Şiilik ile Alevilik Aynı mıdır?

Ebu Hasaneyn

Re: Şiilik ile Alevilik Aynı mıdır?

Mesaj gönderen Ebu Hasaneyn »

ali muhsin kardesim yazdi:
Bektasilik Yeztiliktir Vahabiliktir Bahailiktir.. Ehli Beyt Düsmanlaridir !! Alevilik ise Siiliktir Caferiliktir Ehli Beyt taraftarlaridir !! Carpitip daha fazla batma zaten Batmissiniz Batacaginiz kadar !!
Alah Allah farkindan bile degiller :D acaba bilerek mi yapiyorlar yoksa bilgisizlik ve cahilliklerinden mi?ben onu anlayamadim,ondan once mescidi nebeviyi yaptiran bizzat hz.peygamber s.a.a yani bunu dunya alem bilir ne diyim sorma gitsin :lol:
LA İLAHE İLLALLAH (celle celelehu) - MUHAMMEDEN (sallallahu aleyhi ve alihi vesellem) RESULULLAH - ALİYYEN (aleyhisselam) EMİR-EL MÜ'MİNİN VELİYULLAH -(KURTULUŞ YOLU) Allah (c.c) Hz.MUHAMMED (s.a.a.v) Hz.12 HAK İMAMLAR (a.s)
Dede-baba

Mesaj gönderen Dede-baba »

şimdi şii ve sünni yobazlarını nasıl tanıyacaksınız bakın size eşgallerini verelim... :D

[CENTER]Resim

son resme dikkat edin yobazlar neleri sevmez neleri duyunca görünce azraili görmüş gibi kaçarlar iyi bakın...

şimdi Bu yobaz sürüleri bakın neler yaparlar..

Bir örnek verelim..

"....Camilerden çıktılar.. dillerinde Allah-ü Ekber sesleri ellerinde meşalleler... İnsan avına çıktılar...

Madımakta semah dönenler, Hakk-Muhammed-Ali diyenler'i ateşe verdiler..

Hangi inançta insan yakmak var!... hangi inanç ibadet halinde olan insanları yakabilir... Oysa onlar semaha durmuştu Hakk aşkına... Muhammed Mustafa aşıkna... Ali-el mürteza aşkına...

Ateşe verilenleri suçlayanlar oldu. bahaneler bulanlar oldu.. Şimdi soralım bu zihniyete... Otelede yaktıklarınız ibadet için ordaydı.. birileride sizi camilerinizde ibadet ederken sizi ateşe verse geberin ulan yobaz sürüleri sizi efendiniz yezidin yanına göndriyoruz dese idi tepkiniz ne olurdu...

başkalarına yaptığınız bu hayvanlık size yapılsaydı aynen ne yapardınız? sizi inancınız nedeniyle ateşe verselerdi yine bahane mi bulurdunuz*

Oysa madımakı ateşe verenler cuma namazından çıkanlardı... O cami de ne fetva verildiyse... ne söylendiyse hayvan sürüleri madımak önüne yığıldı...din adına yaktılar o kişileri.. inançları gereği yaktılar.. bu nasıl inanç ise...

şimdi utanmadan hala bu katlimı savunanlar çıkabiliyor.. bu katliamı yapanları savunabiliyor..

yezit dininin temsilcileridir onlar İmam Hüseyin'in kerbelada karşısına gecenlerin tohumlarıdır onlar.. Nesimi'nin, halacı mansur'un kanına girenlerdir onlar..

iyi tanıyın o yobazları.. iyi tanıyın...

VE UNUTMAYIN ... UNUTTURMAYIN...

nOT: MADIKMAKTAKİ VAHŞETİ GÖREN BAŞI ÖNÜNE EĞİLEN SÜNNİ DOSTLARIMIZ YADA BAŞKA İNANÇTAKİ TÜM KİŞİLER SÖZLERİMİZ DIŞINADIR... LANET OLSUN SİVAS KATLİAMINI YAPANLARA...YAPANLARI SAVUNANLARA BAHANELER ARAYANLARA...

CÜMLESİNE LANET OLSUN..

Bu Dünya'daki adaleti de sağlamak adına bir imza verirmisiniz?

http://www.renkhaber.com/madimakmuzeolsun.asp

[/B][/COLOR]
ali muhsin

Mesaj gönderen ali muhsin »

Senin gibi Vahabi Zihniyetli Mason Bektasilerin verecekleri Cevapta ancak böyle Soytarilik olur ..Ne Bilimin var ne ilmin Palyaco Herif !!! Hakikatlere karsi simdi ne yapacagini sasirmis durumadisin !

