Ehli Beyt Kimdir ?

hasanhüseyinali

Mesaj gönderen hasanhüseyinali »

ayrıca ben adıma layık olduguma ınanıyorum sızın gıbı farklı ısımlerde kullanmıyorum ozumu yansıtan ısımler kullanıyorum.asıl sız bazı seylere latık degılsıznız ya kendınıze gelın kendınıze ustunuzde olu topragı var atın.
Muhammed

Mesaj gönderen Muhammed »

hasanhüseyinali yazdı:doğru yolu bulun arkadaslar ozumuzu ınkar etmeyelım bu sızın yaptıgınız alevılerı arkadan vurmadır.sız farkında olmadan sısteme calısıyorsunuz unutmayınkı bu sıstem bızı hep katlettı.sız de ıstemeden belkıde sıstemın elamanı olmussunuz.
Doğru haklısın senin özün o kadar bozulmuşki!!! Hz. Aliyi, Aleviliği ve Alevileri arkadan vuranın ta kendileri sen ve senin gibiler.

Hz. Ali bize neyi emanet etti biliyomusun? Sen okadar gerçeklere kapanmış, o kadar nefsine düşkün birisi olmuşsunki ne Hz. Aliyi tanıyorsun nede Aleviliği ve nede Aleviliğin gerekliliklerini. Gerçek Aleviliğin ne olduğunu bilmiyorsun henüz. Senin savunduğun şey Alevilik değil, düpedüz Bektaşilik...

Sistemden bahsediyorsun ya bide gülüyorum sana Very Happy
Sistemin has kuklası olduğununda farkında değilsin. Sistem zaten senin gibilerin artmasını, yaygınlaşmasını sağlıyor ki, bu düşünceye hizmet ediyor. Hangi sistem Alevinin namaz kılması gerektiğini söylüyor??? veya bu yolda çalışma yapıyor. Ama bak o söylediğin hizmet senin düşüncenin dedesini savunuyor ve ona destek sağlıyor. Cemlerin ise ibadet olduğunu savunuyor. Madem önderimiz Hz. Ali, soruyorum Hz. Ali neden namaz kıldı da cem yapmadı, veya semah dönüp saz çalmadı. Neden sadece Peygamberin emaneti olan İslam sancağını emanet etti.

Kimin kime ve neye hizmet ettiğini iyi düşün. Osmanlı'nın pislik oyunlarıydı bunların hepsi...
hasanhüseyinali

ya bıraksna sen asıl sen sıstemın bır numaralı adamısın bu hukumet demıyormuydu camılere gıdın dıye alevılerı sunnılestımek ıcın elınden gelenı yapıyordu bu hukumet sende onun ahzını kullanıyorsun.
ali muhsin

Mesaj gönderen ali muhsin »

