Alevilerin İlk Okuması Gereken Kİtaplar

şahturna

Re: Alevilerin İlk Okuması Gereken Kİtaplar

Mesaj gönderen şahturna »

insanı okuyun,kainatı okuyun, kendi özünüzü okuyun yeter...
hem ali muhsin,ikide bir yazıyosun,insana secde zilletmiş,asıl taş duvara secde zillettir,çün
kü aslı putperestliktir,didar-ı ademe secde haktır,önce bunu öğren...
ali muhsin

Mesaj gönderen ali muhsin »

şahturna yazdı:insanı okuyun,kainatı okuyun, kendi özünüzü okuyun yeter...
hem ali muhsin,ikide bir yazıyosun,insana secde zilletmiş,asıl taş duvara secde zillettir,çün
kü aslı putperestliktir,didar-ı ademe secde haktır,önce bunu öğren...
Verbilecegin Cevapta Cevap olsa, biz ne diyoruz sen ne diyorsun Sallayip duruyorsun ..Sünki önereceginiz hic bir kitab yoktur zaten inanciniz yok !! Hayal masal Hurafe Dünyasinda yasiyorsunuz ve sadece Dede Denilen Sahtekar Sebatayist kisilerin sözleri ile avutulup duruyorsunuz .Siz Degil 12 imamlarin izinden gitmek Aleviligin yanindan bile gecemesiniz ..evet Insana Secde etmek insanlik icin Zilletir diyorum !! Sünki Büyük olan Yüce Allahtir ve ondan baskasina Secde edilmez, Allaha yüce Yaradana Secde etmek onun önünde Secdeye varmak Insalik icin en büyük bir onurdur !!!
Aleviler, Al-i Muhammedin Yetim ( UNUTULAN ) Evlatlarıdır
Allahume Salli Ala Muhammed ve Al-i Muhammed
------
Insana Secde etmek ,insanlik onurunu ayaklar altina almak demektir !
Insana Secde etmek ise insanlik icin bir Zillettir !
şahturna

sen allahı nerde buldunda allaha secde ettin (.burası küfürlü içerikten dolayı sansürlenmiştir.) ?duvardamı?
ali muhsin

Mesaj gönderen ali muhsin »

şahturna yazdı:sen allahı nerde buldunda allaha secde ettin (.burası küfürlü içerikten dolayı sansürlenmiştir.) ?duvardamı?
Aleviligin ilerleyemeyisinin nedeni Sizin gibi Ateistlerin Dinsizlerin Ehli Beyt isimlerini sadece agizlarinda birer üfürük olarak kulanan ve yine Sizin gibi Münafik Ateistlerin vede Sömürü Düzene hizmet edenlerin Sayesindedir !!! Siz Sadece Alevilere Ateistlerin Stalin, Lenin,Marxlarin ve bilimum Ehli Beyt Düsmanlarinin kitablarini okutmaya calisirsiniz ..her gelen gideni Alevi diye yutturur birde Hakliymis gibi Polemik cikartan kisilersiniz ...Alevilere köstek olup onlari zehirlemekten vazgecin ve Onun bunu usagi yaparak Sermayeci Patronlarinizin Hizmetinde hareket edip Sebatayist Bektasilerin Avkatliginida burda yapmayin !! Enerjinizi bosuna harcadiginizin farkindamisiniz acaba !! Zavallli Ateist !
Aleviler, Al-i Muhammedin Yetim ( UNUTULAN ) Evlatlarıdır
Allahume Salli Ala Muhammed ve Al-i Muhammed
------
Insana Secde etmek ,insanlik onurunu ayaklar altina almak demektir !
Insana Secde etmek ise insanlik icin bir Zillettir !
şahturna

muhatabım değilsin,(.burası küfürlü içerikten dolayı sansürlenmiştir.) sen cahil bir papağansın,neymiş aleviymiş....(.burası küfürlü içerikten dolayı sansürlenmiştir.) ...
3nokta

