Mirac ve Kırklar Cemi (Alevi-Bektaşi İslam Ekolü)

ali muhsin

Re: Mirac ve Kırklar Cemi (Alevi-Bektaşi İslam Ekolü)

Mesaj gönderen ali muhsin »

Pir Türkmen nikli Vatandas

Önce haddinizi bilmenizi ve buraya paldira palas girip salya sümük saldirmamanizi tavsiye ederim ! Yazinda neci oldugun belli olmadigi gibi buraya girip adeta Tefrik Tohumlari ekmek istediginiz anlasiliyor ! Akliniz varsa düzeyli bir sekilde yazar Hakaret etmeden düsüncelerinizi aciklayabilirsiniz aksi halde bizzat Banlanmanizi saglayabilirim !! Ayrica senin mektebin Baskalarina hakaret etmeyimi ögretti ? varsa kanitin yazarsiniz ! Hakaret yerine Tezlerimizi cürütebilirseniz ne ala size ..yok eger hakaret etmeye devam ederseniz burda bir dakika bile barinamazsiniz !! Merak ediyorum Siz bir yere davet edildiginizde ev sahibinede böyle saygisizlik yapiyormusnuz ? Bumu sizin Mantiginiz ? Yazik size !!!
Aleviler, Al-i Muhammedin Yetim ( UNUTULAN ) Evlatlarıdır
Allahume Salli Ala Muhammed ve Al-i Muhammed
------
Insana Secde etmek ,insanlik onurunu ayaklar altina almak demektir !
Insana Secde etmek ise insanlik icin bir Zillettir !
Çeri

Mesaj gönderen Çeri »

PirTurkmen yazdı: Kökleri İsmaililiğe dayanır.
Pir Sultan'ın Kul Himmet'in Nesimi'nin yolundan gideriz.
Anadolu Alevileri 12 İmamcıdır .Ama sizin dediğiniz İsmaililer 7 İmamcıdır.
Pir Sultan, Kul Himmet, Nesimi(Gerçi Nesimi`ye Sünniler`de sahip çıkıyor.) gibi isimler`de 12 İmamcıdır.

Günümüz`de İsmaililerin Lideri olan "Ağahan" ünvanlı kişi her yıl Hindistan, Pakistan gibi fakir ülkeler`de yaşayan İsmaililer den tartılarak ağırlığınca altın topluyor.
Gençliğin`de o altınları Avrupa ve Amerikan sosyetesiyle harcıyordu.Hatta bir ara ünlü bir artisle`de evlenmiş.Evlendiği artisde güya Müslüman(İsmaili) olmuş.
Hasan Akça

Mesaj gönderen Hasan Akça »

Çeri yazdı:
PirTurkmen yazdı: Kökleri İsmaililiğe dayanır.
Pir Sultan'ın Kul Himmet'in Nesimi'nin yolundan gideriz.
Anadolu Alevileri 12 İmamcıdır .Ama sizin dediğiniz İsmaililer 7 İmamcıdır.
Pir Sultan, Kul Himmet, Nesimi(Gerçi Nesimi`ye Sünniler`de sahip çıkıyor.) gibi isimler`de 12 İmamcıdır.

quote]

şairler yön gösterebilir ama onları takip ederek o yönde gidemezsin
mesela pir sultan 12 imamların doğru yön olduğunu göstermiştir ama pir sultana tutunarak o yönde ilerleyemezsin çinki yolun şekli özelliklerini şairler bilselerde anlatamazlar fıkıh kitaplarına fıkıh bilen alim ve aydınlara ihtiyaç vardır şiir diliyle fıkıh anlatmak öğretmekte bugüne kadar başarılmış değildir
halk ozanlarını sevelim ama onları okuyup dinleyerek yola gidemeyeceğimizide bilelim
PirTurkmen