Tarih Boyunca Yapmis oldugunuz Saman Ayinler size ne ögretti ? Bize Yezitlesmis derken Yol Yezitlerinin izinden gittíginizin frakinda bile degilsiniz .kimbilir belki bilerek ve isteyerek Yezitlesiyorsunuz !! ..Gitmis oldugunuz Sebatayist Bektasi Yolu ,Aleviligi Camura bulamaktan Aleviligin adini kirletmekten baska ne yapti ..Sen hic duydunmu Bektasiler kafir Bektsilerin kani helal vs sünki Bektasilerin Saman dini Carpik görüsü Alevilere maal edilmis ve katledimislerdir ,Bektasilerin ise sacinin bir teline dahi zarar gelmemistir ,..Halen sizin gibi zir Cahilleri Yem olarak kulaniyor kendileri Postlarinda Pasalar gibi eglenip Saz ve Semah esliginde HIZIR Pasalar misali gibi, onlari eglendiriyorsunuz ..zaten Pir Sultan abdali Idam Sehbasina Taslayaip yolayanlar Sizin gibi Zihniyetler olmustur ! hangi Aleviligi savunuyorsunuz ? Alevilik adina Saman Dinini Saz ve Cümübüs Danslarini Alevilik olarak görüyorsaniz ohalde Sizin Yezitden ne farkiniz var ..sünki oda eglenerek calgilar calarak kendisnin dogru yolda olduguna inaniyordu ,Icki icip Dansözler oynatiyordu ..Namazi kücümsüyordu ..Ehli Beyt taraftarlarina hakaret tehtit edip ve sonrada öldürüyordu ..yaptiginiz Saman ayinleri Yezidin yaptigindan farki ne ?! .Saman dedeleriniz Babalariniz koyun Postunda yumusak yastiklarinda oturarak Dem ( Icki ) icerek Saz esliginde onu bunu semah döndürerek Cemevlerinde keyf catiyorlar ..ve bu köle zihiniyetinide Alevilik olarak halka gösterip Aleviligin Inanclari ile Dalga geciyorlar ..Imamlarimizin hangisi Semah dönün Saz calin Demis bir kanit getirebilirmisin ? hayir !! ancak Sebatayist önderlerinizin doldurusuna gelip Saldiriya, hakaretlere ve tehtitlerle karsimiza cikarsiniz .....Biz Aleviler !!! Aleviligin adini Temize cikarmak isterken ,Sen ve senin gibi zir Cahiller Alevilige, Betasilik yolu ile Camurlamayi bir marifet bilmisler ! Saman kültürünü Sebatayist Siyonist ayinlerinizi Aleviliktir diye Toplumu köle zihiniyetinin Sömürü aleti yapmaya calisip Alevileri böylelikle 12 Imamlarin Kuran ve Ehli Beyt yolundan uzaklastirmak isteyip Yezitlestirmek niyetindesiniz !! Biz Hüseyinciyiz, Aleviyiz Caferiyiz Siiyiz ama Sizin gibi Alevilik adina Bektasiligi öne sürüp Yezitlesmeyiz !!! kabulede etmeyiz !!

ayrica yazin Düsüncen gibi Carpik ! ne yazdigin belli olmadigi gibi kim oldugunda belli degil ! Aleviyim Numarsi yapma ! zaten görüslerin ortada !
En son ali muhsin tarafından 30 Haz 2008, 15:20 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
hasanhüseyinali

bız yezıd gıbı dansoz oynatmıyoruz sozlerıne dıkkat et kendıne gel eger cemevıne gıtseydın bunun bole olmadıgını gorurdun saygısızlık yapma kullandıgın kelımelere dıkkat et.ya sıze guluyorum sadece ınanın bıldıgımız sunnı sız ıste sız Allah bılır carsafıda savunursunuz.
ali muhsin

Cemevlerinden Ciktim efendi .. ! yaptiklari ayinnleri izledim efendi ! Dede ,Pir ,Baba ,Dediginiz kisilerin Hiristiyan Sebatayist ,Ataist ,Fetullahci ,Diyanetci olduklarini ortaya cikardik efendi ..! Ikrardan Döndü diye Dedelerin verdikleri Fetvalarin yüzünden Cinayetlerine Sahit olduk efendi ! onun bunun Canina kiyip sonrada birsey olmamis gibi Cemevlerinde Yezitler gibi Demlerini yudumladiklarina Sahit olduk Efendi ..! Aile yikip karisni alan Zinakar Dedeleri gördük efendi ! Hakkikat bu ! kim Yezitlesiyor kim Yezit Saltanati yasiyor oda ortada efendi ! yazdiklarimin altina imzami atiyorum !! ama su kesin Alevi olmadigin gibi hem Yazinin hem düsüncenin Carpik oldugunu görüyoruz !!
KARAPAPAK MURAT

Mesaj gönderen KARAPAPAK MURAT »

hasanhüseyinali ali muhsinler gibi Alevi postuna bürünmüş çakallardandır ve ali muhsinin herhalde SOL KANADI! dır. bu gruplar alevi-kızılbaş adını kullanarak alevilere marksist-leninist ideolojiyi benimsetmeye çalışan zevk-i sefa düşkünü şahıslardır. ama ali muhsin'e katılıyorum. palavracı-siyasetçi-sahtekar-rantçi insanlar aramızda dolaşmaktadır. Milli ve manevi duygularımızı hedef alan her türlü düşünce biçiminin önünde Dur olmalıyız. Hasanhüseyinali gibilerin önünü İmam Mehdi ağamızın himmetiye keseceğiz ve kafirler istemesede Allah nurunu tamamlayacaktır.
ali muhsin

