İmamcaferi

Forumda uyulması gereken genel kurallar ve kural ihlallerinde uygulanan ceza işlemlerinin yer aldığı forum.
Kilitli
Ali

İmamcaferi

Mesaj gönderen Ali »

İmamcaferi nikli bektaşi daha önce birden çok forumdan atıldığı halde yine foruma değişik nikle girmesi nedeniyle süresiz uzaklaştırılmıştır
Alone-man nikli alevi arkadaş ise otokontrol zaafları nedeniyle bir hafta susturulmuştur

Diğer yönetici arkadaşlarımız bu kararları istedikleri gibi değiştirebilirler yada tastik edebilirler
3nokta

Re: İmamcaferi

Mesaj gönderen 3nokta »

Forum kuralları gereği alone_man'in ilk cezası bittiği için öncelikle uyarı alması gerekir. İki uyarıdan sonra tekrar uzaklaştırma yapılacaksa 14 gün olmalıdır.
Bu sebepten ben alone_man'in cezasını kurallar gereği "uyarı" olarak değiştiriyorum. Bunun duyurusunu alone_man ile ilgili başlığa yazıyorum.
nokta koymuyoruz artık cümle sonlarına
noktayı koyacak olan sensin anlasana
. . .
3nokta

"AliEvi" Rumuzlu Kullanıcı

Mesaj gönderen 3nokta »

Daha önce birçok kez farklı rumuzlarla forumlarımıza üye olup kural ilhali yapan, defalarca kez forumdan uzaklaştırılan kişi bu sefer de AliEvi olarak forumlara üye olup yazmaya başlamıştır. Kurallar gereği bu rumuz da uzaklaştırılmıştır.
Ayrıca şahsi olarak söylemek isterim ki bu kadarı da olmaz. İnsan olan bir kere kovulduğu yere bir daha girmez. Ayıptır.
nokta koymuyoruz artık cümle sonlarına
noktayı koyacak olan sensin anlasana
. . .
Kilitli

“Forum Kuralları” sayfasına dön