Mesaj gönderen PirTurkmen »

alone_man yazdı:
PirTurkmen yazdı:
Türk katili Yavuz'un zırvalarını tekrarlayan cübbeli şii!
daha ilk mesajında cami duvarına işemişsin
Ey zavallı
yavuzla ortak noktanız her ikinizde 12 imam düşmanısınız
ey zavallı onunla haşredilmeyesin dikkat et çünkü onun temel yoluna girmişsin

Hem yavuz'u sevmiyorum diyorsunuz hemde onun zırvalarını tekrarlıyorsunuz.
miracı 12 imamlar anlatmıştır önce biraz bilgilen sonra fikir beyan et

Sizin mirac anlayışınız sunniliğe uygun olduğuna göre sizde sunnisiniz.
Sunnilerle birkaç tarihi mesele dışında hiçbir farkınız yoktur.
Sakalınızdan cübbenize kdar herbişeyiniz sunnilerle birebirdir.

sünnilerle ve diğer din sahipleriyle ortak yanlarımızda aykırı yanlarımızda vardır bunları polemik demogoji konusu yapıp kendine güldürme ciddi şeyler eleştiriler getir buyur meydan senindir
kafirler çorap giyiyor sende giyiyorsun o halde kafirsin desem komik olmazmı?

Sen söyle bakalım sizin İmamınız sübyancı Humeyni 9 yaşından küçük bebelerle de cinsel ilişki kurulabilir fetvasını hangi kaynaktan alıyor??*

tüm konuları öğrendin fıkıhmı kaldı fıkıh kuralı nedir geneli nedir istisnası nedir özeli nedir bilirmisin? müçtehit olup fetva vermek için kaç yıl okumak gerekir bilirmisin? gerçi okumak araştırmak kim siz kimnsiniz işkembeden sallamak size yeterlidir okumaya ne gerek varki?

Alevilik Cafer-i Sadığın takiyye yoluyla yer altından yürüttüğü gizli örgütün ANADOLUDA zuhur etmiş halidir.

İmam Sadık açık açık 4000 kişiyi yetiştirdi gizli ve sinsi iş yapmadı önce ehli beyt ahlakını öğren okulu apaçıktı öğrencileride belliydi çünkü onun dönemi buna müsaitti anadoluya İmamın bilgisi şimdi gelmeye başladı şimdi yezit kim muaviye kimmiş herkes anlayacak

Bir Türkmen örgütlenmesidir.Kökleri İsmaililiğe dayanır.

12 imamları inkar eden ismaililiğimi halkımıza alevilik diye yutturacaksınız beyhude zavallı ömrünüz boşa geçecek haberiniz yok biz ahlaka bakarız türkmenmiş türkmüş kürtmüş bu faşistleri ilgilendirir zaten faşistlerle ortak yönünüzde şiilik düşmanlığıdır

Zamanında Sizin uyduruk Kabe'nizi yıkıp hacerülesvedinizi çalmıştık.
Ama hiç ebabil kuşları falan gelmedi?

evet hırsız olduğunuz bellidir zamanımızıda çalmaya çalışıyorsunuz ayrıca ebabil kuşlarının zahiri ve batını var biri zahiren helak eder diğeri batınen aslında helak olmuşsun ama farkında değilsin gören görüyor

Muhammed Bakr bir sözünde Kuran noksansız olsaydı Mehdi geldiğinde onu doğrulardı diyor.
kaynak rica etsek hangi eserinde bunu demiş?

