Antakya'da Coşkulu Gadir-i Hum (Foto)

velayet hak

Antakya'da Coşkulu Gadir-i Hum (Foto)

Mesaj gönderen velayet hak »

.................
En son velayet hak tarafından 07 Kas 2012, 01:06 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
"Hakkında söylenen sözler hususunda düşün; söyledikleri şeyleri kendinde bulur­san, (bil ki) söylenen hak söze karşı öfkelendiğinde Allah'ın gözünden düşmenin musibeti, seni kaygılandıran halkın gözünden düşmek musi­betinden daha büyüktür."
velayet hak

Re: Antakya'da Coşkulu Gadir-i Hum (Foto)

........................
En son velayet hak tarafından 07 Kas 2012, 01:07 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
"Hakkında söylenen sözler hususunda düşün; söyledikleri şeyleri kendinde bulur­san, (bil ki) söylenen hak söze karşı öfkelendiğinde Allah'ın gözünden düşmenin musibeti, seni kaygılandıran halkın gözünden düşmek musi­betinden daha büyüktür."
velayet hak

..........................
En son velayet hak tarafından 07 Kas 2012, 01:07 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
velayet hak

.............................
En son velayet hak tarafından 07 Kas 2012, 01:08 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
velayet hak

.......................
En son velayet hak tarafından 07 Kas 2012, 01:08 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Hasan Akça

Mesaj gönderen Hasan Akça »

izledim iyi yanları kötü yanları vardı konunun gündeme gelmesi ve boyutlarıyla işlenmesi iyi yanıydı
ama hayatlarını ehli beytle savaşarak geçirmiş ve halende savaşan kişilerin davet edilmesi bazılarının konuşturulması kötüydü
olayın chp nin arka bahçesi olma gibi istekle sunulması iğrençti
özgündüzün türkçü söylevi türklerin alevi alevilerin türk olduğu iması çirkindi
ali yeralın bektaşilerede mavci boncukl dağıtıp onbları bizden sayması rezaletti
Ali

Mesaj gönderen Ali »

Aslında konuyu haber yapıp hasan nickli kardeşim gibi bazı yönleriyle eleştirecektim fakat biralevi can izin vermedi sen yöneticisin başkaları yaparsa fikrini yaz deyince vazgeçtim
Teoman abi bana kendisine gelen davetiyeyi göndermişti ve davet edilenlerin yarısı hoşumnuza gitmemişti üstelik konuşma hakları olacaktı bu adamlar Ehli beyt yolunu saptırmak için ellerinden geleni yapan adamlardı ve orada öylesi bir günde konuşturulmaları bana göre rezillikti
düşünün muaviye geliyor böyle bir günde konuşuyor sizde dinleyici olarak çağrılmışsınız gidermisiniz? Ali yeral tüm toplantılarında bunu yapıyor
bu nedenle Çorumdan ne alim ne aydın kimse gitmedi

PROGRAM: - Saygı Duruşu - İstiklal Marşı - Sn. Ş. Menna GÜNDÜZ / K. Kerim Tilaveti - Sn. Ali YERAL EHDAV Genel Bşk. / Açılış Konuşması -

- Protokol Konuşmaları - Sn. Muharrem İNCE / CHP Grup Bşk. Vekili

- Sn. Selahattin ÖZEL / Türkiye Alevi – Bektaşi Federasyonu Bşk. - Sn. Hüccetülislam Seyyit Ali ERDEBİLİ / İran İslam Cum. - Sn. Turgut ÖKER / Avrupa Alevi – Bektaşi Konfederasyonu Bşk. - Sn. Doğan BERMEK / Alevi Vakıfları Federasyonu Bşk.

- Sn. Ş. Selahattin ÖZGÜNDÜZ / Caferi Kanaat Önderi - Sn. Kenan ÇAMURCU / Araştırmacı - Yazar

- Sn. Engin GÜNDÜK / Alevi Kültür Dernekleri Gen. Bşk.

- Sn. Ş. Kadir AKARAS / E. Beyt Âlimler Birliği Gen. Sekreteri

- Sn. Kemal BÜLBÜL / P. Sultan Abdal Klt. Dernekleri Gen. Bşk.