Murat Efendi

Hakaretlerini kendine sakla ! hasanhüseyinali ( Adindaki Niki kulanan) adi gibi olmayan sahislar, kendilerini acikca göteriyor fakat sen ondan Daha Asagisin ve Munafikliginin Doruk noktasini acan birisisin ,aslinda ikinizde birbirinizden farki yok .sünki oda senin gibi Bektasi Bozuntusu ..burda hiddetlenmene hic gerek yok sünki Bektasilerin ürününü acikca görebiliyoruz !! sende onlarin ürünüsün ! kimbilir burda Bozugunculuk cikramaniz icin Sebatayist önderlerinden Maas aliyorsundur ..sünki kovsak dahi gitmiyorsun bukadar yüzsüz olduguna ne demeli ..kimbilir her Bozgunuluk iceren harflerine Bektasiler sana harf basi kac Para veriyorlar acaba ...Bektasi ürününzün Carpik Düsüncesi ortada ,ayni saftasiniz sünki !! Bos Beyinden Bos laflar üretiyorsunuz !!
Hasan Akça

Mesaj gönderen Hasan Akça »

KARAPAPAK MURAT yazdı:hasanhüseyinali ali muhsinler gibi Alevi postuna bürünmüş çakallardandır ve ali muhsinin herhalde SOL KANADI! dır. bu gruplar alevi-kızılbaş adını kullanarak alevilere marksist-leninist ideolojiyi benimsetmeye çalışan zevk-i sefa düşkünü şahıslardır. ama ali muhsin'e katılıyorum. palavracı-siyasetçi-sahtekar-rantçi insanlar aramızda dolaşmaktadır. Milli ve manevi duygularımızı hedef alan her türlü düşünce biçiminin önünde Dur olmalıyız. Hasanhüseyinali gibilerin önünü İmam Mehdi ağamızın himmetiye keseceğiz ve kafirler istemesede Allah nurunu tamamlayacaktır.
palavrayı bırakta hasanhüseyinali nickli bektaşi ile aranızda anlaşın ikinizde bektaşisiniz ama biriniz cahil(o),sense münafık bakalım aranızda anlaşabilecekmisiniz biz karışmıyoruz.
3nokta

Mesaj gönderen 3nokta »

hasanhüseyinali yazdı:cemevine diskotek diyenler bizim ibadethanemize cümbüşhane diyen sünni imamlardan ne farkı var? sen bizim ibadetimizi eğlence olarak görüyorsan o senin mezhep görüşünün ne kadar eksdik olduğunu gösterir. sen kendine aleviyim diyorsun ama aslında 1 numara alevi düşmanısın

sen ve senin gibiler yıllar önce maraşta çorumda sivasta bizi katledenlerle aynı görüştedir. seni dara kaldırmak ve ordanda indirmemek lazım yol yezidisi sensin anadolu aleviliği semah yolunda gider biz semah ettikçe ehil olduk siz dizinizin üstüne çökeçöke cahil oldunuz çorumdaki alevilerde cami yaparak aleviliği tahrip etmektedirler
Ahmak herif. aslında yanlış dedim sen çok akıllı bir bektaşisin. ABD uşağı yol yezidi. Allah zihniyetine lanet etsin. Çorumu maraşı sivası biz de kınıyoruz. Ancak sizin gibi ziniyetliler Alevinin zihnini bunlarla meşgul edip kerbela olayını unutturmak istiyorlar.
Bizim sizin semahnıızla işimiz yok.Bu bir bektaşi ayinidir. ve bunu bu şekilde yapın kutsal alevi ismini ağzınıza alıp kirletmeyin. ya önceden kızıyordum sert olmayalım belki anlarlar diye ama nafile hakikatleri açıkça ifade etmek en güzeli. kırılacaksan da kırıl umurumda değilsin. Çünkü buraya öğrenmek için yazmıyorsun karalamak için yazıyorsun. İsrailin uşağısın çünkü.
Senin anlayışının kuran ve ehli byette yeri yoktur. 12 imamların adına yol çıkarmayın türlü türlü hele bektaşi yolunu getirip alevilik diye dayatmayın ayıptır ali as sizden hesap sormaz mı sanıyorsunuz???

“Ehlibeyt” sayfasına dön