Sizde Osman'ın uydurduğu Kuranla amel edip biz Ali şiileriyiz diyorsunuz

.
Kuranla sünnetle 12 imamla çatışarak nereye gideceğini zannediyorsun? belki dünya ateşinin sıcaklığı geçicidir ama cehennem ateşi ebedidir kurtulmaya çalış forumda Kuran eksikmidir yazılarını oku dua et yalvar Allaha da sanada hidayet etsin yoksa sonun kötü gözüküyor

Sonrada Anadolu Alevilerine çatıyorsunuz.
alevi biziz bizim eleştirimiz bektaşileredir anlamazlıktan gelmeyin hiç olmazsa tartılşırken onurlu davranın

Biz Humeyni'nin değil Pir Sultan'ın Kul Himmet'in Nesimi'nin yolundan gideriz.
Humeyninin sakallarıyla mutlu hayaller size

sen sadece iblisin yolundasın haberin yok pir sultan kalksa senin yüzüne tükürürdü zaten gittiiğinde öyle yapacak
Humeyninin bir tek sakalının teli bile senin fikirlerinden daha değerlidir

.
[/quote]

Sübyancı Humeyninin şii-alevi görünümlü soytarı sunnileri.
Humeyni kendi eserlerinde Kuran'ın bozulduğunu Muhammedin görevini gerektiği şekilde tamamlayamadığını söylüyor.
Daha Humeyniden haberi olmayanın Bektaşilerden ne haberi ola.
Sizin imamcığınız Humeyni 9 yaşından küçük bebelerle ilişkiye girilebilir diye fetva veriyor.
Yolunu sürdüğünüz adam Cafer Sadık değil soytarı humeyninin uyduruk fıkıh ve islami amel hükümleridir.
Pir Caferi Sadığın gerçek öğretisi oğlu İsmail aracılığıyla devam etmiştir.
Anadoludaki hali Bektaşilik-babailik'tir.
Muaviye ve Yezidde Ebu süfyan da namaz kılıyordu.İşe yaradı mı?
Hz Muhammedden önceki araplarda kabeye domalıyordu.
Sizde o hosturuktan eve gidip araplara para kazandrıyrsunuz.
Neymiş kabeyi ibraam yapmışmış.
Kabeyi ibrahim yapacakta Yahudilerin bundan haberi olmayacak öyle mi?
Sunni kafalı sübyancılar sizi.
AleviCaferi

Mesaj gönderen AleviCaferi »

Senin aklin yerinde mi? Dedenin verdigi demi biraz fazla kacirmissin herhalde. :D
Sakalınızdan cübbenize kdar herbişeyiniz sunnilerle birebirdir.
Sana bazi sakallilari göstermek istiyorum, beraber gülelim istersen: :wink:

http://www.youtube.com/watch?v=dxRdvsLpqgs

Sakal uzatmaninda bir usulu var. Bir sey yapacagiz diye yüzlerine gözlerine bulastirmislar.
Sizin mirac anlayışınız sunniliğe uygun olduğuna göre sizde sunnisiniz.
Bir üzüm tanesini 40'a nasil böldünüz merak ettim dogrusu. :lol:

Neyse... hadi sende en iyisi Bektes emmin gibi güvercin olup uc. Sahi oda güvercin donunda senin begenmedigin Kabeye gitmedimiydi ve haci olup dönmedimiydi? :lol:

[offtopic]Be hey sersem sen ne dersin Ali'ye
Ali'yi seversen gel doğru yola
Kafayı bulupta döndün deliye
Ali,yi seversen gel doğru yola

Başlan hikayeye dünyayı görmen
Kuran'dan anlaman bir ayet bilmen
Namazda Orucda, bize Hak demen

Kuranı reddeder çalarsın sazı
Cem kutsaldır diye yazarsın yazı
Kime yutturursun Allah'ın kazı

Hakka secde için birkere yatman
Sazına sözüne yoluna atman
Muharremi tutan, Ramazan tutman

Bilmezsiniz vallah dini imanı
Yaptığınız İmamlara reva mı
Boşa gider altın gibi zamanı

Abdal Kul Huseyin Ademin oğlu
Hakka giden tek yol Caferi yolu
Bizden ayrılanlar iblisin kolu
Ali'yi seversen gel doğru yola[/offtopic]
GERCEGE HÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜ!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
Resim

"Benim soyumdan gelenler değil, benim izimden gidenler bendendir" Hz.Ali(AS)
alevisesi
İletişim:

