Hak Yolunda Olan Canlara

HakYolunda

Hak Yolunda Olan Canlara

Mesaj gönderen HakYolunda »

EUZUBILLAHIMINESSEYTANIRACIMBiSMILLAHIRRAHMANIRRAHIM.

Selamun Aleyküm Hayirli Cumalar.
Hak Yolunda Olan Canlar..

Uzun zamandir siteyi uzaktan takip ediyorum,ve Konulari arastiriyorum bir yandan da üyelerimizin ve site yöneticilerin yorumlarini okuyorum.Artik yazmam icin zamanin geldigini düsünüyorum.
Olaylara tarafsiz yönüyle bakmak gerekiyor.Hak gözüyle bakip karar vermek gerekiyor
dü$ündügüm ve mantigimin kararlariyla degil.Zaten her$ey belli öyle degil mi canlar?Her$ey ortada sadece yolumuzu seciyoruz.
Herkez Yaptigindan Sorumludur..!!

Acaba gercekten bizler HAK yolunda olmak icin caba sarfediyorsak nedir bu karga$a nedir bu tela$?Neden bu kadar kari$tirip corba yapiyoruz?Gerceklere dogru yönüyle bakip karar vermek gerekiyor sadece kendi dü$üncelerimiz ile degil.Dogru olan bir$eyi nasil oluyorda degistirebilip kendi yorumumuzu katip olaylari corap sökügü gibi yapiyoruz?Bu gücü bize kim veriyor?Allah bizden bunun hesabini sormucak mi?
Aklimiza ba$imiza alalim lütfen Kuran"nin yolundan gidelim ki HAKKIN YOLUNDAN SAPMIYALIM!!
Bazi canlar varki onlar kendilerini cok iyi biliyorlar,Nick degistirip degistirip buraya geliyorlar Nickler degisiyor ama düsünceler degismiyor.Bizler cok iyi biliyoruz kimin kim oldugunu anlatmaya hacet yok.
Sadece karga$a cikarip gidiyorlar ama onlar hic sevinmesin.Bizim Alllahtan korkumuz var,Bizler Ehlibeyt yolunda olup insanlari HAKKA davet ederiz.Ama Hak Yolunu $a$iripta Batil Yoluna gidenede bir$ey yapamayiz.

$imdi Seygili Canlar,
Lütfen hepimiz Bir Olalim.
Yüce Rabbimiz Bizleri Peygamber Efendimizin (s.a.v) Muhammed Ali Yolundan 12 Imamlarin Yolundan Kuran"nin I$igindan Nurlu Yolunda Olmayi Nasip Eylesin Ehlibeyt Sancaginin Altinda Bizleri Birlestirsin.
Amin

HAK YOLUNDA OLANLARA SELAM OLSUN..

Yüce Rabbim Hz.Mehdi Efendimizin Zuhurunu Bir An Önce Gercekle$tirsin.

ALEVILER KENDI ICLERINDE BÖLÜNDÜLER,AMA HAK YOLUNDA OLANLAR HIC BIR ZAMAN BÖLÜNMEZLER..BIZLERIN ICINDE BA$TA HZ.Allah VE HZ.MUHAMMED VE KERBALA DA KANA BULANAN YARENLERIN A$KI ILE HZ.ALi HZ.HASAN HZ.HÜSEYIN A$KI ILE YANIP TUTU$URKEN.
KENDI ICLERINDE BÖLÜNEN TOPLULUGA SESLENIYORUM BEN NERDEYIM NASIL BI OLAYIN ICINDEYIM DIYIPDE SORULAR SORAN BIR CAN NEDEN HAK YOLUNU GÖRÜPDE ALLAHU TEALANIN DERGAHINA SIGINMIYOR??EYY CAN RUH BEDENDEYKEN SOR KENDINE BU SORUYU BEN NEYAPIYORUM HANGI YOLDAN GIDIYORUM.NEREYE GIDICEM SORULARINI SORUP DOGRU YOLU HAK YOLUNU BULMAK VARKEN NEDEN BATIL YOLU TERCIH EDERSIN?

ARTIK TERCIH BU SORULARI KENDISINE SORUPTA CEVAP BULAMIYAN CANLAR ICINDIR.
ZATEN ALLAHU TEALANIN DERGAHINDA OLAN BIR CAN KENDISINE BU SORULARI SORMAZ.O CAN DAHA ONCEDEN SORMUSTUR KENDISINE ARTIK DAHA ZOR SORULARA BASLAMISTIR..

Allah YAR VE YARDIMICIMIZ OLSUN..
SELAM VE DUA ILE ALLAHA EMANET OLUN..
Hz.Ali(s.a)İnsanların kalbi vahşi ve başıboştur; kim onlarla ilgilenirse onlara doğru cezbolur.
_________________________________________________[highlight=#00BF40][font=Goudy Stout][/font][/highlight]
Allâhümme salli alâ Muhammedin ve alâ âli Muhammed.

“Kırklar Cemi Masalı” sayfasına dön