Cami bulma konusunda yardım!!!

Dinin ana direği namazdır...
subay76

Re: Cami bulma konusunda yardım!!!

Mesaj gönderen subay76 »

kardeş , sen hala aynı telden çalıyorsun...ben kalkıp senin burada inanç sistemini , inandığın değerleri tartışıyorum, kalkıp senin , dedelerinin inaç inancını tartışmıyorum..sadece sen kalkıp bana o alim böyle , şu şöyle dediğin için bizde senin alim dediğin o şahıslardan bahs ettim..bunu anlamayacak kadar cahil değilsiniz herhalde..sende kalk eğer gücün yetiyorsa, benim inançlarımı tartış bakalım? bana gelip burada kaç haftadır aynı şeyleri yazıp duruyosun..bir kademe bile ,ilerleme yok..neyse sen gene cevap yazacan ,gene kendini haklı çıkaracan ,bu dasenin en doğal hakkın zaten değilmi?

bu kadar şeye rağmen gene aynı şeyi söylüyorsanız , hiç kendimiz yormaya gerek dahi duymuyorum....

vesselam,
ali muhsin

Mesaj gönderen ali muhsin »

Kafaniz almadigi icin ayni seyleri tekrar yazabilirim ,sünki Defalarca bir konuya aciklik getirdigimiz halde sen tutuyor halen Alevi kimligini yargiliyorsun " Siz söylesiniz, böylesiniz ,Siz Sculusunuz Dedeleriniz, Babalariniz falan fimsmancalarla " ayni suclamalarla karsimiza cikiyorsun .elbette sen ayni suclamalari yaparsan bende ayni seyleri önüne sunarim ..Sizlerin Alevilere nasil baktiginizi biliyoruz ...eger Gercektende Ehli Beyt Dostu isen, burda Bizimle ugrasacagina Git kendi Toplumunun icine Sizan Irkciliga karsi mücadele et ! Bizide kendi derdimizle bas basa birak,Zaten bugüne kadar yararinizdan cok Biz Alevilere yeteri kadar zararlariniz oldu, Onun icin Bizim,Sizin Dostlugunuzada ihtiyacimiz yok ! zaten bu konuda sende bende Düsüncelerimizi söyledik. icinizdeki bu irkcilik yandascilik oldukca Bize bulasmayin yeter !
Aleviler, Al-i Muhammedin Yetim ( UNUTULAN ) Evlatlarıdır
Allahume Salli Ala Muhammed ve Al-i Muhammed
------
Insana Secde etmek ,insanlik onurunu ayaklar altina almak demektir !
Insana Secde etmek ise insanlik icin bir Zillettir !
3nokta

Mesaj gönderen 3nokta »

Madem sana göre cemli,semahlı, dedeli bir Alevilik toptan yanlış (ki bize göre de böyle bir şey Alevilik değil ancak Bektaşiliktir.) o halde dedelerle birlik olup cemevlerine girip çıkan liderinizi eleştirin önce!
nokta koymuyoruz artık cümle sonlarına
noktayı koyacak olan sensin anlasana
. . .

“Namaz” sayfasına dön