Mesaj gönderen alevisesi »

Sübyancı Humeyninin şii-alevi görünümlü soytarı sunnileri.
Humeyni kendi eserlerinde Kuran'ın bozulduğunu Muhammedin görevini gerektiği şekilde tamamlayamadığını söylüyor.
Daha Humeyniden haberi olmayanın Bektaşilerden ne haberi ola.
Sizin imamcığınız Humeyni 9 yaşından küçük bebelerle ilişkiye girilebilir diye fetva veriyor.
Yolunu sürdüğünüz adam Cafer Sadık değil soytarı humeyninin uyduruk fıkıh ve islami amel hükümleridir.
Pir Caferi Sadığın gerçek öğretisi oğlu İsmail aracılığıyla devam etmiştir.
Anadoludaki hali Bektaşilik-babailik'tir.
Muaviye ve Yezidde Ebu süfyan da namaz kılıyordu.İşe yaradı mı?
Hz Muhammedden önceki araplarda kabeye domalıyordu.
Sizde o hosturuktan eve gidip araplara para kazandrıyrsunuz.
Neymiş kabeyi ibraam yapmışmış.
Kabeyi ibrahim yapacakta Yahudilerin bundan haberi olmayacak öyle mi?
Sunni kafalı sübyancılar sizi.

7. Forum kullanıcılarını, doğrudan şahısları delilsiz yere aşağılamak, küçük düşürmek için başlık açmak, ileti yollamak yasaktır.
Hakaret, küfür içeren mesajların sahipleri önce uyarılarak uzaklaştırma cezası verilecek, bu yanlış tavra devam etmeleri halinde ise süresiz uzaklaştırma cezası uygulanacaktır. Alaycı üslup kullanmak uygun karşılanmamaktadır.

Bu uyarıyı dikkate almayan yazışma üslubuna devam etmeniz halinde forumdan uzaklaştırılacaksınız.
ali muhsin

Mesaj gönderen ali muhsin »

Pir Türkmen denilen Zavalli

Siz Bektasiler Vahabilerden farkinizin olmadigini ve ayni görüsü paylastiginizi defalarca yazmistik ! Sizin " Pir Dede Baba " deyipte Firavunlara Secde eder gibi Secde ettiginiz kisilerin Rezaletlerini yazmis olsak Cilt cilt kitaplar cikar. " Biz Sii degiliz ,Caferi degiliz " demeniz dahi sizin nasil bir Yezidi Zihniyetinin esiri oldugunuzu gösteriyor ! Imam Cafer Sadik (as) mi Bozuk agziniza alip sonrada Caferi olmadiginizi söyleyenlerde sizlersiniz.Imam Humyeni Emeperiyalist Gücleri yerle bir edip Ehli Beytin Nurunu Dünyada tekrar aydinlatiginda Sizin gibi Selefi görüslü Bektasiler bundan rahatsiz olmustu ! Oysaki Sizin Dede Baba Dediginiz kisilerin arkasinda Amerika israil Batili Gücler vardir ! bunu artik herkes biliyor ! Soruyorum Neden Taliban, El Kaide ,Vahabiler Selefiler Degilde , Imam Humyeniyi hedefe almisiniz ? Sünki Sizde ayni Vahabiler gibi düsünüp onlar gibi amel ettiginiz icindir ! Hatirlatalim ...Irakta 10 ve 11 inci Imamlarimizin Türbeleri Efendileriniz tarafindan tahrip edildiginde Sizler Cemevlerinde Saz calip ickilerinizi yudumluyordunuz ..Sizmi Alevisiniz ?
Hakaretlerinizi ise Size geri iade ediyoruz .zira kanit delill getiremeyen Zavalli Batil görüscüler careyi Hakaretlerde bulurlar ...

