Kuranı Kerimin Aslını Yakanlar

kahmel

Re: Kuranı Kerimin Aslını Yakanlar

Mesaj gönderen kahmel »

yazma meraklısı değilim sizin içinizden bir tek özden inanan hakka yönü dönük olan cıksa bana yeter
alone_man

Mesaj gönderen alone_man »

kahmel yazdı:yazma meraklısı değilim sizin içinizden bir tek özden inanan hakka yönü dönük olan cıksa bana yeter
burda kimseyi susturma meraklısı yok onlarca yıldır
geçici susturulanda üç beşi geçmez biride benim
önemli olan niyettir iyiniyetliysen bundan sonra daha dikkat edersin yazdıklarına
3nokta

Mesaj gönderen 3nokta »

kahmel yazdı:yazma meraklısı değilim sizin içinizden bir tek özden inanan hakka yönü dönük olan cıksa bana yeter
Adam olasydın yazmana müsade edilirdi. Ortaya somut bilimsel veriler koy dedik ne idiğü belli olmayan pervane rumuzlu birinin şiirlerini yazdın. pervane hakkında bilgi ver dedik onu da yapmadın. ondan sonra da bizi hidayet mi edeceksin? Çok omik vallahi çok komik ne günlere kaldık. İlahi sen bizi böyle cehillerden ve bunlara uyanlardan uzak kıl.
nokta koymuyoruz artık cümle sonlarına
noktayı koyacak olan sensin anlasana
. . .
Çeri

Mesaj gönderen Çeri »

Memlekette ne kadarda çok garip adam var değilmi.
Kullanıcı avatarı
ruhullah

Mesaj gönderen ruhullah »

yahu memelkekette ne kadar saf ve s.... varsa ahkam kesmekete herkestende öne geciyorlar yahu sanki 12 imam davar cobanı dünyadan bi habaer de agalar herseyi biliyorlar
yahu bugün elimizde ali ibni ebu talib as nin el yazısı kuran var imam zeynul ali abidin as nin yazdıgı kuran mevcut ve diger imamlarımızında ha keza..
yok kuranı yaktırdılar yok kapı yok pencere demenin anlamı kardesim kuran eksiktir bu kitaba inanmayın demekle eş anlamdadır
buda küfürdür hem Allah cc ye hem peygamberi as ve imamlara
binlerce kuran yazılmıstırda yakılmıştırda sanki 3 beş aptal kuran yakınca dünyada kuran bitiyormu yada dahada acık soylemek gerekirse kendisini alim sanan cahillerin derdinden bu halde değilmiyiz Allah aşkına
ne kuran eksiktir nede şüpe götürürü tarafı vardır her kimki onun helalini helal haramınıda haram sayarsa inanmıştır yoksa sapıklardandır vesselamu menittebaul huda
şimdi bizim aramıza yola boyun veren gelsin,hakikatı dogruları gercekeleri bilen gelsin.
kişi halden anlayıca
dogruları dinleyince
üstüne yol ugrayınca
ayrılmayıp duran gelsin
3nokta

Mesaj gönderen 3nokta »

Çeri yazdı:Memlekette ne kadarda çok garip adam var değilmi.
Aynen.
ruhullah yazdı:yahu memelkekette ne kadar saf ve s.... varsa ahkam kesmekete herkestende öne geciyorlar yahu sanki 12 imam davar cobanı dünyadan bi habaer de agalar herseyi biliyorlar
yahu bugün elimizde ali ibni ebu talib as nin el yazısı kuran var imam zeynul ali abidin as nin yazdıgı kuran mevcut ve diger imamlarımızında ha keza..
yok kuranı yaktırdılar yok kapı yok pencere demenin anlamı kardesim kuran eksiktir bu kitaba inanmayın demekle eş anlamdadır
buda küfürdür hem Allah cc ye hem peygamberi as ve imamlara
binlerce kuran yazılmıstırda yakılmıştırda sanki 3 beş aptal kuran yakınca dünyada kuran bitiyormu yada dahada acık soylemek gerekirse kendisini alim sanan cahillerin derdinden bu halde değilmiyiz Allah aşkına
ne kuran eksiktir nede şüpe götürürü tarafı vardır her kimki onun helalini helal haramınıda haram sayarsa inanmıştır yoksa sapıklardandır vesselamu menittebaul huda
imzalıyorum.
nokta koymuyoruz artık cümle sonlarına
noktayı koyacak olan sensin anlasana
. . .
kahmel