Mesaj gönderen 3nokta »

sahturna rumuzlu kullanıcı,
Forumlarımızda kişileri hedef alarak hakaret etmek, küfür etmek, forum kullanıcılarını aşağılamak, sövmek vb küçük düşürücü şahsi tavırlarda bulunmak yasaktır. bu bir uyarı mesajıdır. Lütfen gerektiği gibi davranınız.
Kurallarımız herkes için geçerlidir.
Yönetim-Meshedi313
nokta koymuyoruz artık cümle sonlarına
noktayı koyacak olan sensin anlasana
. . .
şahturna

meshedi ne oldu zoruna giden bişeymi oldu?bu sitede alevilere sürekli hakaret etme hakkını nereden buldunuz siz,onuda açıkla görelim,niye şu ali muhsinmidir nedir var ya ona
neden bir uyarı çekmiyosun,bu adam her seferinde ağzından pislik saçarak sağa sola hakaret ediyo,niye onuda uyarmıyosun?yoksa şii-caferi dayanışmasımı bu?peki bu site yü
zünden sizi kim uyaracak?ne zaman aklınız başınıza gelecek?
3nokta

Mesaj gönderen 3nokta »

şahturna can,

Siz demagoji yapıyorsunuz. Bu site Alevilere hakaret etmiyor. Tam tersine Aleviliğin şerefini ayaklar altına alan bektaşi önderlerine rağmen Aleviliği 12 imamlar ve kuran ışığında layık olduğu mertebeye hak mertebesine yükseltiyor. Her şey delilli, kaynaklı...Aklı olan vicdanı olan inancı olan kabul eder. İnanmayan inat etmekte ısrarlıdır.

Siz Al Muhsini veya bir başkasını hep tahrik ediyorsunuz. Yani yazılarınızdaki genel üslup hep bu yönde. Ben size karşı hep olumlu yaklaşmama rağmen bir ara aynı şekilde hakaretvari yazdınız bana da ama ben üslubumu korumasını bildim ve biz seninle üslupluca tartışmasını konuşmasını bildik. Aramızda sorun yok. Ama herkes benim senin gibi olmaya bilir. Sizin tahriklerinize, üslubunuza aynı uslupla cevap verenler de olabilir. Alimuhsin can'ın kişisel hakaret içeren küfür içerek bir yazısını gösterin bana, onu da uyaralım!
. . .
şahturna

sen bana bu adamın hakaret içermeyen bir yazısını göster?sizin derdiniz ne?başkalarının
inancına saldırı hakkını nerden aldınız?bu sitede alevilere yönelik bütün iftiralarınız yasalara
suçtur ve bu siteyi kapattırmaya yetecek kadar suç işlediniz zaten farkındamısın?sizin alevilerle sorununuz nedir?hangi dış destekli oyunun aktörlerisiniz?
3nokta

Mesaj gönderen 3nokta »

Şimdi yazılar ilmi, akli bilgilere cevap vermeyince böyle mi oldu?
Haydi bakalım iftiraya.
Allah Aleviliğe hakaret edenlere lanet etsin. Ali as'ın yolu diye masal anlatanlara da lanet etsin? Kabul mü?
Bektaşi kardeşlerimiz önce Alevilik adına Aleviler adına konuşmaktan vazgeçip Alevilerin Kuran ve Ehl-i Beyt ışığında özgürleşme süreçlerini geciktirici faaliyetlerden ve siyonist emperyalis amaçlara hizmet etmekten vazgeçsinler. Biz de Bektaşileri konuşmayalım. Ohh ne ala sen Alevi yolunu saptır, yozlaştır, ondan sonra da vay efendim siz bektaşilere hakaret ediyorsunuz. Söylediğimiz sözlerin hangisi iftira bir tane gösterin. Hangi düşüncemizi çürütebildiniz hiçirini.
Şimdi de iftira ediyorsunuz dış destek!!!
Bektaşi babalarından daha fazla dışdestek alan var mı şu güzelim ülkede...
Almanyası yollar hollandası yollar, israili abd si yollar. gel keyfim gel. Bir de masum imamların hakkı çeralığı alıp alevi halkını sömürürler vay vayyy ne güzel dünya!!!
sonra da biz özünü bilen hakiki Aleviler ssacakmışız.
Ne duruyorsun şahturna sen sana muhalif olan hangi sitede yaptığın bunca hakarete rağmen 70 küsür tane mesaj atabiliyorsun Allah aşkına söyle?
. . .

“Diğer Yazılı Kaynaklar” sayfasına dön