Ayrica Su Yazin Asil kimligini gösterip senin aslinda ta bastan dedigimiz gibi Sebatayist Mason usagi Vahabi zihniyetli bir Bektasi Bozuntusu oldugunu gösteriyor Sahtekar Herif !!

Mason Bektasi Yazmis
nOT: MADIKMAKTAKİ VAHŞETİ GÖREN BAŞI ÖNÜNE EĞİLEN SÜNNİ DOSTLARIMIZ YADA BAŞKA İNANÇTAKİ TÜM KİŞİLER SÖZLERİMİZ DIŞINADIR... LANET OLSUN SİVAS KATLİAMINI YAPANLARA...YAPANLARI SAVUNANLARA BAHANELER ARAYANLARA...
Ayrica Sivasta, Ateist Salman Rüsdinin Dostu Aziz Nesinide Senilge davet eden Siz Münafik Bektasilerdir ,Fasistlerle bu olayi daha evel Plnaladigniz gibi Yine Fasistlerle Beraber Yaptiginiz katliamlarin üzerinden Probaganda yapip Cinayetlerinizi örtmeye kalkisiyorsunuz !! Sizin Gercek yüzünüz iste budur !! ayrica "Sünni Dostlarimiz dedigin kisiler Fasist islam Sentezcileridir !!! ve Baska Inancda olan dedigin ise Mason Teskilatlari, ve Alevi Düsmanlari Vahabilerdir !!! tabiki onlara Söz ettirmesin, Demekki onlarda ordaydi !! Alevi Düsmani oldugunu Acikca burda gösterdin ..Allah senin ve senin gibi Münafiklarin belasini versin !! Yüzünüz kara olsun !! Tam Battin Simdi !! umarimki Cemevlerine giden Bazi Alevi genclerimiz Sizin bu Yazdiklarinizi okur, Sahtekarliginizi görüp, Hak Yoluna Ehli Beyt Yolunu kesf edip Gercek Alevi kimligine kavusur !!
Aleviler, Al-i Muhammedin Yetim ( UNUTULAN ) Evlatlarıdır
Allahume Salli Ala Muhammed ve Al-i Muhammed
------
Insana Secde etmek ,insanlik onurunu ayaklar altina almak demektir !
Insana Secde etmek ise insanlik icin bir Zillettir !
Dede-baba

ali muhsin yazdı:Senin gibi Vahabi Zihniyetli Mason Bektasilerin verecekleri Cevapta ancak böyle Soytarilik olur ..Ne Bilimin var ne ilmin Palyaco Herif !!! Hakikatlere karsi simdi ne yapacagini sasirmis durumadisin !
saygısızlığını ve seviyesizliğini hangi soytarı molla hocandan öğrendin bilemem. yada hangi peygamberin sünnetine uyuyorsun onuda bilemiyorum..

ama Biz Güzel ahlakı tamama erdirmeye gelen Hz. Muhammed'in ümmetiyiz.. senin seviyene malesef inemiyoruz.. O yüzden senin yaptklarını sana yapmayacağım ..

sorularınıza itinay ile bilimsel cevaplar zaten veriliyor.. her yazda bilgi belgelere dayanılarak sizin şarlatanlıklarınız iftiralarınız tek tek çürütülüyor..

sizin karşı cevabını ise sadece hakaret ve küfr.. zaten başkada ne yapabilirsiniz..

HAKK GELİNCE BATIL ZAİL OLUR.. GİDER...

HAKK-MUHAMMED-ALİ'NİN GÜNEŞİ DOĞUNCA KARANLIKLAR DEF OLUR GİDER..
Ebu Hasaneyn

Mesaj gönderen Ebu Hasaneyn »

bak dede-baba bozuntusu biz madimakta olanlari kiniyoruz ve zaten kabul etmiyoruz bunuda bilmis ol insanlik kabul etmez birak biz kabul edelim konusacagin zamanda guzel konus :x
LA İLAHE İLLALLAH (celle celelehu) - MUHAMMEDEN (sallallahu aleyhi ve alihi vesellem) RESULULLAH - ALİYYEN (aleyhisselam) EMİR-EL MÜ'MİNİN VELİYULLAH -(KURTULUŞ YOLU) Allah (c.c) Hz.MUHAMMED (s.a.a.v) Hz.12 HAK İMAMLAR (a.s)
Dede-baba

Ebu Hasaneyn yazdı:bak dede-baba bozuntusu biz madimakta olanlari kiniyoruz ve zaten kabul etmiyoruz bunuda bilmis ol insanlik kabul etmez birak biz kabul edelim konusacagin zamanda guzel konus :x
eee o zaman niye tepki veriyorsun ki..

sende benim yaptığımı yap.. lanetle onları..

ben sana sen yaptın demedim kim yaptıysave onları kim yönlendirdiyse..