Mesaj gönderen kahmel »

Arkadaşlar coktan beri yazıyorum hala ben cam diyorsam siz ardıc’mı diyorsubuz arkadaşlar elinizdeki kuranı kerimin eksikmi ilavemi değişikmi ayetlerinin yorumu yanlışmı yorumlanıyor
Bunları hz allaha veya hz muhammede sorma doğrusunu öğrenmek için kimin gücü kudreti var ne diye hala bana cevap verip inanmadığınızı yazıyorsunuz

Önce şu ayetler haber veriyor ama gerceklilik payı nedir diye düşündünüzmu

İSRA:71/ o gün bütün insanları hz Allahın tayin ettiği imamlar ile cağırırız
ARAF:35/ey adem oğulları sizin icinizden size ayatlerimi anlatan kıssa eden Resullar geldiği zaman bundan sonra kim takfa sahibi olur ve nefsini islah ederse artık onlara korku yoktur ve onlar mahsun olmazlar.

Arkadaşlar hz Allah kıyamete kadar kendisi ders verip bize imam gönderiyor işte hak aşığı hancı pervanede hz allahın cemali nurunda ders almış hz peygamerimize sarılıp görev alıp gelmiş tellaldır yukarıdaki ayette görüldüğü gibi hz Allah kuranı kerimi yorumlaması için değişmişmi doğrumu bunu düzeltmk kayıp mı olmuş doğru bilgileri bize iletmek için hz Allah öğretmen gönderiyor
HAK AŞIKLARININ VUCUDUNDAKİ NUR EHLİBEYTE CIKMAKTADIR
Siz hala soruyorsunu günde beş vakit namaz kılıyormu ramazan orucunu 30 gün tutuyormu teravi kılıyormu birden fazla eş almayı onaylıyormu arkadaşlar önce sorun bunlar dinde nasıl
biz yapıyoruz ama gercekmi

Askerde nöbet tutarken ders aldığı ispatlı
Hala bir arkadaşımız on iki imamdan ne söylüyor demiş
Arkadaşlar hak aşıklarınnın ve on iki imamların ruhu beraberce sitretil müntaada
Ehlibeytin aşığının ağzından cıkan bütün peygamberlerin ve on iki imamların aynı bir sözü gibidir
On iki imamların 11 ri hepsi katledildi ölümü için ferman veren devlet hiç onların bire bir sözünü bu güne ulaştırırmı sansürlenmiş değişmiş olarak günümüze ulaşmıştır

Hak aşığına bu ilmi hikmeti veren hz muhammedttir hz muhammetten yüce kimse varmıki hala soru soruyorsunuz

aşağıda bu dersi nerede nasıl aldığını hak aşığı kendi ağzından bire bir yazılışı
BUNA İNANMAYANLARA VERECEĞİM CEVAP YOKTUR
Videoları
http://www.dailymotion.com/relevance/search/karathy

. HANCI PERVANE
Iğdır’ın Başköy’de takip jandarması idim
Atların tavlasının önünde gübreyi alırdım,kapıda cephanelik..
Kapısına bakardım şafak atmadan önce nöbet olarak.
Günün doğduğu yere yukarı baktım,
Gökten bir kapı açıldı başım dolandı silahı kırmayım dedim
Çökeyim dedim gökte acılan kapıdan beş kişi yürüyerek yanıma geldiler o an aklım başımdaydı;sonra bayılmışım
O zaman beş kişi geldiler bana dedilerki üç metre kalarak buraya kimse gelemez
O zaman bu menerefeyi verdiler :
Birinde dünya kuruldu
İkincide üç defa dünyaya su doldu
Üçüncüde o anda cümle ruhları kef’le nun dan halk ettiler
Dördüncüde cümle harabeler ve yapılacak binalar
Beşincide ne kadar alet varsa canlı veya cansız
Altıncıda ne kadar adem ismi varsa hicaplı hicapsız.

