Bunlarmi Müslüman ?

Müslümanların bir araya gelerek tevhide "lebbeyk" dedikleri şuardır.
ali muhsin

Bunlarmi Müslüman ?

Mesaj gönderen ali muhsin »

Bilindigi gibi Israil nasilki islam Toprklarini isgal ederek kanser Tümörü gibi yerlesmisse Suudi Vahabi Müftülerinde Islam adina Islamin icine birer kanser Tümörü gibi girmislerdir ! Müslümaniz diye gecinen bu Ebu Sufyan Muaviye ve Yezit sürüleri Dünyada Tefrikcilik Terrör ,Sömürü ve Yagma yaptiklari gibi Simdide Kabenin yikimi icin Fetva vermisler ..bir haber sitesinden aldigim bu yaziyi aynen aktariyorum ...haa unutmadan .. Bazi Vatandaslar " Bizim Kabemiz insandir "diyorlar ya , onlar icin sevindirici haberdir bu haber. nede olsa ayni görüsteler !
----------------

Suudi Arabistan müftülerinden Yusuf Ahmed, kadın ve erkeklerin hacda karışık bir şekilde tavaf ve sa’y yapmasını önlemek için Kabe’nin kökten yıkılması yönünde fetva verdi.

Resim

Suudi Arabistan müftülerinden Yusuf Ahmed, kadın ve erkeklerin hacda karışık bir şekilde tavaf ve sa’y yapmasını önlemek için Kabe’nin kökten yıkılması yönünde fetva verdi.

El-Alem televizyonunun haberine göre uydudan yayın yapan el-Bidaye televizyonunda yayımlanan bir programa telefonla katılan Suudi alimlerinden Yusuf Ahmed, hac sırasında kadın ver erkeklerin karışık olarak tavaf ve sa’y yapmalarını önlemek için Ka’be’nin kökten yıkılması yönünde fetva vererek, bu fetvasını Suudi Arabistan’ın ünlü alimlerinden Şeyh Abdulaziz bin Baz’ın fetvasına dayandırdığını söyledi.

El-Bidaye televizyonuna açıklamada bulunan Suudi Müftüsü Yusuf Ahmed, Mescidu’l- Haram’ın kökten yıkılarak yirmi ya da 30 katlı olacak şekilde yeniden inşa edilmesini önererek bu şekilde hacda kadınların ve erkeklerin birbirlerinden ayrı olarak tavaf yapabileceklerini öne sürdü.

İlginç dini görüşleri ve tartışma yaratan fetvalarıyla ün yaptığı belirtilen Suudi din görevlisinin bu önerisinden sonra programa telefonla katılan izleyiciler, Şeyh Yusuf Ahmed’i “dönemin Ebrehesi” olmakla suçladılar.

YDH
Aleviler, Al-i Muhammedin Yetim ( UNUTULAN ) Evlatlarıdır
Allahume Salli Ala Muhammed ve Al-i Muhammed
------
Insana Secde etmek ,insanlik onurunu ayaklar altina almak demektir !
Insana Secde etmek ise insanlik icin bir Zillettir !
atakan türkoğlu

Re: Bunlarmi Müslüman ?

Mesaj gönderen atakan türkoğlu »

nedense hiç şaşırmadım...
Çeri

Re: Bunlarmi Müslüman ?

Mesaj gönderen Çeri »

Kabe tarih`te bir kaç defa yıkılıp tekrar yapılmış.Ama temellerine dokunulmamış.En son Sultan 1.Ahmet dönemin`de tekrar temeline kadar yıkıp tekrar yapılmış.Hatta Padişah 1.Ahmet Kabe-i Şerifin taşlarından birini altından yaptırmak istemiş.Ama zamanın Şeyhülislamı "Allah isteseydi Kabe-i Şerifi Zümrüt-yakuttan(Zümrüt veya yakut kesin hatırlayamadım.) yapılırdı." diyerek gereksiz bir israf olacağını söylüyor ve engel oluyor.

“Hac” sayfasına dön