birazda kitab okuyalim , Tavsiye.

ali muhsin

birazda kitab okuyalim , Tavsiye.

Mesaj gönderen ali muhsin »

Arkadaslar cok kitab okuyoruz ama birtanesini tanitmiyoruz herhalde dalginliktan olacakki bu bölümü unutmusus :)

Bir kitab okumustum kitabin iceriginde Batinin Islamdan faydalandigini ve islam Bilim adamlarinin buluslarinin kendilerine maal ettiklerini ve Batinin Islam dinine karsi ne kadar kinli vede ikiyüzlü olduklarini anlatan ve Islam Medeniyeti ile Bati Medeniyetini kiyaslayip acikca ortaya koyan güzel bir kitaptir. okunmasini tavsiye ediyorum ..kitabin adi " Islam ve Bati Medeniyeti " yazar Seyyid Mucteba Musavi lari ,dir Türkceye cevrilmis olan bu kitab yillar evel cikmistir, Bu kitabi okuyan arkadaslar varmi bilmyorum okumayanlara tavsiye ediyorum ...birde tavsiye ettigim kitaplardan biride, Sehid Murteza Mutaharinin yazmis oldugu ufak bir eserdir kitabin adi " Hak ve Batil " bu kitabta ise Bazi Ateistlerin ve bazi Örgütlerin Islamdan faydalandigi ve Batilida Su üstündeki bir köpüge benzetip Haktan yararlandigini anlatan Güzel bir eserdir ...bununda okunmasini tavsiye ediyorum ..aslinda okunulacak cok Güzel kitablar var ama simdilik bu ikisini tavsiye etmekte fayda var .
Aleviler, Al-i Muhammedin Yetim ( UNUTULAN ) Evlatlarıdır
Allahume Salli Ala Muhammed ve Al-i Muhammed
------
Insana Secde etmek ,insanlik onurunu ayaklar altina almak demektir !
Insana Secde etmek ise insanlik icin bir Zillettir !

“Kitap Tanıtımları” sayfasına dön