LANET OLSUN ONLARIN ÜZERİNE..
ali muhsin

Edep Erkan bilmeyen Saygidan yoksun Bektasi Bozuntusu.. Münafikligin bu kadarida fazla Hic bir ilmin olmadigi gibi Verdigimiz Tüm kanitlari yalanlayarak inkar ettigin yetmiyormus gibi, Caresizce Dini inanclarimiza, Kadinlarimiza kizlarima Edebsizce Saldiran sen .Hangi Yüzle Seviyeden Edebten bahsediyorsun acaba !? Muhemmed ümmetiyiz deyipte Peygamber Ehli Beytinin hadislerine Büyük bir Yüzsüzlükle " Uyduruk " diyen sen, nasil olurda Ümmetlikten bahsedersin ? Bu Selefi Görüsünlemi !!!? kimseyi kandiramasiniz artik !!Ahlaksizca Saldirip Sonrada sirin gözükmeye kalkismayin ..Ben Sahsen Tahmin ediyorumki Senin amacin burda beyin bulandirmak Ahlaksizca Porvokasyon yapmak, Carpitip inkar etmek ve böylece burdaki Genclerin Ahlak sinirini zorlayip Buranin adini Lekelemekti..ama amacina ulasamadin ..biliyorum bu Münafikligi ,Tefrikciligi, Fitnecligi Bilerek isteyerek ve kasten yapiyorsun !! bunu icin Sermaye Patronlarinizdan kac Para aliyorsunuz-dur kimbilir !!!?
------
ali muhsin

Dede-baba yazdı:
Ebu Hasaneyn yazdı:bak dede-baba bozuntusu biz madimakta olanlari kiniyoruz ve zaten kabul etmiyoruz bunuda bilmis ol insanlik kabul etmez birak biz kabul edelim konusacagin zamanda guzel konus :x
eee o zaman niye tepki veriyorsun ki..

sende benim yaptığımı yap.. lanetle onları..

ben sana sen yaptın demedim kim yaptıysave onları kim yönlendirdiyse..

LANET OLSUN ONLARIN ÜZERİNE..
Evet bende Lanet ediyorum !! Allahin Laneti , onca Masum insani Cikarlari icin yakanlara !! Aziz Nesin gibi Ateistleri ,Pir Sultan Abdal Senligine Hosgörü adina Davet eden ve Fasist Sentezcilere Katliam Daveti veren , Alevi kisvesine bürünen Bozguncu Bektasilerin üzerine olsun !! Ayrica Sizin Sebatayist Bektasi Dedelerinizde Sakal birakiyor ve Siyonist hahamlar gibi Sakallarina sekil veriyorlar !!
------
Dede-baba

ali muhsin yazdı:Edep Erkan bilmeyen Saygidan yoksun Bektasi Bozuntusu.. Münafikligin bu kadarida fazla Hic bir ilmin olmadigi gibi Verdigimiz Tüm kanitlari yalanlayarak inkar ettigin yetmiyormus gibi, Caresizce Dini inanclarimiza, Kadinlarimiza kizlarima Edebsizce Saldiran sen .!!!?
1- aksine edeb ve erkanda bilirim ahlak ve debte..

2- yahu muta nikahı konusunda verdiğim bilgilerin neresi yanlış.. yada hatalı.
şimdi para karşılığı cinsel ilişki değilmi bu muta .. ne hakereti var oratada anlamadım..

ali muhsin yazdı:
Hangi Yüzle Seviyeden Edebten bahsediyorsun acaba !? Muhemmed ümmetiyiz deyipte Peygamber Ehli Beytinin hadislerine Büyük bir Yüzsüzlükle " Uyduruk " diyen sen, nasil olurda Ümmetlikten bahsedersin ?!!!?
1- kardeşim 1000 defa yazdım.. elinde bizzat PEYGAMBER'DEN YADA 12 İmam kalma yazılı vesika belge var mı* varsa getir başım gözüm üstüne... ee yoksa senin uyduruklarına ben nasıl inanacam delilin nedir?