- Plaket Takdimi

- Teşekkür & Kapanış

Tarih: 01 Kasım 2012 Perşembe

Saat : 18.30

Yer : Antakya Spor Salonu / HATAY
Hasan Akça

Mesaj gönderen Hasan Akça »

Ali yazdı:Aslında konuyu haber yapıp hasan nickli kardeşim gibi bazı yönleriyle eleştirecektim fakat biralevi can izin vermedi sen yöneticisin başkaları yaparsa fikrini yaz deyince vazgeçtim
Teoman abi bana kendisine gelen davetiyeyi göndermişti ve davet edilenlerin yarısı hoşumnuza gitmemişti üstelik konuşma hakları olacaktı bu adamlar Ehli beyt yolunu saptırmak için ellerinden geleni yapan adamlardı ve orada öylesi bir günde konuşturulmaları bana göre rezillikti
düşünün muaviye geliyor böyle bir günde konuşuyor sizde dinleyici olarak çağrılmışsınız gidermisiniz? Ali yeral tüm toplantılarında bunu yapıyor
bu nedenle Çorumdan ne alim ne aydın kimse gitmedi

PROGRAM: -

- Sn. Selahattin ÖZEL / Türkiye Alevi – Bektaşi Federasyonu Bşk. -
- Sn. Turgut ÖKER / Avrupa Alevi – Bektaşi Konfederasyonu Bşk. -
Sn. Doğan BERMEK / Alevi Vakıfları Federasyonu Bşk.

aynı şeyi söylüyorum
Aleviler müslüman değildir ! diyen adamlarla
bizim Alimiz arabın alisi değildir diyen alçaklarla
aleviliği cem saz semah olareak sunan ve 12 imama ihanet içinde olan adamlarla
birlikte Gadiri hum kutlamasımı olur?
Ali

Mesaj gönderen Ali »

Ali yazdı:PROGRAM: - Saygı Duruşu - İstiklal Marşı - Sn. Ş. Menna GÜNDÜZ / K. Kerim Tilaveti - Sn. Ali YERAL EHDAV Genel Bşk. / Açılış Konuşması -

- Sn. Selahattin ÖZEL / Türkiye Alevi – Bektaşi Federasyonu Bşk. - Sn. Hüccetülislam Seyyit Ali ERDEBİLİ / İran İslam Cum. - Sn. Turgut ÖKER / Avrupa Alevi – Bektaşi Konfederasyonu Bşk. - Sn. Doğan BERMEK / Alevi Vakıfları Federasyonu Bşk.

- Sn. Ş. Selahattin ÖZGÜNDÜZ / Caferi Kanaat Önderi - Sn. Kenan ÇAMURCU / Araştırmacı - Yazar

- Sn. Ş. Kadir AKARAS / E. Beyt Âlimler Birliği Gen. Sekreteri

- Plaket Takdimi

- Teşekkür & Kapanış

Tarih: 01 Kasım 2012 Perşembe

Saat : 18.30

Yer : Antakya Spor Salonu / HATAY
mail yoluyla bir davet daha geldi bakın burdada namazı orucu inkar eden Ehli beyt yolunu şiilik diye dışlayan adamlarla caferi alimleri kutlama yapıyorlar semnahlı yemekli belkide içkide var bilmiyorum hakla batıl karıştırılıp sunuluyor

Ankara'da Gadir-i Hum Bayramı Toplantısına Davet
EHLİBEYT DOSTLARI BAYRAMI PROGRAMI:

1.AÇILIŞ- 11:00
2.AÇILIŞ GÜLBANKI
3.AÇILIŞ KONUŞMASI
4.SEMAH GÖSTERİSİ
5. DEYİŞLER
KONUŞMACILAR:
1.NECDET SARAÇ (GAZETECİ-YAZAR)
2.ENGİN GÜNLÜK (ALEVİ KÜLTÜR MERKEZLERİ GENEL BAŞKANI)
3.KEMAL BÜLBÜL (PİR SULTAN ABDAL DERNEKLERİ GENEL BAŞKANI)
4.MUSA AYDIN (ALİM)
5.MEHMET KARASU(ARAŞTIRMACI-YAZAR)

GÜLBANKLAR: DEDE HÜSEYİN DEDEKARGINOĞLU
SUNUMLAR: ALİ AKSÜT

3 KASIM 2012-SAAT: 11:00

ÇANKAYA BELEDİYESİ ÇAĞDAŞ SANATLAR MERKEZİ/ANKARA

KENNEDY CAD. NO:4 KAVAKLIDERE/ANKARA
velayet hak

...........................
En son velayet hak tarafından 07 Kas 2012, 01:09 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

“Gadiri Hum” sayfasına dön