Bassaligi !

ali muhsin

Bassaligi !

Mesaj gönderen ali muhsin »

Bu gün 28 Safer, bu gün efendiler efendisi, rahmet ve mağfiret peygamberi, saadet ve huzurun önderi İslam peygamberi Hz. Muhammed-i Mustafa'nın rabbinin emrine uyarak "lebbeyk" dediği gün.
Bu gün kâinatın efendisinin, ümmeti yetim bıraktığı gün. Bu gün İslam peygamberinin vefat günü.
Bu gün aynı zamanda, cennet gençlerinin efendisi İmamlar halkasının ikincisi, İslam peygamberinin pak torunu Hz. Hasan'ın şehadet günü. Bu acı gün dolayısıyla, İslam ümmetine özellikle de siz değerli ziyaretçilerimize baş sağlığını diliyoruz.

Ajans
Aleviler, Al-i Muhammedin Yetim ( UNUTULAN ) Evlatlarıdır
Allahume Salli Ala Muhammed ve Al-i Muhammed
------
Insana Secde etmek ,insanlik onurunu ayaklar altina almak demektir !
Insana Secde etmek ise insanlik icin bir Zillettir !
atakan türkoğlu

Re: Bassaligi !

Mesaj gönderen atakan türkoğlu »

ali muhsin kardeş peygamber efendimizn ölüm yıldönümü 8 Haziran değilmiydi?
ali muhsin

atakan türkoğlu yazdı:ali muhsin kardeş peygamber efendimizn ölüm yıldönümü 8 Haziran değilmiydi?
Atakan kardes Bu haberi Güvenilir bir Sia Haber Sitesinden alinti yapmistim...
------
Çeri

Mesaj gönderen Çeri »

atakan türkoğlu yazdı:ali muhsin kardeş peygamber efendimizn ölüm yıldönümü 8 Haziran değilmiydi?
Bu Peygamberimizin Hicri-Kameri Takvime göre olan ölüm yıldönümüdür.
Ali ibn Abu Talib

Mesaj gönderen Ali ibn Abu Talib »

Ali muhsin,....! Senin yazilarini bi hayli takib ediyorum ve su kanâta vardim. Sen ve senin gibilerin neyazik kalplerinde tas, gözlerinde perde var. Gerci sende kabahat yok, bu Allahin emri. Bu dünya'da yasadiginiz sürec icinde hic bir zaman o güzelim serbetten icemiceksiniz.
ali muhsin

Ali bin ebu Talib nikli arkadas

bir yazinda bazilarini elestirmissin yani " Sizi ikaz ediyorum " kelimesini kulanmissin ve burda bazilarinin Dini Saptirdigini, ve kendininde bir Teolog oldugunu Kurani Cözdügünü yazip iyice kibirlenmissin ama isim olarak kim veya kimleri elestirdigini yazmamissin ..Burda görülüyorki ,Demeki Beni hedef secmissin...Tebrik ederim ... bu benim icin yeni birsey degil, banada hic yabanci gelmiyor ... Karekterin simdiden yazinda belli oluyor !..yine kibirle baslamissin bakalim daha kibirlenerek böbürlenerek bize karsi neler yazacaksin kimbilir ? Bos kuyuya tas atacagina söyle nerde yanlis yapiyoruzda tas kalpli oluyoruz ! Siz kimsiniz ? Necisiniz peki ? Alevilik anlayisiniz Nasil ? isterseniz Profesör olun beni sahsen hic ilgilendirmiyor ! Siz önce icinizdeki kibirle savasin sonra aynaya bakin !
------

“ Alevilikte Özel Gün ve Geceler” sayfasına dön