2- ama yok sende bende biliyoruz.. elindeki kaynakların tümü sonradan başkaları tarafından oluşturuldu.. şimdi bu rivayet ve hikayelerine nasıl Ehl-i beyt hadisleri dersin.. kaldıki senin kaynaklarına ancak sen inanıyorsun.. senin gibi inanmayamlar senin kaynaklarını yalanlıyor..

3- tabi sende onların kaynaklarını yalanlıyorsun... şu gerçekki Aleviler'inde kendi kaynakları var.. biz şii ve sünnilerin kaynaklarını kabul etmiyoruz .. sadece bizim kaynaklarımızla çelişmyenlerinizi kabul ediyoruz...

4- O yüzden dikkatli olun.. unutmayın sizin kaynaklarınız ne kadar geçerliyse .. diğer inanç sahibi olanlarında kendi kaynakları okdar gerçek.. sizin başkalarına yönelttiğiniz eleştiriler bizzat sizin kendiniz içinde geçerli.. ARTIK BUNU ANLAYIN..

ali muhsin yazdı:
Bu Selefi Görüsünlemi !!!? kimseyi kandiramasiniz artik !!Ahlaksizca Saldirip Sonrada sirin gözükmeye kalkismayin ..Ben Sahsen Tahmin ediyorumki Senin amacin burda beyin bulandirmak Ahlaksizca Porvokasyon yapmak, Carpitip inkar etmek ve böylece burdaki Genlcerin Ahlak sinirini zorlayip Buranin adini Lekelemekti..ama amacina ulasamadin ..biliyorum bu Münafikligi Tefrikciligi Fitnecligi Bilerek isteyerek ve kasten yapiyorsun !! bunu icin Sermaye Patronlarinizdan kac Para aliyorsunuz-dur kimbilir !!!?

1- vallahi selefi aynen sana benzer.. sende onun gibi ramazan tutup beş vakit duvara secde ediyorsun.. doğrusu aranızda fark yok... şimdi kakıpta onları eleştiri gibi yapma.. biliyoruz hepiniz aynısınız.. farkını yok..

2- valahi Allah şahit ki hiçbir amacım yok.. sen benim inancıma kürf etmesen.. benim inancıma saldırmsan.. iftira ve yalan atmasan.. bende bu yazıları yazmam.

3- siz küfr ediyorsunuz.. iftira ve yalan yazıyorsunuz bizede cevap hakkı doğuyor.. bu iğrenç iftira dolu yazıları silin yada düzeltin... kimse size yada inancınıza tek laf etrmez..

4- herksin dini kendine.. adı alevbi olan ama kendi şii olan garip bir site gurup akılları bulandırmak, asimilasyon ve şii misyonerliği yapmak sizin adetiniz.. bu yüzden bana atfettiğiniz bütün nitelmeleri aynen size iade ediyorum..

:D ne parası yahu... bizde iman var.. Allah korkusu var... hangi alevi görüpte su iftira ve yalan dolu forumunuza tepki göstermez.. sizi kınamaz..
ali muhsin

Inkarci Herif !!

Forumumuzda Yüzlerce veya binlerce 12 Imam Hadisleri kaynaklari oldugu halde Sen bunlara Uyduruk ve Yalan diyorsun ve ardinda Bektaslarin menteslerin yazilarini sunup kanit diye sunuyor Ehli Beyti kamufle etmeye ugrasiyorsun !! Kanit getir dedigmizde sallayip duruyorsun yani getiremiyorsun inkarci ve Dolandiricisin !! Adam gibi soru soramayip soru dedigin Ahlaksizca Ailelerimize Saldirarak Soru sordugunu idia ediyor ve utanmadan Alay ediyorsun ve yine büyük bir yüzsüzlükle inkar ediyorsun !! Sizin Imaniniz Dininiz Paradan gecer ,sünki Alevileri Para Karsiligi herkese satmak adetinizdir !! Konu hakkinda sana Resimlerle kanitlar gösterildigi halde Sen o Kör gözünle görmezlikten gelip inkar yolunu seciyorsun ...Haddini asip Papagan gibi konusup Boomerang Taktikleri yapma !! Edebsizligin bu kadarida fazla ...

Siilere Caferilere Karsi gelenler Selefi Vahabi Bahailerdir ve Siz Bektasi bozuntulari ..oysaki Alevilik Siilik Caferiliktir !!! Siz ise burda Alevilik adina Mason Bektasi Probagandasi yapan Ehli Beyt Düsmani bir Selefi Misjonerisiniz ..Cemevlerinde posta oturan ücakgitcilari biliyoruz !!!
------

“Aleviler Şiimidir?” sayfasına dön