Hakaretvari yaklasiminiz tekrarlanmis Forum kuralarini ihlal ederek ayni uslubla Haraket etmissiniz ( Daha evel uyarildiginizi hatirlatirim ) .. Bu nedenle Webmasterimizin "Pir Türkmen" nikli denilen Saygisiz kisiyi Derhal Banlanmasini diliyorum !
Aleviler, Al-i Muhammedin Yetim ( UNUTULAN ) Evlatlarıdır
Allahume Salli Ala Muhammed ve Al-i Muhammed
------
Insana Secde etmek ,insanlik onurunu ayaklar altina almak demektir !
Insana Secde etmek ise insanlik icin bir Zillettir !
PirTurkmen

[offtopic]Siz Bektasiler Vahabilerden farkinizin olmadigini ve ayni görüsü paylastiginizi defalarca yazmistik ! Sizin " Pir Dede Baba " deyipte Firavunlara Secde eder gibi Secde ettiginiz kisilerin Rezaletlerini yazmis olsak Cilt cilt kitaplar cikar.[/offtopic]
Keh kehh kehhh..Tipik bir ehli sunni bakış açısı.
Peki söyle bakalım neden HAKK yarattığı Adem'e melekleri bile secde ettirmiştir.
Biz Hakkın yüzünü insanda görürüz çakma şiiler.
Siz ise camide duvar da uyduruk Kabe'de görürsünüz.
Duvar'ın boşluğun ve seccadenin önünde eğilmeyi ibadet sanan zihniyeti biyerlerden hatırlıyorum ama nerden :lol:
Ben Tanrı'nın yüzü gözü eli ve yanıyım(Pir Hz Ali)
İmam Tanrı'nın simasıdır(Pir Caferi Sadık)

Biz Hakk İnsanda İnsan Hakk'ta sırr-ı Batıni yolu üzerindeyiz.
Siz cami minarelerinde keramet aramaya devam edin :mrgreen:

[offtopic]Neyse... hadi sende en iyisi Bektes emmin gibi güvercin olup uc. Sahi oda güvercin donunda senin begenmedigin Kabeye gitmedimiydi ve haci olup dönmedimiydi?[/offtopic]

Bizim Kabe'miz Muaviye ve Yeizd'in babalarının yaptırdığı taş yığını değil insan'dır.
Bakıyorum bazen Pir Sultanı Nesimiyi falan savunmaya çalışıyorsunuz da
O adamların alayı Bektaşi'yi Pir bilmek bir yana taparlar.
Hadi bende seni fazla tutmiim sübyancı çocuk sapığı Humeyni seni bekliyodur :lol:
[offtopic]GERCEGE HÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜ!!!!!!!![/offtopic]
Çocuk sapıklarına(humeyni vb) HÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
alone_man

Mesaj gönderen alone_man »

PirTurkmen yazdı:Çocuk sapıklarına(humeyni vb) HÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

bu pisliği atmayı teklif ediyorum
muhtemelen daha önce atılanlardan birisidir çünkü aynı mantık aynı saplantı ve aynı ruh bozukluğuyla yazıyor
aynı adamı 2. defa kovacağız demekki
arsız iblis gibi kapıdan kovuyorsun bacadan girmeye çalışıyor
napcan kıyamete kadar süre verildi
PirTurkmen

[offtopic]napcan kıyamete kadar süre verildi[/offtopic]
Sur'a çoktan üflendi sen sesi duymadın :lol:

[offtopic]bu pisliği atmayı teklif ediyorum[/offtopic]
Ben bi aynayım.Bana bakan kendini görür.

[offtopic]muhtemelen daha önce atılanlardan birisidir çünkü aynı mantık aynı saplantı ve aynı ruh bozukluğuyla yazıyor
aynı adamı 2. defa kovacağız demekki[/offtopic]

Hayır bu forumda ilk defa yazıyorum..
Daha önce yazmış olsam emin ol sölerdim.
Aklın fikrin hayal aleminde dolanmak.
Humeyniyle elele.... :lol:

“Kırklar Cemi Masalı” sayfasına dön