanlinin üretigi Bektasiligi hemen hemen savunur ! " ne olmus yani Altayli Siiligi kücümsemis, ne olmus yani Bektasiler Osmanli ile beraber olmus ,bunlarin ne gerigi var ,Aleviler katledilmis, Bektasiler Alevileri pazarlamis bunlari aciklayma ne gerek var sanki , sonucta Alevilik Bektasiliktir " diyen Ahmagin birisisin ! Benim Beynimin suladigini yaziyorsun su Temizdir Saf ve Berrahdir. Ama senin Beyninde ise Bulasik Sulari dolasiyor !! zaten Alevi Toplumunu ucumura sürükleyen sen ve senin gibi Osmanli ( Sebatayist ) Bektasilerini koruyan onlarin kirli camasirlarini ört bas eden kisilerdir ! devami gelecek hic merak etme !
ceren

Mesaj gönderen ceren »

Hasan Akça yazdı: sitenin bektaşi osmanlı bölümünde birçok kanıt var ama hakketen nerde sende o akıl ve kalp
Osmanlının yeniçerisi bektaşilere bağlı işte sana ilişki
Yeniçeriler her alevi katliamına katıldılar işte sana ilişki
Osmanlı Bektaşilere hiç Kızılbaş demedi işte sana ilişki
Bektaşi dede babaları Osmanlıdan sürekli beslendi işte sana ilişki
Bektaşi önde gelenleri Osmanlıya sürekli asker ve vergi topladılar işte sana ilişki
Hacı bektaş merkezini Osmanlı yönetti korudu vakfiye yaptı yardım yaptı tamir yaptı onarım yaptı işte sana ilişki
Bektaşi önderleri üst mevkilerde yer aldı işte sana ilişki
Hatta sitenin ilgili bölümünde yazılmış 2 tane Osmanlı halifesi bektaşiydi işte sana ilişki

bütün bunları bizim aleviler nasıl oluyorda göremiyorlar hayret ediyorum.

“Alevilik - Bektaşilik Ayrımı” sayfasına dön