Gürcistan’da Zöhre Hanım Kız isminde elli santim yanıma geldi
Benim ismimi de Hancı Pervane koydular
Hakk’ın Cemal-i Nur’undan iki bardağa süte benzer içine bir nesne koydular içine
Doldurup bade dediler .O senin elinden sende onun elinden iç dediler içtik o zaman
Uyandım ki askerler başımda benim yanıma gelemiyorlar
Çök emri vermişler orada duruyorlar atlar da aç geçemiyorlarki atlara yem vereler
Bana üç metre bize doğru gel dediler ama benim üstüm kanla köpük olmuştu.
Silaha yaslanmıştım silah da kan köpük olmuştu
Yüz başının yanına gelince bana bir tokat vurdu o an yüz başının eşi koşarak bağırdı bir daha vurma cocuklar öldü
Asker cenaze kaldırmaya benim yanımdan hepsi o tarafa koştu gittiler
Cenazeyi gömdükten sonra yanıma gelince
Yüzbaşı dediki:ne oldu oğlum sana? - bir şey olmadı bana ben aşık oldum,
Yüzbaşım,o dediki buraya niye geçemiyorduk? buraya ben dedimki:
Burada Muhammed Ali,Fadime,Hasan,Hüseyin vardı ondan geçemiyordunuz.

Gabzeden tuttum beyin altındaki noktaya
Hup oldu kainat cümle
Ya kün ale yar Gürcistan’da
Gördüm hep oldu

Ben de Ağrı dağında sehra
Doldurdu erenler badeyi
Deli gönül ustaz ile yıkandı
İç de yan pek oldu

O zaman beni aldı doktora götürdüler doktora söyledim bana bakma ben iyiyim.
Ben doktordan geldimki bölük dizilmiş adam gözlüyorlar danıştım Ankara’dan diyanet reisi geliyor
Derhal bana dedilerki imtihan olacağım,iki adam karşıma geçti
İki elini uzattı elimdeki ne dedi,ellerini kapatmış -sağ elindeki leilahe illallah Muhamed Resulullah yazılı
Sol elindeki sigara.O zaman bana bir türkü söyle.
ŞÜKÜR OLSUN YARADANA
GÜZEL TERFİ ALANI GÖRDÜM
RAHMET DERYASINDAN YUDUM ALMIŞ
İLİM SORANI GÖRDÜM.
Bana aşık dediler
Bana süresiz izin kağıdı verdiler beni terhis ettiler
Hüseyin ağlu bayram karatay 1341 doğumlu olarak askere gittimIğdırın baş köyde takip Jandarmasıyıdım yüz başım Ahmet göktaş
Kullanıcı avatarı
f_altan

Mesaj gönderen f_altan »

kahmel hala yazıyor ama Aliekber kardeş siteden uzaklaştırılmış!!!!!!!!
Niye uzaklaştırıldı, bir yanlış anlaşılma mı oldu, eğer yanlış anlaşılma olduysa neden düzeltilmedi, başka bir sebebi varsa bilmek hakkımız değil mi?!!
Arkadaşlar, aliekber neden siteye yasaklandı?!!!!
ALLAHUMME SALLİ ALA MUHAMMED VE ÂL-İ MUHAMMED VE ACCİL FERECEHUM VE FERECENA BİHİM
Kullanıcı avatarı
Big Boss

Mesaj gönderen Big Boss »

alone_man yazdı:
MÜCAHİD yazdı:Ali can,
Aliekbere verilen cezayı kahmel'iye verilmesini öneriyorum.
Aliekber'den de yasağın kaldırılmasını rica ediyorum.
saygılarımla
Hocama katılıyorum , aynı fikirdeyim
Ali ekberde karşı tavırlarında daha dikkatli olur umarım yazdıklarının karşılığı olarakta bir gün ceza yemiş olur (sütten çıkmış ak kaşık değil tabiki)
khamel 7 gün cezalandırılsın nasıl olsa hancı pervane keramet sahibi ! mührü falanda var bir yolunu bulup yazar ))))
Canlar hepinizde tatildemisiniz?
nerdesiniz
bencede Aliekberden ceza kalkmalı
pervane vatandaşına 7 gün ceza verilmeli
alevisesi
İletişim:

Mesaj gönderen alevisesi »

Talepleriniz doğrultusunda "kahmel" e ceza verilip "Aliekber" den ceza kaldırılmıştır.

“Kuran” sayfasına dön